2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

Selamlar kızlar iyi geceler

Mutluluknerdesinbenibul un hesabi gecici olsrak pasif olmus

hımm anlamamıştır canım belk banlanmış zaten
bu arada cüz konusu burada yasak canım dua bölümünde konuşalım bu konuyuki banlanma olmazazmı
aldınmı hediye hiç bu arada

canım yaa mesajlarına baktım mutluluğun
kızcağız kötü bir şey de yazmamış :))

kac gune twkrar aktif oluo ben hic ceza almadim o yuzden bilmiorum.

canım vardır bi durum mutlaka da neyse artık olan olmuş
bi bitsin cezası konuşuruz o zaman

geçen gün yanlış yere yazdığım için banlanmışım kötü bişiyde dememiştim ama ilk banlanmam oldu bende şaştım kaldım :44:
10puanımı aldım
tamda herkesler gelmişti çok uyuz olmuştum neyse cezam bitti çok şükür bundan sonra daha dikkatli olıcam ne gelirse bu çenemden geliyo he başıma tutamıyom ki heryere yazıyomda yazıyom yasaklı yer mer dinlemiyom

hediyeleri naptınız gönderen var mı hiç:26: hepimiz 20sinde mi göndercez yoksa artık göndermeye başlayabiliyomuyuz

göndermek yok şimdiden ayın 20 si gibi elimizde olacak şekilde gönderecez.

merhabalar benim girdiğim zamanlarda pek kimse olmuyor malum tabii çok geç saatlerde bakıyorum herkese şimdiden günaydın diim sabah bakanlar için

bu arada benim kurbanım çok tatlı biri öyle hissediyorum buradan yazdıklarından daha alışveriş yapamadım çocuklan çıkamıyorum bakalım bu hafta çıkıp bakıcam bi

göndermek yok şimdiden ayın 20 si gibi elimizde olacak şekilde gönderecez.

kizlar bisey diycem ama kizmayin herkes istedigi ve musait oldugu tarihte gondersin oyle hepimiz ayni tarihte nasil gonderelim ki onemli olan yilbasindan once arkadasimizin eline gecmesidir..yani demem o ki kurbaninizin bulundugu sehre gore de ayarlayabilirsiniz..
tabi burda onemli olan yilbasindan once olmasi

Evet olabilir

Ben daha sadece 1 tane bluz aldım o da çok içime sinmedi. Önümüzde ki hafta büyük ihtimal bende gönderebilirim

Kızlar bişraz daha fazla tanıtsaydık keşke kendimizi. Ben hediye almakta biraz zorlanıyorum. Özellikle yazdığı şeylere göre seçmeye gayret ediyorum ama hoşuma gitmiyor genelde. Hani sadece süs eşyalarını alıpta göndermekte istemiyorum. Kıyafet alacağım ama çok kararsız kalıyorum onu giyer mi giymez mi? Tesettürlü mü bilemediğimden dolayı zorlanıyorum. Herkes bir resmini falan mı paylaşsa:26:

O zaman yazalim burda tesetturlu olup olmadigimizi,mesela ben acigim cok abartilmadigi surece tasli pullu giysileri bile,severim:) sporluktan cok klasik sikligi seviorum gomlekleri seviorum.sik bluzlari seviorum.

Koymak isteyen fotolari koyabilir tabiki :)) aslinda herkes acik acik kendini taniysaydi ve buraya aktif girilseydi hic problem degildi

Hoşgeldin cici Sanada iyi haftalar ben çok şükür iyiyim ama aşırı derecede bir soğukluk var donuyorum resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…