2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

başkalarıda var canım ama bu 3 arkadaşta uğramıyor dediğin gibi
nedense bu yıl çok taktım uğramayanlara ya
ama cidden tanımak gerekiyor
muhabbet ettiğin paylaştığın kişiye sanalda olsa bağlanıyorsun ve bişeyler almak çok daha zevkli hale geliyor

selamm kızlar..

ben bırzamanlar cok gelırdımnsıteye ısten ayrılınca gıremıyrum eskısı gıbı..bu arada herkes ıyıdır umarım.ben hediyelerimin bır kısmını aldım kargoya ne zaman verıecek peki

selamm kızlar..

ben bırzamanlar cok gelırdımnsıteye ısten ayrılınca gıremıyrum eskısı gıbı..bu arada herkes ıyıdır umarım.ben hediyelerimin bır kısmını aldım kargoya ne zaman verıecek peki

Selam Toredo,

Sende aktif olmayan katılımcılardansın:26: Biraz daha fazla gelmeye çalış hem sohbet için hemde katilini tanırsın hemde kurbanına kendini daha iyi tanıtırsın canım:KK16:

selamm kızlar..

selam canım canım sende çok az geliyorsun müsait olduğun zamanlarda mutlaka bekliyoruz

Evet bende öyle düşünüyorum. Tamam her zaman müsait olamayabilirler ama arada uğrasınlar bari. Hani belki unuttular bile:26:Gerçi Cici görüşmüştür değil mi herkesle aktif olarak

yok canım unutmazlar cici hepsiyle konuşuyor ama işte ..............

kızlar bu arada benim ailem gelecek memleketten az sonra 2-3 gün uğramayabilirim bu yüzden katili kusura bakmasın
fırsat buldukça yine gelicem ama
görüşmek üzere şimdilik

ewet canım hafta içi bizde kalıyo kv
ewet canım aşcı eşim saat 10,30 11 gibi geliyor

ee bebeişle zor oluyo tabii demi :KK16:

ii[/QUO

aşçı demek
ne güzel yemekler yapar deyip yemek sohbetini açıyormuşumki tüm topik üstüme çullanır bu sefer

ÖYLE SANDIGIN GİBİ OLMUYOR CANIM KOCAM İŞİNİ EVE TAŞIMIYOR :KK1::KK1:

selamm kızlar..

20 GİBİ CANIM EVET DAHA SIK GİRERSEN DAHA ÇOK SEVİNECEGİZ ...
kızlar bu arada benim ailem gelecek memleketten az sonra 2-3 gün uğramayabilirim bu yüzden katili kusura bakmasın
fırsat buldukça yine gelicem ama
görüşmek üzere şimdilik
OOO GÖZÜN AYDIN CANIMM :KK16:

başkalarıda var canım ama bu 3 arkadaşta uğramıyor dediğin gibi
nedense bu yıl çok taktım uğramayanlara ya
ama cidden tanımak gerekiyor
muhabbet ettiğin paylaştığın kişiye sanalda olsa bağlanıyorsun ve bişeyler almak çok daha zevkli hale geliyor

hatice yi ben dün geceydi sanırsam online dı ama yazmadı heralde

kızlar benım girip konuşmadım diye sitem yapmışsınız ama bazı mazeretlerım var giremıyorum benım kurbanım hiç girmıyor ona bişey dememişsiniz

X