2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

Selamlarr kızlarr ben geldim ki

Paketler çok güzel gözüküyorr

Kedifatosun hediyelini ben göremedim nerdeki :44: demek ilk hediyesini alan o

Ben paketlememi henüz yapmadım güzel kaplar alıcamm bi türlü fırsat olmadı çıkmama

Buara yogunum yılbaşı yaklaşıyor diye

Keçeyle ugraşıyorumda siparişlerim var yetiştirmem gereken bide izmir çıkartması yaptım iki ara bi derede nişanlımın yanına gidip geldim aylardr görmüyodum bgnde aksi gibi buzdolabımız bozuldu herher heryerde tamirci gelcek diye bekliyoruz neyseki hava buz herşeyi balkona koyduk şimdilik ama inşallah düzelir bian önce

Bende kısmet olursa inşallah haftaiçi paketlememi bitirip düzeni bozmadan ayın 20sinde yollıcam hediyeciklerimi

selam canımhediyeler için linki vereyim sana
işler yoğun demek maşallah demeli canım
artık gönderimler başladı canım bende gönddericem kısa zaman sonra
bu ara çok gelmiyorsun seni görmek isteriz burda dur link atayım birde

http://www.kadinlarkulubu.com/kadinlar-hamami/673747-2014-yeni-yil-cekilisimizin-meyveleri-hediyelerimizi-sergiliyoruz-cici.html

Son düzenleme:

evet maşallah diyelim

hediyeler çok güzelmiş buarada güle güle kullansınnn kedifatos

gelirim artık buralardayımm

kimselerde yok burda sonra girmiyosun diyosunuz

neyse benimde çarşıda işlerim var zaten onları halledip geleyim bari akşam tekrar girerim öpüyorum hepinizi kızçeler

canım güle güle kullan sana şans getirsin hepsi az ama kusura bakma çam sakızı çoban armağanı işte

Ayy canım benim ne kusuru. Ben çok beğendim hepsini.

Bu arada iç çamaşırlarından birisi üzerimde :) Şu daha günlük gibi olan :)

Diğer dantelli, kurdaleli seksi olanı çeyizime saklayacağım :) Kocama giyeceğim :)

kocanamııııııı

ay ay ayyy
hediyeler gelmiş
kedifatoş güle güle kullan canım
epoukya kesene bereket

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…