2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

ben kacarhatunlar
belki h.sonu gelemeyebilirim simdiden herkese iyi dinlenceler bol bol alisverisler dilerim

Selam kızlar nabersiniz

Naber yazııp yazıp yazıp kaçıyorum hep ama hep bişey çıkıyor ondan idare edin beni

Hediyelerim hemen hemen hazır gibi ama benimde hala kırmızı donum yok :26:

Eskiden aylar önceden başlardı kırmızı donlar ortaya çıkmaya şimdi nerdeler acaba

Neyse buluruz heralde gönderene kadar bi kırmızı seksi don

El emeği göz nuru hediyelerde yaptım ben kurbanıma yada katil mi of hep karıştırıyom şunu

Begenir inşallah ya

Siz neler yaptınız bitti mi bakalım hediyeler

selam canım
ben daha çok bişey hazırlayamadım canım sanırım yarın alacağım büyük kısmını

Yok canım benim ki daha bitmedi bende yarın alışveriş yapacağım bende şu kırmızı donlardan şikayetçiyim mecbur aldım bir tane umarım beğenir

Yok canım benim ki daha bitmedi bende yarın alışveriş yapacağım bende şu kırmızı donlardan şikayetçiyim mecbur aldım bir tane umarım beğenir

bende şikayetçiyim yaa

yrn bakcam bakalım bulabilirim heralde bitane

herşeyide yrn yapcam diorum sabahtan beri yrn neler yapcam acaba ben merak ediyorum genelde böle dediğim zamanlar kapı dışarı çıkmıyorum

Herkes tamamlamış bizde mecbur halletmemiz lazım napalım bir de yarın çok soğuk olacak diyorlar hayırlısı :)

ben tül bulamıyorum yok nerelerden buldunuz kızlar tülü

CANIM PASTANECİLERE SORSANA ONLARDA VARDIR. BENDE ABLAMIN SÖZÜNDE TÜLLER KALMIŞTI FAZLADAN ONLARI KULLANICAM
Yenibosnada kuk diye bir yer var orada tül süsleme ne ararsan var biraz pahalı oluyor ama

CANIM PASTANECİLERE SORSANA ONLARDA VARDIR. BENDE ABLAMIN SÖZÜNDE TÜLLER KALMIŞTI FAZLADAN ONLARI KULLANICAM
Yenibosnada kuk diye bir yer var orada tül süsleme ne ararsan var biraz pahalı oluyor ama

Çiçekçiden aldım ben de. Gelin arabalarını süsledikleri tüllerden.

Van Başkale şartlarında daha iyisini bulamazdım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…