2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

hediyeleri kulağıma söyleyin kimseye söylemicem:KK37::18::KK19: $kulak.jpg

ben kacar:KK42:hatunlar
belki h.sonu gelemeyebilirim simdiden herkese iyi dinlenceler bol bol alisverisler dilerim:KK34:

Selam kızlar nabersiniz :KK34:

Naber yazııp yazıp yazıp kaçıyorum hep ama hep bişey çıkıyor ondan idare edin beni :KK1:

Hediyelerim hemen hemen hazır gibi ama benimde hala kırmızı donum yok :26:

Eskiden aylar önceden başlardı kırmızı donlar ortaya çıkmaya şimdi nerdeler acaba :KK1:

Neyse buluruz heralde gönderene kadar bi kırmızı seksi don :KK9:

El emeği göz nuru hediyelerde yaptım ben kurbanıma yada katil mi of hep karıştırıyom şunu :KK1:

Begenir inşallah ya :KK16:

Siz neler yaptınız bitti mi bakalım hediyeler :KK34:

Naber yazııp yazıp yazıp kaçıyorum hep ama hep bişey çıkıyor ondan idare edin beni :KK1:

Eskiden aylar önceden başlardı kırmızı donlar ortaya çıkmaya şimdi nerdeler acaba :KK1:

El emeği göz nuru hediyelerde yaptım ben kurbanıma yada katil mi of hep karıştırıyom şunu :KK1:

selam canım
ben daha çok bişey hazırlayamadım canım sanırım yarın alacağım büyük kısmını

Yok canım benim ki daha bitmedi bende yarın alışveriş yapacağım bende şu kırmızı donlardan şikayetçiyim mecbur aldım bir tane umarım beğenir :KK6:

Yok canım benim ki daha bitmedi bende yarın alışveriş yapacağım bende şu kırmızı donlardan şikayetçiyim mecbur aldım bir tane umarım beğenir :KK6:

bende şikayetçiyim yaa :KK19:

yrn bakcam bakalım bulabilirim heralde bitane :KK34:

herşeyide yrn yapcam diorum sabahtan beri yrn neler yapcam acaba ben merak ediyorum:KK1: genelde böle dediğim zamanlar kapı dışarı çıkmıyorum :KK1:

bende şikayetçiyim yaa :KK19:

yrn bakcam bakalım bulabilirim heralde bitane :KK34:

herşeyide yrn yapcam diorum sabahtan beri yrn neler yapcam acaba ben merak ediyorum:KK1: genelde böle dediğim zamanlar kapı dışarı çıkmıyorum :KK1:

Herkes tamamlamış bizde mecbur halletmemiz lazım napalım bir de yarın çok soğuk olacak diyorlar hayırlısı :)

ben tül bulamıyorum yok nerelerden buldunuz kızlar tülü

CANIM PASTANECİLERE SORSANA ONLARDA VARDIR. BENDE ABLAMIN SÖZÜNDE TÜLLER KALMIŞTI FAZLADAN ONLARI KULLANICAM
Yenibosnada kuk diye bir yer var orada tül süsleme ne ararsan var biraz pahalı oluyor ama

CANIM PASTANECİLERE SORSANA ONLARDA VARDIR. BENDE ABLAMIN SÖZÜNDE TÜLLER KALMIŞTI FAZLADAN ONLARI KULLANICAM
Yenibosnada kuk diye bir yer var orada tül süsleme ne ararsan var biraz pahalı oluyor ama

Çiçekçiden aldım ben de. Gelin arabalarını süsledikleri tüllerden.

Van Başkale şartlarında daha iyisini bulamazdım.

X