2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

kurbanımm bana bardakk alllllll tmm mıı :nazar:

sizde alın :KK1:

ben bardakları çok severim kiii:KK24::KK24:

:KK1::KK1::KK1:

Ayy harika olmuş. Maşallah çok tatlı:nazar:

bekle canım ya daha biz almadık
ben gerçekten çok bişey alamadım daha
dün yaptığım kutu hariç
yarın ve pazar bakıcaz artık eşimle
[/QUOTE

hazır olanlar göndermek isterse gönderebilir ben birtane hediyeler için topink acayım ....

Bence de :nazar:

ben gidiyorum kızlar
kaynanacığım özlemiştir beni
akşama görüşmek ümidiyle esenkalın :KK1::KK1:

herşey çok güzel canım ya
diş süsüsde yaptırcakmısın

canım o uzun resimli olanlar gazoz şişelerine yapışacak yuvarlaklarda şekerler aldım onlara ...

dişten süs değilde arasın fotosunu sabuna yaptırıyorum gelenlere dagıtmak için oda gelsin paylaşırım

olmuşmu gerçekten :26:

canım o uzun resimli olanlar gazoz şişelerine yapışacak yuvarlaklarda şekerler aldım onlara ...

dişten süs değilde arasın fotosunu sabuna yaptırıyorum gelenlere dagıtmak için oda gelsin paylaşırım

olmuşmu gerçekten :26:

çok öok beğendim canım tabi olmuş harika
sabun fikri çok orjinal ya

çok teşekkürler birde menü hazırlarsam tmm ama birtürlü ne yapcam bilemedim ikram olarak :KK31:

$293225_4161493711376_1791830963_n.jpg

Ben oğlumun doğum gününde bunları yapmıştım . .Belki fikir olur :KK53:

Birde pastamız wardı tabiki :) $pasta.jpg

Son düzenleme:
merhaba kızlar cicim bayıldım diş bugdaylarına çok güzel olmuş benım katılım bu hafta göndermesin evde yokum ben daha pek bişey alamadım bugun cenazemız var komşumuz vefat etti kurbanımda hiç girmiyor sohbetede katılmıyor o yüzden biraz benim zevkımle alacagım umarım begenir

Daha önce bi yerde görmüştüm küçük kutulara patlamış mısır koymuşlardı . . Çok güzel ve pratik bişey zaten. . Birde minik kahvaltı kaselerine kısır koymuşlardı . . Yada tatlı bişeyler ekleyebilrsin menüne :KK53:

X