2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

Slm kizlar yorucu gunun ardindan burdayim:) bugun kurbanima bi parca bisi aldim ben cok sevdim aldigimi eve de alicam bi tane benim hediye faslim bitmek uzere :) kirmizi don bulamadim:) bende abutcubut koyacam kurtuma cikolata jelibon tofita falan:)

Slm kizlar yorucu gunun ardindan burdayim:) bugun kurbanima bi parca bisi aldim ben cok sevdim aldigimi eve de alicam bi tane benim hediye faslim bitmek uzere :) kirmizi don bulamadim:) bende abutcubut koyacam kurtuma cikolata jelibon tofita falan:)

sende ala ala bitiremedin canım ya
kırmızı don ne bulursak aldık olcaz artık canım
çünkü son zamanda çıkıyor yeni model donlar

Ben internetten sipariş verdim kırmızı donu. Geldi, çok beğendim. Aynısından kendime de sipariş verdim.

bende aklıma geldikçe alıyorum canım hala:KK6:
kırmızı dona baktım beğenmedim hiç kutusu falan güzel olsun istiyorum bırak kutuyu doğru düzgün kırmızı don yok ya:KK45:

kırmızı dona baktım beğenmedim hiç kutusu falan güzel olsun istiyorum bırak kutuyu doğru düzgün kırmızı don yok ya:KK45:

canım kutusuda önemli değil tek güzel don bulsam ben paketlerimde işte
neyse bulucaz bakalım artık

Ben internetten sipariş verdim kırmızı donu. Geldi, çok beğendim. Aynısından kendime de sipariş verdim.
cok sanlisin canim:)

valla bulsam kutum hazirda don yok:)katilim donsuz kaldi:)

iyi fikir canım bende bir bakıyım
Valla ufak tefeklerle birlikte 12parca oldu
benim 25parça oldu canım küçük hediyelerde aldım takılar falan yani.

canım kutusuda önemli değil tek güzel don bulsam ben paketlerimde işte
neyse bulucaz bakalım artık
internneten bakıcaz canım mecbur

Son düzenleme:
X