2014 Aralık Anneleri

3 gün içinde 6,9 dan 12,3 yükselmesi korkuttu beni canım ya ama ikiside ayrı hastanelerdi ne zaman gidiceksin doktora canım

bak canım senin için araştırdım:

gebelik kesesi 1 cm boyuta ulaştığında içerisinde yolk kesesi izlenir.... yani bizim keseler daha 1 cm olmadı minnaklar susam kadarlar:KK1:
içini ferah tut kucağımıza alacağız meleklerimizi inşallah:KK16: zaten bi anormallik olsa dr söylerdi diye düşün kötü şeyleri çağırma... bebeğimiz bizimle:nazar::KK49::KK16:

.

bilmiyorum canım 6500 olunca karından gözükür dedi dış gebelik mi değil mi hemen bakmam lazım dedi çok şükür dış gebelik yok dedi kese çok güzel yere yerleşmiş dedi
devletteki de ilk 3 aya kadar alttan bakılıyormuş özellikle sordum cuma günü de alttan bakıldı sorun olur mu diye olmaz dedi önce karından denedi göremedi biraz kiloluyum da sonra alttan baktı
benim kese boyutunna göre yolk sac görükmesi gerekmez mi kafam en çok ona takılıyor?

Hmm.. Karın bölgen yağlıysa oyüzden üstten görememiştir anladım canım.. Yani 8 haftalıksan bebeği görmesi lazım hatta kalp atışlarını dahi görebilirsin,endişende haklısın, ama doktorun olumsuz konuşmamış, bir endişesi olsaydı belirtirdi diye düşünüyorum..

Son düzenleme:
bak canım senin için araştırdım:

gebelik kesesi 1 cm boyuta ulaştığında içerisinde yolk kesesi izlenir.... yani bizim keseler daha 1 cm olmadı minnaklar susam kadarlar:KK1:
içini ferah tut kucağımıza alacağız meleklerimizi inşallah:KK16: zaten bi anormallik olsa dr söylerdi diye düşün kötü şeyleri çağırma... bebeğimiz bizimle:nazar::KK49::KK16:

.
canım çok sağol içime su serpildi bende okuduğumda 11mm olduğunda yolk kesesi izlenir sanmıştım meğer öyle değilmiş çok sağol arkadaşım inşallah alıcaz kucağımıza meleklerimizi

Hmm.. Karın bölgen yağlıysa oyüzden üstten görememiştir anladım canım.. Yani 8 haftalıksan bebeği görmesi lazım hatta kalp atışlarını dahi görebilirsin,endişende haklısın, ama doktorun olumsuz konuşmamış, bir endişesi olsaydı belirtirdi diye düşünüyorum..
canım benim ki sanırım geç döllenme keseye göre 4+3 haftalığım

canım çok sağol içime su serpildi bende okuduğumda 11mm olduğunda yolk kesesi izlenir sanmıştım meğer öyle değilmiş çok sağol arkadaşım inşallah alıcaz kucağımıza meleklerimizi

alacağız inşallah canım içini ferah tut bizim sıpalar daha çok minnak:KK1: bol dua edelim..hamileliğin tadını çıkarmaya bakalım :KK49:

bak:'' Gebelik kesesi 1 cm boyuta ulaştığında içerisinde yolk kesesi izlenir, 1.5 cm boyuta ulaştığında içerisinde embriyo da izlenebilir.''

Kızlar yarın doktora gideceğim çok heyecanlıyım :-)

Ya Settar

Kızlar bende yeni katılıyorum aranıza izmirde yaşıyorum 28 yaşında bir anne olucam Allahın iziiniyle.bugun doktora gittim 6 haftalık hamileyim ama kalp atışlarını duymadık doktorumuzda biraz ortada konuştu bu durum normal de olabilir olmayabilirde. Cumartesi tekrar gidicem kan testi sonuçlarına göre konuşacağım dedi inşlh rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin....

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

:KK16::KK16:Kızlar içinizi rahat tutun. Bebeklerimiz inşallah bizimle olacak ve sağ salim büyüyüp alıcaz kucaklarımıza. Bende ilk başlarda çok korktum acaba sağlıklı mı kalbi atıcak mı diye. Çok şükür geçen cuma duydum pıtırcığımın pıt pıtlarını
:) Allah hepimizi korusun

Aminn aminn insallah bende sureklu dua ediyorum.dusugum 4haftalikti kucucuk bi kese gorup sonra kaybettim. O psikolojiyi atlatamamisim daha hep tedirginim. Rabbim nasip edecek ins bu sefer..
İnşallah canım. O tedirginlk bende de var kimseye söyleyemiyorum bile henüz.. Sürekli yatıyorum. Napalım artık miniklerimiz sapasağlam doğsun da insan her seye katlanır. Bol bol dua etmek lazım, allaha emanetleri..

kızlar ben yarın 5 haftayı doldurmuş 6. haftaya girmiş olacağım doktora gidince neler beklemeliyim ?

kızlar ben yarın 5 haftayı doldurmuş 6. haftaya girmiş olacağım doktora gidince neler beklemeliyim ?

Canım aynı sayılırız galiba...sat ne zamandı? Nokta kadar bir kese göreceksin inşallah:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım aynı sayılırız galiba...sat ne zamandı? Nokta kadar bir kese göreceksin inşallah:)

19 mart canım heheh heyecan bastı

Ya Settar

merhabalar bende aralik annesiyim insallah. 7+ 5 im kalp atimini duymadim ama ekranda keseyi ve kalbini gordum minik minnacik kipir kipir. ben alttan muayene olmuyorum ustten bakiyo drum su ictim mesane doluyken bakiyo rahat goruyor masallah inci tanem gayet iyi nazar:
ben sadrcr vitamin folbiol kullaniyorum ve tsh tam kan sayimi bi ksc test daha yazdi drum saglik ocagi na gidicem sizler kayit.oldunuz mu hangi testleri yapmak lazim paylasalim arkadaslar benim ilk gebreligim hemde alti yil sonra kucagimiza aliriz doya doya operiz koklariz insallah rabbim nasip et aminnn olmayanlara da ver yarabbi

doktoruna gore degisir canim
benimki hixbisey demiyor sadece iyi saglikli bu kadar

mrb arkadslar habıre soru soruorum ama napım :) ya bole mıdesı sureklı kazınır gıbı olan varmı? ben bıseler yıyorum yıne aynı sureklı delınır gıbı mıdem bazen bogazıma dugum gıbı oluor bu nedendır acaba hıc gecmıcekmı yaa bılgısı olan varmı?

doktoruna gore degisir canim
benimki hixbisey demiyor sadece iyi saglikli bu kadar

Meraklanırım ben çok soru sorarım :-) umarım bıkmaz

Ya Settar

arkadaslar cok sicak suyla banyo yapmayiniz ve saatlerce dusta kalmayiniz.10 dk da serin bi suyla hemen dusunuzu alin..
sicak su rahip damarlarini gevsettigi icin tutunmada zorluk yaratiyormus..okudukca aklima gelenleri yaziyorum nekadar dogru bilmem ama yinede dikkat edilsin mantikli

canım benim ki sanırım geç döllenme keseye göre 4+3 haftalığım

Ohoo o zaman gayet normal canım görünmemesi..Keseyi görebildiğin mucize:)

merhabalar bende aralik annesiyim insallah. 7+ 5 im kalp atimini duymadim ama ekranda keseyi ve kalbini gordum minik minnacik kipir kipir. ben alttan muayene olmuyorum ustten bakiyo drum su ictim mesane doluyken bakiyo rahat goruyor masallah inci tanem gayet iyi nazar:
ben sadrcr vitamin folbiol kullaniyorum ve tsh tam kan sayimi bi ksc test daha yazdi drum saglik ocagi na gidicem sizler kayit.oldunuz mu hangi testleri yapmak lazim paylasalim arkadaslar benim ilk gebreligim hemde alti yil sonra kucagimiza aliriz doya doya operiz koklariz insallah rabbim nasip et aminnn olmayanlara da ver yarabbi

Kalp atışlarını da duyayım ondan sonra kayıt olacağım canım ben..

X