2014 Aralık Anneleri

Dert etme bende 90 dım ilk kızımda 110 oldu göğsüm kilomda 100 normal doğum yaptım 30 kiloya yakın aldım hamileliğimde hep uyudum .. hemde epiduralsiz dr. ölürsün bile demişti. Bebek iri miri dedi. 3500 kızım doğdu Doğurduktan sonra onun kokusunu aldığında ne göğüs gözün görecek ne kilo zamanla eski haline geleceksin merak etme
Yalnız bunda istesemde dinlenemiyorum kızımdan ilkler böyle:)

Gunaydınn kızlarrr...
Hamilelik herkese uyku yapıyo bi bana yapmadi bari hamileyken uyusaydim doya doya

Uyku uyku uyku halsizlik göğüslerim acayip ağrıyor sızlıyor karnım davul gibi hiç tadım yok sanki......keyifsizim Allahım şu ilk aylar çabuk sağlıklı geçsin inşallah sizde durumlar nasıl...?

canım bende de uyku hali çok var mesela biraz yürüyüş yapınca hemen nefesim kesiliyor ki 165 boy 57 kilo yani şişman değilim ama kendimi çok ağır hissediyorum benim de karnın çok şiş annem ödemdir bir süre sonra geçer diyor yani şimdiden karnımız büyümez heralde sonuç olarak yalnız değilsin canım akşam 9 da uyuyorum

Günaydın,

Bugün öğürerek işe geldim. Bulantısı olmayanlar çok şükretsin berbat bişiii

Günaydın,

Bugün öğürerek işe geldim. Bulantısı olmayanlar çok şükretsin berbat bişiii

ayy böyle şeyleri görünce korkuyorum ya... bulantım var ama bulantı denmez böyle bi midem fena sadece.. öğürtü falan yok
zaten midem hassas, gastiritiydi reflüsüydü herşeyi var... naparım bennnnn (50:

ben tedavi olduğum için, tedavi başından bu yana yani 1 ayda 6 kilo aldım... şimdi karnım da şiş.. davul gibiyim.. ama bu işe kalkışmadan önce yoğun spor yapıyordum, sigara içiyordum. Onları kesince de kilo aldım. hormon ilaçları da var.. herşey üstüste geldi , sağlık olsun

tahlilleri yaptırabiliyormusun peki? yada nasıl yaptırıyorsun? hangi doktora gidiyorsun ben özele gidiyorum testleri burda yaptırayım dersen yardım ediyorlarmı ki???

ben geçen sene kızımda Atatürk devlet hast. herhangi bi kadın doğum Dr.dan randevu alıyordum bu testleri yaptırmam gerek, yapabilirmiyiz diyordum yaptırıyordum zaten başları kalabalık hemen testleri yazıp gönderiyordu beni, yalnız 2 li taramaydı sanırım onun için gittiğimde ultrasonla kontrol etmişti cinsiyeti bellimi öğrenebilirmiyim demiştim %90 kız demişti o gün öğrenmiştim çok sevinmiştim:)) yine Atatürk devlete gidicem

günaydın arkadaşlar
yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz :)
bulantısı migreni olanlara sabır ve acil şifa diliyorum. benim bulantımın nedeni SU. ilk gebeliğimde de böyleydi. su dışında bir şey dokunmuyor. hiç su içmezsem bulantı yok ama susuz da olmuyor. günde 3 litre su içerdim 1 litreye düştü şişkinlik de eğer sarmısaklı şeyler yersem şişkinliğim oluyor. gazı olan arkadaşlara yürüyüş öneririm naçizane. gazı atmak için en etkili yol.

hayırlı sabahlar güzeller
benim bel ağrım çok fazla dayanamıyorum ya kızımda da böyleydim bulantım yok ama 9 ay boyunca bel ağrısı çekmiştim sanırım bu bebeğimde aynını yapacak bana belim tutulmuş gibi yürürken kalçamdan belimden bi sızı giriyor

Hosgeldin...
Allah im saglikla kucagina almayi nasip eder ins sana da hepimizede.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tesekkur ederim inşallah hepimiz saglikla geciririz hamileigimizi ve kuzularimizi saglikla kucagimiza aliriz

Herkese selam hamiş arkadaşlarımm Size bi tavsiyede bulunmak istedim hepimiz akıllı telefon kullanan insanlarız indirdiğim bi programda bebeğimin haftalık gelişimi hakkında bilgi veriyo annedeki oluşan değişiklikleri ve bebeğin görüntüsünü veriyolar ne kadar geliştiğini görebiliyosun hafta hafta ben beğendim umarım sizde beğenirsiniz programın adı bebeğim&ben yumoş ve omo nun birlikte yaptığı bi programmış.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlar tabloya yeni katilanlari ekliycem bunun disinda ekleememi istediginiz bir sutun varmi, buda olsa iyi olur dediginiz fikirleriniz varsa soyleyin ekleme yapayım.

Aynen benimdene mide bulantım var ne birşey ama sürekli uyku Halim var..akşamın 8 inden sabahın 6 sına kadar uyuyorum ((

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlar tabloya yeni katilanlari ekliycem bunun disinda ekleememi istediginiz bir sutun varmi, buda olsa iyi olur dediginiz fikirleriniz varsa soyleyin ekleme yapayım.

canım cinsiyet yok tablodaaaaa
birde sıra no yaparsan kaç kişiyiz biliriz :) başka aklıma gelmiyor bişi..

canım cinsiyet yok tablodaaaaa
birde sıra no yaparsan kaç kişiyiz biliriz :) başka aklıma gelmiyor bişi..

Cinsiyeti daha erken diye eklemedim eklerim ama, sira noyu en son liste bittikten sonra ekliycem tarih siradina gore yeni gelenleri aralara ekledigim icin sirayi her dafasinda duzeltmemek adina sira noyu en son ocak annelerine gecince koyucam.. hamile kalinan kiloyu falan koyayimmi gerek varmi?

Kızlar kap atışlarını kaçıncı hafta duydunuz ben idrar testiyle öğrendim henüz kan testide yaptırmadım. ctesi gideceğim 6 haftalık olacak duyulurmu? Birde vajinal ultrason istemedim hemen geçen sefer çok ağrım olmuştu. Sizler nasıl baktırdınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…