2014 Aralık Anneleri

tebrik ediyorum seni canım Bayıldım çok güzeller
sağlıcakla bebişine giydirirsin inş.

Süper :) Sağlıkla doğar inşallah. Be. Yurtdışındayım burda bnm isteğimle rahim filmi çekmeyebilirler

senin pıtırağını yerler dişlerimi sıktım valla o kadar yiyesim geldi yani

Hehehe geçen cuma gittik yatıyordu yarın biraz zıplasın yaa pıtıraklı göbüşler

Ya Settar

Ya Settar

Soldaysa kız sağdaysa erkek diyo benim etrafdakiler ama tam tersini duyanda varmış o efsane de patladı yani :)) benim de ilk günden beri hep sağ tarafda batmalar vs. Hayırlısı olur inşallah..sağlıklıca gelsin de minnaklar her türlü ısırırız onları biiiiz:))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ya Settar

bu gidişinde mutlaka hareket eder zaten cnm biz gecen hafta gittiğimizde eller ayaklar çıldırmış gibiydi cumartesi gene gidicez test sonuçlarımızı göstermeye bakalım şimdi neler yapıcak bize

elimizde kalmasalar bari ben şimdiden deli gibi göbeğimi sever oldum

canım ben hep soldan yumurtluyorum, bebeğimde soldaydı oğlum oldu. bunda da sol tarafta. yine içime oğlan doğuyor, dr da oğlana benzetti.

nasıl anladın canım soldan yumurtladığını anlaşılabiliyormu öyle??

sızlıyor yumurtlama günümde sol yumrutalığım. yıllardır böyle. muayene sırasında dr a sordum o sızı yumurtlama belirtisi, bazı bayanlar hisseder dedi. sol tarafta bir kaç yumurtan gelişmiş, sağda pek yok bu ay dedi ve o ay gebe kaldım.

netten alıntı....
........Bazı kadınlarda adet döngüsünün tam ortasında yumurtlamanın olduğu yumurtalık tarafında kısa süren bir ağrı ortaya çıkabilir. Almanca’da “ortasında oluşan ağrı” anlamına gelen Mittelschmerz olarak adlandırılan bu durum çok kıymetli bir yumurtlama göstergesidir ve genellikle her ay olur. Bu ağrı yalnızca %5 sağlıklı kadın tarafından hissedilir ve hissedilmesi yumurtlama açısından kıymetli bir belirtiyken ................

Son düzenleme:

Evet benim kizim soldaydi bu seferki sagda bakalim ne olucak ?

Ayni seyleri yasamisik canim benimde kanamm lekelenmem vardi 5. Haftadan bir basladi suan 12. Haftadayim baya azaldi insallah gecicek

Sağlıkla kucağımıza alırız inşallah.

benim daha 12 hafta olmasına 2 hafta var.

doktor 4 gün rapor yazdı . ilk lekelenmesiz güne kadar yatacaksın diyor .

benim sağda, sağdan yumurtlamışım zaten. bakalım cinsiyetler belli olmaya başlayınca buradan bi' sonuca varırız

kızlaaaaar artık pantolonlarımın içine sığamıyorum sürekli dükkan açık geziyorum üstüne biraz uzun altı lastikli bir bluz aldım bayağı gizliyor ama haftaya alışveriş şart erken mi çıktı karnım bilmiyorum 12 haftalık

bence normal canım ben 1 haftadır hamile pantalonu ve tayt giyiyorum lcw dan aldım çok hoş şeyler vardı elbiseler çok hoştu

ben hala giyiyorum ama hafiften sıkmaya başladı artık. üzerime oturan gömleklerimden birini giydim de dün, sabah evden çıkarken iyiydi ama yemek yedikten sonra babam gibi oldum, düğmelerim açılmış hafiften atletim görünüyordu

dün kotondan bi tane likralı kumaş pantolon aldım işte giymek için, bi tane de bol kesim gömlek. zaten geçen yıllarda da bol şifon gömlekler modaydı bir sürü gömleğim var öyle bunlar beni götürür bir süre :)
kotona bak derim canım, indirim var ve geniş geniş gömlekler çok fazla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…