2014 Aralık Anneleri

Gozunaydin canim inşallah bebeğinin pıt pıtlarınıda duyarsın biran önce....

Ben de normal doğum çok istiyorum. Ya ben doktorunla bu konuyu hiç konuşmadım bunu farkettim :):) normal doğım hikayeleri videoları falan araşteyorum. Bence abartıldığı kadar fena bişy değil. Dayanılmayacak bir durum olursa epidrulçal normal dye bişy var. Vurdururuz iğneyi en kötü :):)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Aranızda deli gibi yemek yiyen ve doymak bilmeyen sadece ben mi varım

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yarın kese görmeye gideceğim çok heyecanlıyım

Simdiden tavsiye sakin dogum videosu izlemeyin su anda hic agrimiz sizimiz yok ilerleyen zamanlarda agrilarimiz cok olacak o psikolojide korkutmasin sizi

Cevremden aldigim tuyolar boyle

İlk dogum yapacak arkadaslar normalden korkup sakin benim gibi sezeryani dusunmeyin, aci esigim cok dusuk diye ve doktorum sezeryana yonlendirdigi icin ilk dogumumu epidural sezeryan oldum ama ilk anda agrimdan sîzımdan cocukla ilgilenemedim, ilk iki gun sutum bile gelmedi ve cocuk sarilik oldu. Sonraki dikis sîzlamalarimda cabası, o yuzden simdiden normal doguma şartlanın kimsenin sizi sezeryana yönlendirmesine izin vermeyin..

Son düzenleme:
Eger bi problem olmazsa kesinlikle normal dogum istiyorum.

bthcg degerim sali günü 226 idi bugun 521 oldu.doktor cok iyi artik haftaya gel kalp atisini duyalim dedi cok heyecanliyimm

ben de akropol de bülent alp aydın a randevu aldım bakalım iyi diyorlar ama en çok korkum özel hastaneler bir şeyi bahane edip son abda sezaryene alıyorlar ben de şiddetle normal doğum isteyeceğim bakalım

Normal doğum istiyosan Bülent Alp Aydın'Dan vazgeç derim...

Normal doğum istiyosan Bülent Alp Aydın'Dan vazgeç derim...

günaydınnnn
canım sadece akropol değil ki özel hastanelerin çoğu son haftalarda bir şekilde sezaryene kaydırıyor kişiyi. ya çatı dar deniyor, ya kafa çapı 10 cmden büyük deniyor, kakasını yeme ihtimali var beklemeyelim vs vs.

oğluma gebeliğimdeki grubumuzda 60 küsur hamileden sadece 2si epidural normal doğum yaptı. herkesi sezaryene ikna ettiler bir şekilde. ben bebek iri denince kendim istedim sezaryen. ki baya iri doğdu oğlum maşallah. 10 kere daha doğursam onunu da sezaryen isterim. 2 günde ayaklandım hiçbir sorun yaşamadım çok şükür.

günaydınnlaaaarrrrr herkese:)

biz cumartesi günü dr.gideriz diye planlamıştık eşimle, randevu alırken öğrendikki cumartesi çalışmıyormuş, bugün öğlene randevu aldık kesesini görmüştük, inşallah kalp atışlarını duyarız çok heyecanlıyımmm

Doğrudur, zaten devlet ünv hast tercih etmemin sebeplerinden biri de bu. Bu doktorla ilgili özellikle sezeryan taraftarı diye çok duydum...

Gerçekten bir sağlık problemi olmadığı sürece sezeryanı doğru bulmuyorum. Niye durduk yere karnımı boydan boya yardırayım cnm:)

aralık anneleri başlığı da açılmış... hepinize hayırlı olsun. güzel bir hamilelik geçirirsiniz inşallah..

haklısın canım da işte gerçekten bir problem olduğuna ikna oluyor gebeler o hassas psikolojiyle:)

günaydııııın şimdi doktordan geldim bizde çok şükür keseyi gördük herşey normalmiş iki hafta sonra kalp atışı için gideceğiz.İnşallah herkes umduğunu bulur.

ben de şimdilik Batıkent bilgiye Selçuk beye gidiyorum.

as_ya sen nereye gidiyorsun?

canım selçuk beyde kuzenim yirmi gün önce doğum yaptı çok memnun kaldı ama sezaryen ile oldu zaten selçuk pek normal doğum yanlısı değilmiş. ben de şimdilik akropol bülent beyi düşünüyorum ama kendisine şiddetle norml doğum istediğmi belirteceğim.

NickYaşŞehirDoğum SayısıSatBeklenen Doğum Tarihi
Spirochet(Eda)32Antalya123 Şubat1 Aralık
Mrv3328Tekirdağ124 Şubat1 Aralık
ZeyneppMehmett22Kırıkkale124 Şubat1 Aralık
Ycl201225Antalya225 Şubat2 Aralık
Babylove30Ankara225 Şubat2 Aralık
Ssumer25Ankara126 Subat3 Aralık
Miraciye28Bursa227 Şubat4 Aralık
Esr0636Ankara228 Şubat5 Aralık
Pokim29?228 Şubat5 Aralık
Mdaa24İstanbul228 Şubat5 Aralık
Trilaylom32Ankara21 Mart6 Aralık
Elifce30Ankara21 Mart6 Aralık
Hazel9024Yurtdışı12 Mart7 Aralık
Zahter (Burcu)27Kocaeli12 Mart7 Aralık
Dragonfly8628İstanbul12 Mart7 Aralık
Yumichan29Ankara13 Mart8 Aralık
Hayrolsun32İstanbul15 Mart10 Aralık
Kimyacı4329Denizli15 Mart10 Aralık
Minok (Mihrimah)28Mersin16 Mart11 Aralık
Ka_104928İstanbul16 Mart11 Aralık
As_ya28Ankara16 Mart11 Aralık
Peruj36İstanbul16 Mart11 Aralık
Tamtaram34İstanbul27 Mart12 Aralık
Efsa1033?27 Mart12 Aralık
Carmellia34Ankara?8 Mart13 Aralık
Sebdicek24?19 Mart14 Aralık
Eelocann35Ankara111 Mart16 Aralık
Miracmina25İzmir115 Mart20 Aralık

Son düzenleme:
Sağol canim inşallah seninde doğumuna az kaldı saglikli sihhatli kucagina alirsin insallah

eeloocaannım hayırlı olsun. seni gördüm daha da mutlu oldum. inşallah tüm hamileler sağlıkla sıhhatle kucağına alır, hamile olmak isteyenler de en güzel, hayırlı zamanda hamile kalır. uzun, yorucu ama hiç unutulmayacak, güzel bir süreç bu hamilelik.

Canim deli gibi tursu cekti bugun ogle arasi gittim aldim, minik salatalik tursusu arkadaslar durumu bilmedigi icin hayirdir dediler:))

hahaha. aynen benimde düş aşerme günümdü. önce erik aradık bulduk sonra üstüne dondurma yedim iki tane ondan sonra da kornişon diye tutturdum. birazda ondan yedim. kayınvalidem kızım mideni bozcan dedi bişey olmaz yemem lazım diye götürdüm hepsini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…