2014 Aralık Anneleri

tmm beklemedeyiz annemede gösteririm burdan bakıp becerebilirsek yaparız

ay ne bilim kilo almaya başlamışken birden verince panik oldum biraz. allah korusun bişey mi oldu diye. amin cnmmm

güldürdün beni :) canım bu kafaya takılacak bir şey değil emin ol, benim kilom 1 gün içinde bile o kadar çok değişiyor ki tartımın kafasını da karıştırdım 1 kilo alırız, 2 veririz. 3 alırız sonra veremeyiz, 5,8,10 bu böyle gider işte :)
Bir de dijital tartıysa onlar arada sapıtabiliyor bilgin olsun

:) ya evet cnm digital. ben 3 günde bir tartıya çıkıyorum. haftada bir yapmalıyım bu işi :) neyse içimi rahatlattınız teşekkürler :)))

evet senin oğlakdaha yüksek aynen ceee diye gelirse yayı görürsün o zaman hehhehe

Napalım teyzesi katlancas minnak bizim bende akrebim zaten zorum itişip dururuz yay olursa

Ya Settar

Kızlar yemek görünce falan canınız çekiyor mu? ben canımın neler yemek istediğini anlatsam şaşırırsınız. Tabi ki hepsinden bahsetmeyeceğim bana kızmayın diye ama şunu söyleyebilirim rüyamda makarna gördüm geçen gün :) Makarna ya, zaten yemek bulamadıkça makarna yapıyorum :) Enginar mesela, insanın canı enginar çeker mi? bir de feci bulantılarım var, bulantım olmasa neler neler isteyip yiyeceğim kim bilir
folik asit iştah açarmış sözde ama onu da bıraktım, hala sürekli bir şeyler istiyor canım. ben neden böyleyim nefsim bana oyun mu oynuyor

Aaa öyleyse sevindim neyse ki oğlakta iyi şanslı mıyız acaba topikçe

Ya Settar

Ben de yay burcuyum. 4 aralik dogumluyum.
Bebisim de benim gibi gelecek insallah.
Cok seviniyorum bana arkadas geliyor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

anladım canm bende 10+5 gıbı falan gıtmeyı dusunuyorum 12 de cagırdı ama kontrole gıderım yıne merak edıyorum cokkk masallah fasulyene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…