2014 Aralık Anneleri

Gunaydin canim...Rabbim hayra cikarsin...bende rüya gormem bugece bende rüya üstüne rüya gördüm patates aliyodum marketten birinde iyiymis patates görmek

inşallah bende bu listeye dahil olurum az sonra sonucumu almaya gidicem.bana dua edin arkadaşlar.kalbim yerinden çıkıcak sanki.

inşallah düzelirsin canım yaaa gönlünü ferah tut ne diyorsa doktor yap çok dolaşma birşeylere uzanma gerinme birşey taşıma hafif bile olsa inşallah hayırlı haberlerini verirsin...

al benden de o kadar. kabuslarla dolu geceler geçiriyorum. zaten wc ye 2-3 kere kalkıyorum geceleri. yoksa çok sanco yapıyo.uykularım bölük pörçük

canım geçmiş olmuş . 480 olması gerekiyordu değerinin.benim bi boş gebeliğim var. kesem yavaş gelişiyordu. hcg me hiç bakmadı dr um kese takibi yapıyodu sürekli nitekim 10 haftada hala embriyo yoktu ve kürtaj oldum. kahverengi lekelenmem de oluyordu. bu 2. hamileliğim ve aynı gün 5+3 de başladı lekenlenmem. progestan iğne ilaç kullanıyorum bende ama kendimi kaptırmamaya çalışıyorum. sen de kendini kaptırma tavsiyem. umarım yoluna girer herşey!

sat 5 mart doğum tarihi 10 aralık

Merhaba arkadaslar bende 5 haftalik gebeyim 10 aralik dort gozle bekliyoruz bakim gebe arkadasalarimida tebrik ederim bebek bekleyn arkadaslarada Rabbim en kisa zamanda bu tadi tatdirir ins...

herkese merhabaa:)) ben 8 aralıkta kan tahlili yaptırdım 216 çıktı sonucu:) hastaneden eve geldim bir baktım bi kaç damla kahverengi leke gelmiş yaa( iki gündür progestan içip yatıyorum yani sevinmeme kalmadı çok moralim bozuldu başına böyle bi şey gelen var mı hanımlar, ne yaptınız ya da??

günaydın hanımlar
benim de bu hamileliğimde henüz bulantım başlamadı.inşallah olmaz.hamile olduğumu öğreneli bi haftayı geçti ben hala inanamıyorum yaww:44:

kahverengi lekelenmesi olan arkadaşlar moralinizi yüksek tutun bazı hamilelerin gebelik boyunca az az böle olabiliyor.ama doktora görünmek lazım.
ben hamileliğimi üstüne görmeyle anladım,birinci hamileliğimde olmamıştı ama bunda oldu.benim gibi üstüne gören oldumu aranızda yani yerleşme kanaması yaşayan?

hayırlı olsun canım bebişlerin Allah kucağınıza almayıda nasip etsin, kolaylıklar versin Rabbim, tüp bebek mi oldu canım

Allah razi olsn rabbim isteyen herkese versn.bnm 13 yumurtam vardi cogul gebelik olur demsti doktorum birisi asilamadan once tutmus habermz yoktu ikiside asilama

Eki Görüntüle 1060649

kızım ve ben az önce meleğimmmmm seneye bu zamanlar kardeşi de kendisi gibi olacak inşallah

ooyy maşallah annesi ne kadar tatlı Allah bağışlasın:) ne güzel ikisi birarada büyürler, benimde Allahın izniyle kızımla aralarında 1 yaş 9 ay olucak çok seviniyoruz eşimle Rabbim kucağımıza almayıda nasip etsin inşallah:)

Aramıza yeni katılanlar bilgilerini göndersin tabloya ekleyelim..

ben göndermiştim ama beni eklememişsin zaten alınganlığım üstümde zaten duygusalım ( işin şakası tabiki, tekrar yazıyorum , yaş 36 , istanbul, ilk bebeğimiz olacak inşallah, 05-03-2014, 11-12-2014

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…