2014 Aralık Anneleri

kızlar kesemizi gördük hayırlısıyla 2 kese var yani ikiz olacak :) 10 gün sonra kalp atışı için gideceğim... dr a gittiğimde dilim tutuldu soracak tek bir kelime bulamadım adamda aklına gelirse tlf aç dedi... şimdi ise aklımda deli sorular neyse kağıda yazıcam bu kez 10 gün sonra soracağım

Hayirli olsun benmde pazar kanamam oldu hastanede yattm ama şükür kesem duruyor
Sende sadece kesemi gordun birde belirtin varmı benim birseyim yokta korkuyorum ya kabi atmazsa falan diye

kızlar kesemizi gördük hayırlısıyla 2 kese var yani ikiz olacak :) 10 gün sonra kalp atışı için gideceğim... dr a gittiğimde dilim tutuldu soracak tek bir kelime bulamadım adamda aklına gelirse tlf aç dedi... şimdi ise aklımda deli sorular neyse kağıda yazıcam bu kez 10 gün sonra soracağım
Hadi gözün aydin canim darisi basimiza banada iki embriyo transfer edilmişti...yarin tekrar Bthcg bakılcak sonra inşallah bende keselerimi gorurum

Başından beri nedense hep icime ikiz dogmustu hadi gözün aydın cnm..

Bende dun kan tahlili yaptırdım 2305 çıktı bhcg degerim cuma gunu de doktora gidicem bakalim eler göreceğiz benim ailende cok fazla ikiz var iki olmasindan cok korkuyorum kızım zaten 4, 5 aylik:KK53:

İyi aksamlar herkese
İkiz olan arkadas gozun aydin :)
Benim kan testi sonuclarim cikmis hersey negatif kizamikcik pozitif bu ne demek ki doktor yoktu soramadim

Bildiğim kadarıyla kızamıkçık geçirmişsin demek oluyor pozitif çıkması. Diğer neyler negatif?

Iyi akşamlar herkese ☺️kese görenler kaç haftalıklar ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Buarada bende hiçbir belirti yok rutin iş hayatımda yoğun bi şekilde devam o yüzden hamile olduğumdan şüphe duymaya başladım sadece uyku hali var ( ki normalde de uykucu biri olduğumdan oda normal)

kizlar vitamin haplariniz ne sekilde ? tek folikasitmi kullaniyorsunuz
dün esim eczaneden almis cok iyi demisler icnde bütün vitminler varmis günde bitane yutcakmisim ilk 3 ay 1 ini sonrada 2 si varmis öle devam ediyon..

merhabalar, ben de aranıza katıldım :) dün ilk doktor kontrolümüze gittik maalesef ultrasonda birşey göremedik, bthcg 2004 cıktı, haftaya çarşamba tekrar doktora gideceğiz 5 haftalık olacak o zaman görebileceğimizi söyledi...

Teşekkürler Cnm benimde 2071 ti bizde cuma gidecez 5 im bitiyor benımde inşallah görürüz bizde 🙏

kizlar vitamin haplariniz ne sekilde ? tek folikasitmi kullaniyorsunuz
dün esim eczaneden almis cok iyi demisler icnde bütün vitminler varmis günde bitane yutcakmisim ilk 3 ay 1 ini sonrada 2 si varmis öle devam ediyon..

Doktor birşey önermeden bişey almadım ben..sadece. Follik asit ve folikasit zengini gıdalar alıyorum şimdilik (özellikle yeşil mercimek bolbol ) zaten kan tahlili vs isticek bakalım uygun görürse kullanıcam..vitamin dahi olsa mutlaka doğal yollardan gıdalardan al Cnm:)

Goz ucuyla bakyim testlrtere sadece o pozitif diye aklimda kalmis cumartesi sorarim isten izin alamam gitmek icin

X