2014 Aralık Anneleri

çok küçükse öğrenemeyebilirsin canım bende 23ünde gidicem 13e girmiş olucaz bakalım heyecan içindeyiz

ne heyecan hemde olsun varsın öğrenmeyeyim.2 li test için gideceğim o gün sağlıklı olsunda hiç öğrenmesemde olur cinsiyeti

ne heyecan hemde olsun varsın öğrenmeyeyim.2 li test için gideceğim o gün sağlıklı olsunda hiç öğrenmesemde olur cinsiyeti

öyle cnm çok önemli değil bende 2li test için gidicem aynı günlere denk geliyor testlerimiz inş. herşey çok güzel olur

Son düzenleme:
çok teşekkür ederim canım rabbim hepimize bebişlerimizi bağışasın inşallah

fatmacim Allah kolaylık versin, insAllah iki bebeğini de saglikla kucagina alirsin. Allah yardimcin olsun. bi anda iki bebegin birden olacak inşaallah, zorluğa katlanmaya değer :)

sen öğrendin mi

Merhaba ben Ankaradan:) nasip olursa dogum aralik ocak gibi 19 mart sat. Ankarali olan arkadaslarim gazi hastanesine giden var mi dikmende oturuyorum 19 mayisa gidiyorum simdilik ama pek memnun degilim gazi de bir doktora gitmek istiyorum. Simdiki gittigim dr bi tuhaf surekli alttan muane etmek istior ve bebek yerine sol yumurtaligi göremiyorum deyip duruyor !! Ben asilama ile hamile kaldim ve sol tupum acikti sadece!! Gaziye gidenler bana yardimci olursa cook çook mutlu olurum teşekkürler simdiden:)

Bize gel canım çok yalnızım o kadar iyi olur ki

Ya Settar

onu hıc saymıorum zaten bende bıde panık atak var bıde onla ugrasıorum ılac yememde yasak o mutsuzluklar gecer bı sure sonra rabbım baska dert vermesın onlarda bişe yok sıkma canını

Umarım canım..

Kizlar bugun 8+1 dim.ama bugün göğüs hassasiyetim yok denecek kadar azdi korktum bisey mi oldu diye sizdede oluyor mu boyle seyler? salı günü randevum var korkuyorum olumsuz bisey mi var diye

Birşey olacağını sanmıyorum canım , zaten hamileliğin sonuna kadar devam etmiyor ki, geçiyor bir süre sonra rahat ol..

Canım ya.. Çok geçmiş olsun, umarım bebişlerin sağlıklı bir şekilde büyümeye devam eder canımcım..

Günaydın herkesee,

Bulantılar bende tam gaz devam. Aranızda benimki geçti artık rahatım diyen var mı?

Benim geçti ama ruh sağlığım bozuldu..

Ben kızıma 55 kg ile hamile kaldım, 76 kg ile doğuma gittim.. Şu an yine 55 kg ile hamile kaldım.. Diyeceğim o ki, emzirmenin bu konuda çok etkisi var.. Ben 2 sene emzirdim kızımı, bi süre sonra süt namına bir şey kalmıyo ama iki yudum da gitse kar kardır dedim. Bir de veletlerin peşinde koşturmaktan, uykusuzluktan kilo namına bir şey kalmıyor zaten..

Son düzenleme:

selam canim, ben de kizimi 2 yil 2 ay emzirdim. kesinlikle bebegin sagligi için çok faydali. ama ben kilolarimi emzirme döneminde aldim. zira hamileyken 11 kilo almistim sadece. doğumdan sonra 14 aldim :)

fatmacim allah kolaylık versin, insallah iki bebeğini de saglikla kucagina alirsin. Allah yardimcin olsun. Bi anda iki bebegin birden olacak inşaallah, zorluğa katlanmaya değer :)

sağlıklı bi şekilde doğsunlar inşallah rabbim nasip ederse

ne bulantılar şu anda gözümde ne başka birşey

selam canim, ben de kizimi 2 yil 2 ay emzirdim. kesinlikle bebegin sagligi için çok faydali. ama ben kilolarimi emzirme döneminde aldim. zira hamileyken 11 kilo almistim sadece. doğumdan sonra 14 aldim :)

Niye öyle oldu.. Süt yapsın diye fazla mı yedin içtin canımcım?

herhalde öyle oldu zaten kilo almaya meyilli bi bunyem vardi. sana imrendim masaAllah, nazar degmesin. bu sefer de verirsin insaAllah

En güzel süt yapan şey sudur.. Bol bol su.. Süt yapsın diye tatlılar,incir suları, bilmemneler, bunlar anneye kilodan başka bir şey vermiyor malesef.. :)
Bu defa sen de böyle yaparsın kilo sorunun olmaz hayatım..

Kizlar ilk haftalarda bulanti kusmadan dolayi 4 kilo verdim. Suan iyiyim guzel yemekte yiorum kilo almiyorum 1 aydir... Normalde ne yesem yarardi. Hamilelik boyunca boyle devam eder mi? Yiyip yiyip kilo almamak guzel seymis. Dusme tehlikesi oldugu icin oyle yuruyuste yapmiyorum. Hamilelikte metabolizma yavaslarmis. Bende yan etki yapti galiba.

üzülme canim ya

sürekli dua ediyorum rabbim inşallah kolaylaştırır bilinmezlik çok kötü birşey

araştırdığım kadarıyla gittiğim profesör konusunda en iyiymiş perinatolog düzenli kontrolü elden bırakmayacağız

inşallah şu mübarek günlerin yüzüsuyu hürmetine rabbim bebişlerimizi bize bağışlasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…