2014 Aralık Anneleri

10.haftadayım,benim de hiç bulanmadı şükür.ama yanıyooo.biraz da genetik heralde bu,annemin de hiç midesi bulanmamış hamileliklerinde ama hep uykum vardı diyo ben de öyleyim.halsiz ve çok uykulu

aynen bende anneme sordum aynı şekilde yaşıyorum hamileliğimi.

hamilelikte hiç kilo almamak diye bir şey mümkünde ben mi hiç duymadım :) ben aldığım kiloyla barışık olup,yalnızca sağlık için duacıyım:)

benim bi arkadasim normal kiloyla hamile kalip 7 kilo verdi bulantidan. sonra 10 kilo aldi. toplamda 3 kilo almis oldu yani. bense fazla kiloluyum. ilk aylarda veririm genelde. çok almazsam eğer ayni kiloyla bitirebilirim. ama en önemli şey bebeğimin ve benim sagligim. bu tartisilmaz. fazla kiloyla son aylara girersem sorun yasar miyim diye korkuyorum sadece

Benim de tez yazmam lazım ama yapamıyorum, odaklanamıyorum sürekli midem bulanırken yanında sürekli çubuk kraker ve beyaz leblebi gibi şeyler atıştırarak deneyebilirsin belki.

kızlar ben 13. haftada gideceğim bir sonraki kontrole cinsiyetler ne zaman belli olur acabaa

erkekse ve gösterirse 13. haftada öğrenebilirsin canım...
kızsa biraz daha uzun sürüyo öğrenmek..doktorlar iyice emin olmak istiyor..
ama birde göstermeleri önemli..
bebiş bacaklarını kapadıysa ya da arkası dönükse öğrenemezsin tabi...

kpss ye gireceklerden biride benim ama çalışamıyorummm...ve dersaneyede gidemiyorum özellikle sabah kalktığımda midem kötü oluyo.hem midemi açlıktan kazınmış hissediyorum hemde bulantı ...

merhaba kizlar bu sabah biraz size icimi dokeyimdedim gelismelerde var fikirlerinize igtiyacim var....

5 gun boyunca ignrlerim ve arada iki serum yeedim arada yine kanamam vardi bitti igneler 2 gun boyunca kan man yoktu sevicten ucuyorum kurtulduk die sonra yine basladi her gece 12 de kanmam oluyor sabahlari filanda kahverengi ama az geliyor normal degil biloyorum ama insallah cok kotu degildir...bu sabah doktorum beta hcg analizi istedi tabi benim kalkmam yasak esim tuple kan goturdu bakalim ne cikacak cuma gunude ultrasona gidicem lutfen dua edin...

Fatmacimm dualarimiz seninle tatlim..insallah cok guzel haberler duyarsin bebislerinle ilgili..

Kizlar ben de bugun okula gidemedim yaa..sabah uyandim ogurmekten mahvoldum..aradim artik muduru solemek zorunda kaldim adama napim..sonra doktorumu aradim bulanti icin.dramamine ve metpamid die bi ilac soledi kullananiniz var mi bu tarz ilac?ii gelio mu bulantiya?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

valla cinsiyet işleri belli olmuyo...ben oğlumu 11. haftada öğrenmiştim...ama 20. haftaya kadar bekleyen de gördüm...kısmet...

Oğlumun cinsiyetini 11-12 hft arasında net olmamakla birlikte diye tahmin etmişti dr. 14.haftada netleşti.

Bu kez bir sonraki kontrolde 11+6 oluyoruz bir tahmin bekliyorum yine. Erkek tahmini pek değişmiyo da kız derse emin olmamak lazım:)

sende tam benim gibisin Kocaeli de sadece eşimleyim , genel olarak gördüğüm tek insan

valla cinsiyet işleri belli olmuyo...ben oğlumu 11. haftada öğrenmiştim...ama 20. haftaya kadar bekleyen de gördüm...kısmet...

aynen katılıyorum arkadaşımın oğlu oldu 20. haftada öğrenebildi. ya kız demiş dr yada çok küçük pipili bir erkek

Günaydın herkesee,

Bulantılar bende tam gaz devam. Aranızda benimki geçti artık rahatım diyen var mı?

canım benim cuma cumartesi pazar sabah olmadı tam dedim acaba benim bulantı olayım geçti mi artık die dün gece ve bu sabah berbat gece uykumdan uyanıp bulantıyı hissettim ya ateş yaptı bi de hafif kendimden korktum çalışırken çok zor oluyor ya yataktan zor çıkıyorum

bende bi sonraki kontrole 12. haftada gidicem, demekki o zaman bi cinsiyet söyleme ihtimali var hee çok heyecanlıı

Son düzenleme:
bende bi sonraki kontrole 12. haftada gidicem, demekki o zaman bi cinsiyet söyleme ihtimali var hee çok heyecanlıı

çok küçükse öğrenemeyebilirsin canım bende 23ünde gidicem 13e girmiş olucaz bakalım heyecan içindeyiz

Son düzenleme:

canım Rabbim bebişlerinizi size bağışlasın inşallah dualarımız sizinle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…