2014 Aralık Anneleri

inşallah canım mutlaka yaz bize de. kac haftalıksın dr hangi aşama için gidecen:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

10.haftadayım cnm 3. gidişim olacak ama doktorumu değiştirmeyi düşünüyorum daha doğrusu oyüzden deneme amaçlı farklı bir drye gidicem diğerindede 2 hafta sonra randevum ikisi arasında karar vermeyi düşünüyorum. değiştirme sebebime gelince şuanki gittiğim hastanede doğuma girerken hangi dr denk gelirse o giriyormuş bende o şekilde olmasını istemedim sonuçta 9 ay boyunca herşeyimi doktorum bilecek doğuma hiç tanımadığım dr girecek çok saçma özel hastaneye gidiyorum devlet hastanesi muamelesi görüyorum o yüzden kafam çok karışık. :KK17:

Bende ayniyim ben tatli da yiyemiyorum mide yanmami artiriyo cunku.eski pantolonlara elbet sigiyoruz ama bebeklerimiz daralmasin simdiden :KK66:

Cok begendim gercekten bende alicam bu tarz bise

Haklisin.o zaman ben yine kilolu zamanlarimdan kalan sutyenlerimle devam edeyim onlar oluyo cunku.benim gogusler zaten buyuktu gebelik sonuna kadar 100 olur heralde :)

Yok canim hamile sutyeni okudum bi yerde balensiz takin diyo ama hic oyle bisey goremedim emzirme sutyeni var nette hep ben eski sutyenlerime devam edeyim en iyisi birde sutyen aparati okumustum arkasina ek yapiyo boylece dar gemiyomis ama bulamayiz sanirim imkansiz :)

Bulursun tatlım cok rahat her hangi iç çamasırcıya git sor bende var cokta memnunum istediğin ayarda sırt bölgeni genişletiyosun tabi göğüs sıkıyosa sütyenini değiştr derim bi süre idare eder ama genişletmek:KK66:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

10.haftadayım cnm 3. gidişim olacak ama doktorumu değiştirmeyi düşünüyorum daha doğrusu oyüzden deneme amaçlı farklı bir drye gidicem diğerindede 2 hafta sonra randevum ikisi arasında karar vermeyi düşünüyorum. değiştirme sebebime gelince şuanki gittiğim hastanede doğuma girerken hangi dr denk gelirse o giriyormuş bende o şekilde olmasını istemedim sonuçta 9 ay boyunca herşeyimi doktorum bilecek doğuma hiç tanımadığım dr girecek çok saçma özel hastaneye gidiyorum devlet hastanesi muamelesi görüyorum o yüzden kafam çok karışık. :KK17:

anladım canım benimki nasıl acaba şimdi merak ettim . bende 10 hafta gidecem sorarım henüz 7+4 deyiz

Şu mide bulantıları geçsin artık. Valla tüm yediklerimi midemde aynen hissediyorum :KK43:

Aah ahh ne kaç haftadır aynı duayı ediyorum...Biteceği gün bari belli olsa da şafak saysak di mi

dun gece klozet başında sabahladım. saate en son baktığımda 04:11 idi :KK43: iyiyim demeye gelmiyor hemen bozuluyor mide:KK43:

dun gece klozet başında sabahladım. saate en son baktığımda 04:11 idi :KK43: iyiyim demeye gelmiyor hemen bozuluyor mide:KK43:

geçmiş olsun ben midem bulanıyo diyorum ama seni duyunca allaha şükür etmek lazım saat 4 ne demek nasıl dayanıyosun ya allah kolaylık versinn :KK50:

geçmiş olsun ben midem bulanıyo diyorum ama seni duyunca allaha şükür etmek lazım saat 4 ne demek nasıl dayanıyosun ya allah kolaylık versinn :KK50:

ilk defa oldu canım. çıkaramadım da . öğürdüm öğürdüm yattım. 15-20 dakika sonra bir daha. yatak banyo mekik dokudum. 7,5da da kalktım işe :)

ilk defa oldu canım. çıkaramadım da . öğürdüm öğürdüm yattım. 15-20 dakika sonra bir daha. yatak banyo mekik dokudum. 7,5da da kalktım işe :)

en kötüsü de o öğürmeler mideyi nasıl acıtıyo. birde işe gitmiş maşallahhh :nazar:

slm bende aralık 2013 annesiyim.kabız olmak için daha erken dönemdesiniz kızlar başlarda pek olmaz 6.ay ve sonrasında olunuyor genelde.benim tahmini doğum tarihim 14 aralıktı 5 aralıkta epidural sezeryanla doğum yaptım.allah hepinize hayırlısıyla yavrularınızı kucaklamayı nasip etsin.seneye sizlerde bizim gibi diş sıkıntılarıyla uğraşıyor olacaksınız :nazar::emir_bebek::KK31:

Niye o kadar eziyet ediyosun cnm kendine ilac icmiyo musun bulanti icin? Bende cok bulanti kusma yasadim ilaci icmeyince gene oluyor.

slm bende aralık 2013 annesiyim.kabız olmak için daha erken dönemdesiniz kızlar başlarda pek olmaz 6.ay ve sonrasında olunuyor genelde.benim tahmini doğum tarihim 14 aralıktı 5 aralıkta epidural sezeryanla doğum yaptım.allah hepinize hayırlısıyla yavrularınızı kucaklamayı nasip etsin.seneye sizlerde bizim gibi diş sıkıntılarıyla uğraşıyor olacaksınız :nazar::emir_bebek::KK31:

İnsallah o gunlere bi gelsek :)) benim normldede var kabizlik sorunum simdi progestan kullaniyorum doktorum bu ilacinda kabizliga neden oldugunu soyledi.

Hehee sonradan okuyarak cevap verince hepsi ayrı olmus konular hakkında yorumlar yapılmıs bitmiş bile ayy kendime güldüm:KK66:)

İnsallah o gunlere bi gelsek :)) benim normldede var kabizlik sorunum simdi progestan kullaniyorum doktorum bu ilacinda kabizliga neden oldugunu soyledi.

doktorun doğru söylemiştir tabi de bende kullandım progestan bana yapmadı ama son aylarda ilaç kullanmasan da gerçekten kabız oluyorsun ve ciddi zorluyor insanı

ilk defa oldu canım..

Bende cok yasadigim icin oyle duyunca ondan dedim. Devam ederse doktoruna sorarak zofrani dene. Ben cok rahatladim. İstifar ederken artik midedeki safrani cikariyordum. Mide bos hala kusuyordum yani. Sonra hastanede yattim 1 gun doktor zofrani verdi.

Bende cok yasadigim icin oyle duyunca ondan dedim. Devam ederse doktoruna sorarak zofrani dene. Ben cok rahatladim. İstifar ederken artik midedeki safrani cikariyordum. Mide bos hala kusuyordum yani. Sonra hastanede yattim 1 gun doktor zofrani verdi.

Ay devlet mi özel mi hastanen canım bende serum aldım ama özel zofrani dediğin ne bilmyrm:)

Ay devlet mi özel mi hastanen canım bende serum aldım ama özel zofrani dediğin ne bilmyrm:)

Ben ozele gidiyorum cnm. Zofran zydiss 8 mg diye bulanti ilaci var. Cok etkili hic bir yan etkisi yok. Devlet odemiyor ilaci biraz pahali ama o durumu yasamamak icin hersey yapilir.

canım ben de muğla merkezdeyim. hangi hastaneye gittin? üni hastanesine görün bir de istersen? İnşallah hakkında hayırlısı olur.
fethiye de esnaf hastanesine gittim. muğla da tavsiye edebileceğin doktor varmı?
canım çok üzüldüm inşallah gelişir.6 ay önce benimde başıma geldi.kese göründü bebek görünmedi tam 6 tane doktora gittim bu süreçte.biri bakarken bu bebek gelişmeyecek bu haftalarda şukadar olması gerekti dedi.biri gelişebilir bekleyelim dedi.birinin ultrasonu daha gelişmişti bebeği gördüğünü söyledi bir hafta öyle bekledim hatta kalp atımının oluşacağını söyledi ufacık göstermişti yaprak gibi sallanıyordu.1 hafta sonra gittiğimde gelişiminin durduğu söylendi.7.haftadaydım 10 gün bekledim belki gelişir diye ne yazıkki daha fazla bekletmediler ve 9.haftada kürtaj oldum.sonra tüm testler herşeye bakıldı tamamen şanssızlık denildi.hiç kanamam olmadı sadece hafif ağrılarım vardı en başından beri rapor almıştım hep yatıyordum.

gittim tekrar doktora yolk keseside yok dedi,hiç oluşmamış boş dedi,salı günü gel bakalım dedi istresn dahada bekleyebiliriz dedi.kafam çok karışık napcamı bilemdeim :KK43:

X