2014 Aralık Anneleri

Kabizliga cozum buldum cig kofte iyi geliyor ama bebege etkisi olurmu bilginiz var mi?

canım saglıklı diil cıg köfte bak sana bı formul verıyımm:) bi elmayı cekirdeklerini cıkar kabuklarıyla robottan gecir pure halinde yee hemn etki edıor normale dönuorsun ara ara yap sonucunda elma zararı olmas ıns

bende o konuda cok muzdaribimm malesef ama cıgkofte eger ıcınde kıyma varsa zararlı kesınlıkle yeme ama bazıları cevızden yada sadedce bulgurdan yapılıo onlar olabılır heralde

Benim yedigim bulgurdan ama acili..Dupbalac diye surup verdi doktorum o cok iyi geliyor kabizliga ictikten bikac saat sonra etkisini gosteriyor. Cok kotu durumdaysan al ic bence yan etkisi yokmus.

biliyorduuuum, işte buuuu çok sevindim canım, Allah bir daha böyle korkular yaşatmasın hiçbirimize, Hep sağlıklı büyüsün bebişlerimiz inşallah

aminn canım çok güzel bir duygu Allah isteyen herkese nasip etsin inş. Gözlerimiz dolu dolu çıktık doktorun yanından
mide bulantıları canımı sıkamaz artık :87:

Elma yiorum ama etki yapmadi cnm bende durum vahimdi. Bida yemiyim bari cig kofte. Canimda eksili acili istio cok istahli yiorum.

Benim yedigim bulgurdan ama acili..Dupbalac diye surup verdi doktorum o cok iyi geliyor kabizliga ictikten bikac saat sonra etkisini gosteriyor. Cok kotu durumdaysan al ic bence yan etkisi yokmus.

henuz dr gıtmedım haftaya gıdıcem ılk kez :44:gıdınce sorucam zaten cok rahatsız olursam alırım sıkıntılı bır durum cunku saolasın tatlım

Kizlar cig eti yemeyi birak, dokunmak bile yasak.
Yemeyin sakin cig et. Doğrqrken ya da köfte yaparken eldiven kullanin.

Elma yiorum ama etki yapmadi cnm bende durum vahimdi. Bida yemiyim bari cig kofte. Canimda eksili acili istio cok istahli yiorum.

Canım dışarda yapılan çiğköfteler etsiz, etli satılması yasak çünkü. ama tabi nasıl yapıyorlar bilmiyoruz o yüzden yine de çok sağlıklı değil. benim de canım çok istiyor arada, anneme etsiz çiğköfte yaptırıyorum. malzemeler aynı sadece et yok, bastırıyor midemi en azından :)

ben bir de patates püresi yiyorum sık sık, o iyi geliyor. içine kuru toz biber, limon, sumak falan da ekliyorum. tutuyor midemi. sen de bir dene istersen

Bende zaten kabizlik sorunu var patates ishale cozum getirmiyor mu ? :)))) iyice kabiz olurum :)))

evet de hcg değerim yüksek olunca kötü düşünüyorum işte. oğlumda 5. haftada duymustum kalbini. adetlerimde düzenlidir. sizler nezaman gördünüz bebişlerinizi

Cnm insallah bir sorun yoktur ya kotu düşünme ben 6+1de alttan 6+2de karindan kalp atışını gördüm bebegimin ama herkeste ayni olmuyo kimi kisiler 7yi gecince duyuyor uzme kendini

Benide eklermisin yas 24 sat 1 mart aksaray. İlk bebegim. Bebegin dogum tarihi tahmini 6 aralik.

Şu mide bulantıları geçsin artık. Valla tüm yediklerimi midemde aynen hissediyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende zaten kabizlik sorunu var patates ishale cozum getirmiyor mu ? :)))) iyice kabiz olurum :)))

muhabbetin başını kaçırmışım ama bende kabızlık yapmıyor patates benim bağırsaklarım biraz farklı çalışıyor sanırım :)
kabızlık için erik yiyebilirsin, incir de iyidir ama tabi incirin gebelikte zararı var mıdır bilmiyorum. bir de mısır ve mısır unu, ben ne zaman muhlama yesem arkasından bağırsaklarım çalışır ama tabi bunların hepsini aç karnına yemen gerekiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…