2014 Aralık Anneleri

Canım anneni dinle rahat ol, Allah seni bebişine , bebeşini sana bağislasın inşallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bide kizlar 6+ larda kalp atislarini duyanlar karindan mi duydular vajinal ultrasonla mi duyuldu..

canım benim 6+3 de karından baktı göremedi vajinadan baktı kalp sesini duyduk

Selam canlar bende 6 haftalik hamileyim ins haftaya doktorum ins hersey yolundadir tum taze annelere hayirli olsun ins

Gunaydin bayanlar pazartesi lekelenmem oldugu icin bugun kontrole gittim. 6+6 haftaligim..vee doktor kalp atisi oldugunu soyledi.cok mutluyum lekeleri onemsemiyorum artik bol bol yatiyorum

işte o stres olmasın diye gitmiyorum..sat 12 mart :)

Hamile arkadashlar sizde akinti oluyormu sivi yumurta gibi rengsiz kokusuz bishey

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Neden cevap vermiyorsunuz? genelde yumurtlama doneminde oyle oluyor derler ama bende 10 gunden beri boyle bi akinti var hamileliktede oyle akinti olur diyorlar ama bilemiyorum

Selam kızlar araniza yeni katildim ben izmirdenim 24 yasindayim benim sat 11 mart 7 haftalık hamileyim aralıkta doğum hesaplanıyor :) dün bebeğin kalp atışlarıni duyduk çok şükür sizler Nasılsıniz ?

Neden cevap vermiyorsunuz? genelde yumurtlama doneminde oyle oluyor derler ama bende 10 gunden beri boyle bi akinti var hamileliktede oyle akinti olur diyorlar ama bilemiyorum

MESAJI YAZALI 10 DAKİKA OLMUŞ, HEMEN KIZIYOSUN :) SAKİN YAHU....HAMİLELEİK BEKLİYOSUN galiba...stres basmış :) bende de var öyle bi akıntı..hamilelik belirtileri arasında var ama Allah bilir

günaydıın kızlarrr,yaa benim mide bulantım akşamdan beri yok bu hafta sürekli bulanıyordu daha önce kaybım olduğu için korkuyla stresleniyorum.bgün hiç hamile değilmişim ki hissediyorum hafifte bir karın ağrım var ..mide bulantınız süreklimi gün gün değişiyormu?

Kizlar merhaba bende yeniyim ilk bebegimi kalp atisi olmadigi icin ikinci ayimda kurtaj oldum ikinciye kaldim 5gun kanamm oldu parca kalmış kuryaj olmak zorunda kaldim simdi 3ye hamileyim 5hafta 4gunluk pazar gununden beri kahverengi bi akintim vara ara ara selpaga gelicek sekilde doktorum yarin cagirdi insallah bi terslik yoktur dua edin lutfen allah herkesin bebegini sag saglim. Kucagina almayi nasp etsin..

MESAJI YAZALI 10 DAKİKA OLMUŞ, HEMEN KIZIYOSUN :) SAKİN YAHU....HAMİLELEİK BEKLİYOSUN galiba...stres basmış :) bende de var öyle bi akıntı..hamilelik belirtileri arasında var ama Allah bilir

Saol canim evet ya cok sabirsizim☺️ evet hamilelik bekliyorum 11 ay beri ama olmuyo 😔 Allah nasip ederse inshallah olur hepimizin cocuklarimiz, bende hamilelik belirtisi diye okudum ama 2 ay beri adet olmadim 1 ay beride testlerim hep negatif cikiyor doktordan sordum oda gec dollenme olabilir diyo kan testide yaptiramiyorum inshallah hamileyimdir

Oluyor canim.akinti hamilelik belirtisi zaten devam ediyor hamileliktede.

Saol canim cevabin icin teshekkur ederim ama bu belirti 10 gun beri var ama testlerimde negatif gosteriyor adette olmuyorum 2 ay beri inshallah hamileyimdir

benim değişiyo bazen aşırı oluyo bazen hafif ama hiç lavabolara gitmem midemde sürekli bi bulantı, tiksinme var ve gün gün değişiyo azlığı çokluğu

allahım bebeğini sana bağışlasın inş. kimseye yaşatmasın bu durumları

Amin cok zor ayni korkular icinde beklemek insani kahrediyor allahim kimseye yasatmasin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…