2014 Aralık Anneleri

Kizlar mrb yas 29 1 kızım var.izmirde yaşıyorum. Beni de ekleyin

Son düzenleme:
kızlar merhaba bende 6 haftalık gebeyim sizlerde oluyormu bilmiyorum ama bende sancı oluyor arada bir doktor enfeksiyon dedi ilaç kullandım ama halen geçmedi bazı gebelıklerde oluyormuş ama yinede içim rahat etmiyor benim durumumu yaşayan varmıı??

Merhaba hepinize kolaylıklar diliyorum yeni katıldım aranıza bende.. İlk bebeğimiz 28 yaşındayım, sat 13 Mart beklenen doğum tarihimiz 19 Aralık :)

evet çok benziyorlarmış ben kardeşini görmedim ama
ikisi de eşimin Gazi'den hocası o söylüyor ayırt edilmiyorlarmış:))
senin tüm gebelik sürecini mi takip etmişti? randevu bekleyenlere bakıyorum hep şehirdışından geliyorlar baya meşhurlar sanırım.
doğumunu da Mehmet hoca mı yaptırdı?

benimde yanmam çok oluyor. bulantıdan çok yanma var
gaviscon tablet kullanıyorum günde 4 taneye izin verdiler.
senin sıkıntın daha büyük anladığım kadarıyla
Allah kolaylık versin uzun sürmez inşallah cnm

gozun aydin canim. Insallah bizde yasariz o duyguyu. Benim adetle uyumlu mu bilmiyorum ctesi gidicem doktora ama yaklasik 6.hafta icinde olmam lazim.acaba kese boyutu falan ne kadar biliyo musun..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bide kizlar 6+ larda kalp atislarini duyanlar karindan mi duydular vajinal ultrasonla mi duyuldu..

Bide kizlar 6+ larda kalp atislarini duyanlar karindan mi duydular vajinal ultrasonla mi duyuldu..

Canim benimkini dr karindan bakmışti. Insallah seninde öyle görünür.

Merhaba kizlar ben 2012 temmuz annesiyim simdide inşallah 2014 aralik olcak benide ekleyin kizlar yasim 30 22 aylik bi oglum var sat 26 mart bek. Dogum tarihi 31 aralık

gunaydin kizlar dun gece yazmaya mecalim yoktu ya doktora heyecandan uca uca gittim 7 haftalik olmasi lazimdi doktor vajinal ultrason bakti yuzu dustu dediki 5 hafta bir gunluk arada 13 gunluk bir fark var haftaya yine sali gunu gidicem gelisme olur insallah dedi. kalp sesi duyacaktik filan pok gibi ciktim hastaneden ve de sok olmus cok korktum bebegim dogmayacak diye... kesenin kucuk olmasi ne demek ki cok bir sey aciklamadi doktor icini rahat tut dedi...

annem rahat ol dedi bir arkadasima da ayni seyi demislerdi simdi 5 aylik hamile bu sitede yazanlara baktim cogunun ki gelismis lutfen cok dua edin benim de bebisim gelissin lutfen dua edin... insallah iyi olur her sey...

bu bir hafta nasil gecicek bilemiyorum...

canım öncelikle geçmiş olsun inşallah gelişir sebebi neymiş acaba çok merak ettim

arkadaşlar banada dua edin olur mu?bugün gidebilirsem doktora gidicem sat 20 mart ama bakalım zamanında döllenme mi geç mi oooyyy oyyy :/

yani maşallah sana 8 hafta beklemek büyük sabır işi:18::18::18: keşke bizde böyle sabırlı olsak

hadi gözün aydın canım bende bugün 6+4 üm acaba sen kalbini alttan mı dinledin yoksa karından mı

selam taze anneler :) benim ikinci bebeğim olacak inşallah...6 haftalık...tecrübeli olmak güzel şey..pek bi rahatım :) ilkinde yok keseyi görmedim, yok kalbi atmadı diye ne stres yapmıştım :) şimdi doktora bile gitmiyorum..8. haftada gidicem

Oooo maşallah ne güzel..benim sat 18 mart.. 6 haftalık 3 defa gittim Dr.a stres oluyorum öyle olunca da ister istemez..daha duyamadık kalp atışını bekliyorum sabırsızlıkla :)

Ben senin itfaiyen oldum farkındayım:)) Ne yapayım canım iyi gidiyor, daha gitmedim ben doktora falan.. 8. haftaya doğru gitmeyi düşünüyorum.:

aynen öyle oldun vallahi yaaa Allah razı olsun....ohh rahatlığa bak maşallah tecrübe böyle bir şey işte bizde artık 2. bebekler de öyle oluruz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…