2014 Aralık Anneleri

Gunaydin kızlar...Bu saate kadar bacak agrisindan inledim agladim durdum yok boyle bi agri mahfetti beni...hamileliğin 20. Haftasindan sonra olurmuş benim şimdiden başladı (
Geçmiş olsun güzelim. Kendine iyi bak.doktoruna söyle.vardir bir çaresi..
Sakın üzülme canım.daha hiç bir şey bilmiyorsun.belkide iyidir bebeğin. .benim eltim ilk 4 ay ağır kanamalı geçırdi.şimdi oğlu 5 yaşında.acile gide bilsen çok iyi olur.ayağa kalkma canım..in şa Allah düzelir pozitiv düşün

daha subat ayinda aynisini yasadim ben kaybettim ama 2 kuzenimde kanama oldu biri 7. Ayinda digerinin bebegi 2 yasinda Allah ol dedikten sonra hersey atlatilir kuzum ben namaz kildim dualar ettim yinede gitti ama kuzenleriminkiler onlarla cok sukur tek caren beta hcg baktirmak bhcg herseyi soyluyor acile git yaptir cok gecmis olsun

Son düzenleme:
herkese günaydın
bu sabah anneme kahvaltıya geldik eşimin gelişine sofra hazırlamış. tabi bizde anneanne olacagının müjdesini verdik. şok oldu tabi ama anneanne olmayı kabul etmiyor.

Kizlar acile gittim hastane yakın doktor kalp atmini gördü istirat et dedi ilişki yok dedi cok mutlu oldum. bol bol uuzanacam :))))

Merhaba arkadaslar
Gecen hafta pzt kan testindr hamile oldugum anlasildi. Doktorumu aradim yarin icin randevu verdi. Kese icin. Cok heyecanliyim.

Bir sorum olacak korkuyla mide bulantisinin baslicagi haftayi bekliyorum. Kacinci haftadan basliyor? Suan kadik agrim var.

Yarin olsun kese gorundun insallah.Allah kimsenin umudunu bosa çıkarmasın inşallah

Kizlar acile gittim hastane yakın doktor kalp atmini gördü istirat et dedi ilişki yok dedi cok mutlu oldum. bol bol uuzanacam :))))

Çok şükür. Sevindim canım. .şimdi dinlen ancak.oğluna bakacak birileri varmı evleri filan topluycak..? Sen kendi yorma

Tebrik ederim güzelim. Sağlıkla kucağına alırsın in şa Allah. Bulantı değişen birşey..çoğunda 12 haftada biter.benim hamileliklerimde 10 başlar.ve malesef hipermesis oldum iki kızımdada.o yüzden 18 haftaya kadar hastanede yattim.kusmadan dolayı.dua ediyorum Rabbime bu sefer rahat geçsin gebeliyim.

Çok şükür. Sevindim canım. .şimdi dinlen ancak.oğluna bakacak birileri varmı evleri filan topluycak..? Sen kendi yorma

gözün aydın canımm.. o kadar sevindim ki çok şükür.. dikkat et kendine..

saolun kizlar yalnız devlete gittim ya doktor gıcık biseydi ekranı bana cevirip gostermedi bile ya kalp atışı var dedi ilacinda varmış bisey kullanma jstirat et dedi.cnn kimse yok ama eşim var o yapiyor herşeyi tabii insan dayanamiyor yemek yapıyodum artık yapabilir miyim yoksa hep dışarıdan mı isteriz bilmiyom ama hâlâ inanamiyorum kalp atisinin olduguna 6+1cikti doktorun hesabi dogru bende 6+1diye hesapliyodum.cok şükür rabbime :)))

Gözdem acile gittim doktor kalp atışını var dedi ama dinletmedi gıcık oldum ekranı bilr cevirmedi bana ama bunada şükür 6+1 dedi hesap dogru benim de hesabimla ayni çünkü doktorumu aradim tamam carsamba gelirsin kontrole dedi ben carsambayi beklesemmi bilemiyorum

cok saol cnm kese gorundukten sonra bhcg ye gerek yok doktorum demişti artik ultrasyon onemli yolksac var me bebek var mi ve belli boyutta kalp atışı duyuluyor dedi bunlar ultrasyonda görünüyor Allahima şükürler olsun Allah kimseye yasatmasin bu korkuyu ve acıyı ben de iko defa yaşadım ne demek olduğunu cok iyi biliyorum o yuzden sabah kendimi tuyamiyor agliyordum inşallah böyle devam eder

canım naptın iğne vermedimi progestan vermesi lazım.yadayerlesme kanamasımıydı acaba.

Melegim hadi gözün aydin...düşünme artik eski düşenleri sen moralini yuksek tut uzan ayagjnin altina yastik koy bebegin inşallah seni birakmiycak

Tatlimmm gecmis olsun cok..icini ferah tut tamam mi guzelim :) onlemini al gerisi tevekkul hepimiz Allaha emanetiz..Allah korusun bizleri her turlu kotulukten..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim yarin kalp atislari için gidicem kalcamida soyliycem...devlet hastanesine gidiyorum Dr inan hiçbirşey söylemedi gecen hafta bakalim bu haftada aynimi olucak...ben ANKARA dayim iyi bi Dr bulsam Dr degiatircem

yaa wcye gittim kanamam var hemde kipkirmizi cok kötüyüm

Canim gecmis olsun.morelini hemeb bozma doktorunu ara. Ve acile gidebilirsen git. Insallah düşündüğün gibi bir sey değildir. Ihmal etme canim haber ver

Canim Çok şükür güzel haberlerle gelmissin. Allahim yardım etsin cümlemize lutfen sinir stress olma bol bol dinlennnnnnn :)

Kuzum acilr gittim doktor kalp atışını görüyorum dedi bana dinletip gostermedo ama bunada razıyım istirat edeceksin dedi.progestan zaten kullanıyorum

Canim Çok şükür güzel haberlerle gelmissin. Allahim yardım etsin cümlemize lutfen sinir stress olma bol bol dinlennnnnnn :)

Dinleniyom kuzum uzaniyom.korkudan kahvalti bile yapamadim eşim hazirladi simdi yedim yine uzanmaya geldim odaya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…