2014 Aralık Anneleri

Çok geçmiş olsun ama hemen uzan ve ayağa bir süre kalkma eğer devam ederse yani bir süre daha hemen tüm hastanelerin acili var bir yere git yani inşallah bebeğin tutunur bol bol dua et

Uzaniyorum cnm neden böyle oldu anlamadım Ağlıyorum kolay değil ya bu 3.ve bunda gobekten igne düşük onleyici jel coraspin hic ihmal etmeden kullandım ozel bi yer var aradım acil dr.var ama kadın dogum doktoru değil dedi.simdj hepsi böyledir. Belki devlet kadın dogumda vardır ama onlarda ilgilenir mi bilmiyorum

cnm 6+1 bugun carsamba doktora gidecektim

canımm bence yakın bi yerin aciline git bekleme evde.progestan iğne fln vururlar belki.yada hapını verirler..taze kan olunca sıkıntı oluyo.koyu olsa yerleşme kanaması diyebiliyolar ama açık renk taze kan tehlike...ağlama

Biliyorum cnm benim koyu falan degil bildigin kirmizi kandi yazarken bile Ağlıyorum. herseyi denedik progestan icerikli fitil zaten her gece kullanıyorum cnm.bence bebegim beni bırakıyor.

Biliyorum cnm benim koyu falan degil bildigin kirmizi kandi yazarken bile Ağlıyorum. herseyi denedik progestan icerikli fitil zaten her gece kullanıyorum cnm.bence bebegim beni bırakıyor.

kıyamam canım ağlama nolur..stres yapma dicem ama demesi kolay herşeyin :/ sabırlı ol .. doktorun özelse eğer telden ara mutlaka döner ..ben gece 11 de sancım oldu diye aramıştım hastaneye gelmişti sağolsun .. dur bakalım netten bi araştıralım nasıl durdurulurmuş.belki iğnesi daha etkili olur progestanın ??

Elocanim sende bel fitigi varmi o yuzden ayagina vuruyor olabilir, neyse surekli yat dinlen bakalim gecmez ise bir dr'a git. Gecmis olsun cnm.
Benim bildiğim kadarıyla yoktu canim kalcamdan assagi vuruyo...yataktan kaldiriyolar ilk adimlarda inliyorum sonra aciliyorum evde biraz dolaşmak iyi geliyor yarin olsada Dr gitsem

İnsallah bisey olmaz gozlerim doldu Allah yardimcin olsun. benimde dusme tehlikem var her doktora gittigimde kotubisey dicek diye cok korkuyorum . bende de kahverengi akinti oluyor. Kesenin altindan geliyormus. (

ilgin icin cok saol kuzum doktorum cvp vermiyor butun aksilikler ustuste geliyo bari pazar günü olmasaydi

Sakin ol canim hemen Dr git bence...benim gorumcemin 9 ay kanamasi olmuş ama öyle boyle değil yatak döşek batarmis hep ve kirmizi kanmis hep yatmis çok şükür bisey olmamis umudunu yitirme

İnsallah bisey olmaz gozlerim doldu Allah yardimcin olsun. benimde dusme tehlikem var her doktora gittigimde kotubisey dicek diye cok korkuyorum . bende de kahverengi akinti oluyor. Kesenin altindan geliyormus. (

hickirahickira aglamamak icin zor tutuyorum kendimi eşim gelsin olmazsa devlete gidelim pazar gunu cunku.ihmal etme cnm hep uzandinlen

Sakin ol canim hemen Dr git bence...benim gorumcemin 9 ay kanamasi olmuş ama öyle boyle değil yatak döşek batarmis hep ve kirmizi kanmis hep yatmis çok şükür bisey olmamis umudunu yitirme

cnm benim bundan onceki iki gebeligimde biti dustu birindede leke kanama gördüm kurtah olmak zorunda kaldım. bunda da korkuyorum esimi bekliyorum pazar gunune denk geldi hemde devlete gidecem en azindan onlar kadin dogum doktoru:14 ((

hickirahickira aglamamak icin zor tutuyorum kendimi eşim gelsin olmazsa devlete gidelim pazar gunu cunku.ihmal etme cnm hep uzandinlen

Canım öncelikle elinden geldiğince sakin olmaya çalış bu şekilde doğuma kadar kanaması olan çok insan tanıyorum hemen olumsuzu çağırma inşallah bebeğin seni bırakmayacak ve devlette bir şekilde müdahale ederler ayrıca eğer doktorun özelse sen sık sık ara ilgilenmesi gerek

cnm benim bundan onceki iki gebeligimde biti dustu birindede leke kanama gördüm kurtah olmak zorunda kaldım. bunda da korkuyorum esimi bekliyorum pazar gunune denk geldi hemde devlete gidecem en azindan onlar kadin dogum doktoru:14 ((

eşin ne zaman geliyo canım.. git devlete bencede beklemekten iyidir

dr.ozel iki defa aradim açmadı bidaha ariyorum şimdi. devlete gidecem evet.simdi korka korka wcye gittjm bisey gelmedi

meleğim inan çok üzüldüm , bak sakın stres yapma ve sadece yat lütfen sakın ayağı kalkma ve bi süre hiç banyo yapma maydanoz falan yeme. doktora gitsen de bişe yapmıyor sadece bakıp evet tehdit var dinlen diyo bide ine veriyo ama yatmak bence daha faydalı ben ilk düşmüştü evham yaptım kan görünce bura büyük sehir doktorada git gel deyince iyice arttı . sen sakın ayağı kalkma yat ben yattıkça azalıyodu lekelenme Rabbim yardımcın olur inşallah. ağır falan mı kaldrdın ilişkide falan bulundun mu

eşin ne zaman geliyo canım.. git devlete bencede beklemekten iyidir

Esim de yarim saate burda olur simdi korka korka wcye gittim bisey yoktu ama emin değilim. surekli alttan jel kullandim her gece ve o birikim oldukca kendiliginden akıyor sabahta onunla birlikte kan geldi acaba kan varda fitil parcalari mi engel oluyor bilemedim.

cnm gunum gecmeden hamilr oldugumu ogrendim ve hic iliskide bulunmadik korktuk çünkü. agirda bisey yapmadim dun esim iş yaparken su kovasini kaldirdim ama oylr agir degildi ki ondan mi oldu bilmiyorum esim kizdi hatta neden kaldirdin diye suan uzaniyorum cnm doktora gidip kötü bisey soylemesinden de korkuyorum ya yine düşüyor yada kurtaj olman lazım derse naparim ben o zaman doktorum da sagolsun acmiyor adam telefon numarami bilmiyor gerçi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…