2014 Aralık Anneleri

Adanaliyim ama esim ankarali suan ankaradayim kecioren incirli de etlik zubeyde hanim kadin dogum hastanesine gidiyorum yeniyim ankarada hastane bilgim yok adanadaki özeller burda var ama yerleri cok uzakmis kafam cok karisik dr hastane konusunda
sen sormadan bende söyliyim bende konyada oturuyorum ama aslen bursalıyım.ben dış gebelikte tesadüf bi doktora gitmiştim çok şükür iyi biri ona devam ediyorum.sende etrafına sor öneren falan olur mutlaka.

sen sormadan bende söyliyim bende konyada oturuyorum ama aslen bursalıyım.ben dış gebelikte tesadüf bi doktora gitmiştim çok şükür iyi biri ona devam ediyorum.sende etrafına sor öneren falan olur mutlaka.

Sordumda burda koca ankarada sabit dr yok butun hastanelerde hergun baska bi dr herkes sikayetci bu durumdan bak benim düsügümde biri dis gebelik kese yok dedi ertesi gun gittim baska dr o keseyi gordu 7.8 mm dedi acildeki 4mm mol gebelik dedi servisteki ultrasoncu hani kese yok nerde dedi gelde guven simdi yeniden hangisine inanim

haklısın canım.banada dış gebeliğin sol tüpte dedi etrafımdakiler başka doktorada görün dedi ve ben devlet hastanesine gittim.doktor bana dediki sen neden geldin zaten doktora gidiyomuşsun.nasıl sinir olduğumu anlatamam.bende çıktım gittim zaten o ultrasonda bişeyde göremedi diğer doktor görmüşmüydü fln diye sorular sorunca güven kalmıyo.bende çin takvimi rus takvimi fln onlarla uğraşıyorum senin yaş kaç :)

Ayniyim canim agri devam ediyor...sen nasilsin

rabbim kolaylık versin iyiyim şükür belim ağrıdı biraz bugün çok oturdum çünkü şimdi iyiyim ben akşamları iyi oluyorum canım

Kızlar rahatsız olduğumdan değil de ilginç geldi bana paylaşayım sizlerle dedim :)) ben de sürekli bi üst dudak seyirmesi var ,, artan hcg hormonu yapıyormuş :))

Canim simdi ankarada hangi hastaneye gidiyorsun...

rabbim kolaylık versin iyiyim şükür belim ağrıdı biraz bugün çok oturdum çünkü şimdi iyiyim ben akşamları iyi oluyorum canım
Amiiinnn...ohh iyi bari bende iyiyim hamdolsun bacagim ve arada kasık agrim hariç maşallah diyeyim midemden yana hic şikayetim yok

Amiiinnn...ohh iyi bari bende iyiyim hamdolsun bacagim ve arada kasık agrim hariç maşallah diyeyim midemden yana hic şikayetim yok

aslında bende merak içerisindeyim arkadaşların hepsi mideden şikayetçi oolur mu bizde ki olursa naparım onu da bilmiyorum ya

Selamlar hamişler güzel geceler nasılsınız bakalım :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

cnm benmde bi boş gebelik bir düşük oldu bu yuzden cok korkuyorum. Bunun icin hamile olduğuma senin de yazdığın gibi tam sevinmekten korkuyorum.Esimin ailesine demedim tam belli olsun oyle diyelim dedik heo stres hep stres bu arada ne guzel duymussun kuzum darisi bizlere olsun insallah.sen kac haftalikken duydun cnm

mrb benim 5gun gecikti 2gun once test uaptim tek cizgi acaba negatif cikip hamile olani duydunuzmu

Gunaydin kızlar...Bu saate kadar bacak agrisindan inledim agladim durdum yok boyle bi agri mahfetti beni...hamileliğin 20. Haftasindan sonra olurmuş benim şimdiden başladı (

Gunaydin kızlar...Bu saate kadar bacak agrisindan inledim agladim durdum yok boyle bi agri mahfetti beni...hamileliğin 20. Haftasindan sonra olurmuş benim şimdiden başladı (

Elocanim sende bel fitigi varmi o yuzden ayagina vuruyor olabilir, neyse surekli yat dinlen bakalim gecmez ise bir dr'a git. Gecmis olsun cnm.

Adanaliyim ama esim ankarali suan ankaradayim kecioren incirli de etlik zubeyde hanim kadin dogum hastanesine gidiyorum yeniyim ankarada hastane bilgim yok adanadaki özeller burda var ama yerleri cok uzakmis kafam cok karisik dr hastane konusunda

Merhaba arkadasim ben 2013 aralik annesiyim yazini gorunce yazmak istedim Ankaraliyim çünkü:) zekai tahir burak hastanesi var oda devlet galiba orasida karisik biraz ama istersen yenimahallede livs kadin dogum merkezi var gúzel bi yer benim teyzem oraya giduyodu doktiru medicanada dogum yaptirdi cok memnunlar ben esim eskisehirli oldugu icin eskisehir acibademde yaptim dogumunu

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Liva olucakti

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

risk hiç bitmiyor dün kalp atışını duyduk doktor bundan sonra 15 günde bir geleceksiniz dedi çünkü kalbi atıyor kontrol edeceğiz ne olur ne olmaz kalbi durabilir herşey olabilir dedi

Aynen oyle canim.hayirlisiyla kucagimiza alalim da Insallah.

Gecmis olsun canim.Rabbim tekrar yasatmasin onları gercekten korkarak seviniyoruz iste. Nasip bakalimm . bende kaynana ma söyledim pismanim kimse bilmeson dedik her kese soyledi. Esim de bana kızdı soylemeyelim demistim diye. Mahallesi bile biliyo ya .. bencede söyleme canim.

yaa wcye gittim kanamam var hemde kipkirmizi cok kötüyüm

Cok kötüyüm wc ye gittim düşük onleyici jel kullanıyorum selpakla kendimi sildim selpak kipkirmizi kan oldu ve bugün pazar napacam ben, bebeğim yine tutunmuyor bana bu 3.hamileligim 2kaybim var zaten gücüm yok üçüncüye nasıl dayanacam, evde de yalnızım (

Çok geçmiş olsun ama hemen uzan ve ayağa bir süre kalkma eğer devam ederse yani bir süre daha hemen tüm hastanelerin acili var bir yere git yani inşallah bebeğin tutunur bol bol dua et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…