2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Benimde ilk bebegim ilk bebeyi olanlarda stres cok olur biri ben stres yapmadan duramiyorum adeta sen sakin stres yapma s

ahh yawrumm bizde seni çoook sevioorrree :) inşallahhh pıtpıtı duyucaksınnnn görüceksin miniğiniiii aynen dua ederken hepimiz için ediyorum...
hayırlısıyla hepimiz tontiklerimizi kucağımıza alıcazzz böle misss gibi kokularını çekicez içimizeeee

Büyüsün büyüsünn ohhh :))))) walla bu iş kocişlere yarar ben sölimmmm ahahahaha

Ay ben kocise gostermiyom kiz tam kapali goyusder iliski filanda yok adam bunalmasin baktikca dimi)))

Aminnnnnnnnn insallah canim ya ne guzel yazdin

Kizlar muhabbetiniz super valla, oku oku bitmiyor :) ben evde dinleniyorum hala 3 gun raporum var, cok sıkıldım hava o kaadar guzel ki istanbulda. Ben de aile hekimime gittim. Gitmeyenler varsa aklinizda olsun, aile hekimleri de takip ediyorlar gebeleri. Hamilelik boyunca 4 izlem yapacaklarmis. Ilki bugun benim gittigim izlem oldu. 2. Icin 17.haftama gun verdi. O gidisimde tetanoz asisi da yapacaklarmis. Aile hekimlerindeki takipleri ihmal etmeyin kizlar :)

Bir de mumkun mudur bilmiyorum ama dun gece yattigimda elim karnimdayken nabzimin karnimdan attigini hissettim
Acaba bebisimi hissetmis olabilir miyim ki? Ayni kalp atisi gibiydi...

bende 2 gün önce yaptırdım 796 benimkide ama idrarda çıkmıyor yaa neden acaba bide bende kahverengi akıntı var cumadan bu yana doktor endişe edilecek bişi yok dedi ama
Gebesin canim bu belli hayirli olsun :) benimde lekelenmem oldu bugun .bol bol dinlen yat ve su ic hep.progestan kullanmiyorsan acil basla gunde 3 tane hemde
Aynen oyle can8m hicc canini sikma birde soyle dusun allah herseyin hayirlisini versin .
Ay ben bu tel yuzunden cildiricaaaaaaaaaaaaaam ya 5defa yazdim gitdi tum yazilarim ya. cok kotu pc mi istoyom ben
herkesi tebrik ederim guzel haber verrn arkadaslar darisi basimiza bugun bulantim var vatana millete hayirli olsun
Canimmmmmm cok sevindim hadi gozun aydin bak tum korkularin bitti gozun aydin :)
Dilerim endiselerin bos cikar canim meleklerimiz bize yazildiysa her sartta bizim onlarrrr
Korkma canim lutfen bebegi etkileme pozitifiz her sartta ok :)
Kızlar ben de Ağustos annesi olacağım inşallah :) Hafif kasık ağrılarım var adet olacakmış gibi baskı oluyor ara ara sizde de oluyor mu?
Canim benim kasik agrim gebe kaldigim gunden beri var bol bol dinlen agir is yapma bol su ve dr una sor ve progestan al derim.

Pzrts gitsen hic bisey goremiyceksin olsun yinede gideyim dersen bilemem bana kalsa bosa masraf etme 10 gun sonra git derim.buarada hayirli olsun saglikli gebelik dilerim can8m :)

Allah, kendisinden başka hiçbir ilâh olmayandır. Diridir, kayyumdur. O’nu ne bir uyuklama tutabilir, ne de bir uyku. Göklerdeki her şey, yerdeki her şey O’nundur. İzni olmaksızın O’nun katında şefaatte bulunacak kimdir? O, kulların önlerindekileri ve arkalarındakileri (yaptıklarını ve yapacaklarını) bilir. Onlar O’nun ilminden, kendisinin dilediği kadarından başka bir şey kavrayamazlar. O’nun kürsüsü, bütün gökleri ve yeri kaplayıp kuşatmıştır. (O, göklere, yere, bütün evrene hükmetmektedir.) Gökleri ve yeri koruyup gözetmek O’na güç gelmez. O, yücedir, büyüktür.
BAKARA 255 (Ayet-el Kürsî)

Ay ben kocise gostermiyom kiz tam kapali goyusder iliski filanda yok adam bunalmasin baktikca dimi)))

ayyy yazık kız adam ahahahha ben sorucam doktora.. araştırdım bir sakınca olmaz ilişki konusunda diyor... ama tabi karın büyüyünce olmaz die düşünüorm insan kötü hisseder kendini herhalde...

cnmm hayırlı olsunnn... yaa bilemedim mümkün değil gibi sanki canım ama tabi yeni oluşumlar olduğu için içerde durumlar karışık tüm vucut bebeğe yer hazırlıyor, koşturmaca vardır yanii :) belki onunla ilgili olarak birşey hissetmiş olabilirsin :)

tatlım iyiyizzz :) siz nasılsınız bakalım? :) bgn daha az yanma bulantı var...
ay bide bi görebilsemmm şu keseciğiii

tatlım sıkma canını benım 11 kasımdı regl daha dun keseyı gorduk we ufacıktı bende telaşlanıyordum goremedım dıye ama sukur gorduk yalnız tek sıkıntı cok ufak olması bızım hesaplarımıza gore 5haftalık doktor 3haftalık cıwarında dedı kafam karıştı pazrtesı radewu werdı hayırlısı artık :44:

Aynen oyle can8m hicc canini sikma birde soyle dusun allah herseyin hayirlisini versin .
amın cnm ınsallah
selam kızlar ben geldım acılın burda fıkfık muhabbetlerı donuyormus damladım hemen

ayyy yazık kız adam ahahahha ben sorucam doktora.. araştırdım bir sakınca olmaz ilişki konusunda diyor... ama tabi karın büyüyünce olmaz die düşünüorm insan kötü hisseder kendini herhalde...
aaa bak sımdı konuya parmak sallamam lazım :)
olmaz olurmu hatta sole soleyeyım hamılelık donemı bız bayanlar ıcın bu ıstegın en yogun oldugu donemdır eskı gebelıgımdekı topıkten arkadaslarımın kulakları cınlasın ne yapacagımızı sasırıyoduk herıfler bızı begensın dıe cozumu sole bulmustuk canımız herıflerı ıstedıgınde yataga cıbıl cıbıl dalıyoduk o futbol toplu gobeklerle o hal ıgrenc gozukuyo bu bır gercek adamcıklarda bebege bısı olur dıe tırssalarda bı o hale dayanamıylardı

ayyy varya gozumden yas geldı bak sımdı cok komık anılarımız var bunlarla ılgılı ızleyıcı kıtlesıde artıyo bu konulara gırınce

Pzrts gitsen hic bisey goremiyceksin olsun yinede gideyim dersen bilemem bana kalsa bosa masraf etme 10 gun sonra git derim.buarada hayirli olsun saglikli gebelik dilerim can8m :)

tamam sayenizde bi karara vardım ve erteledim teşekkürler
bir hafta sonra giderim bi aksilik çıkmazsa. hepimize hayırlı evlatlar olsun inşallah.

ayy olsunn görmekte güzel tabikide.. inşallah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin Allah..
cnmmm biz son adet tarihini alıyoruz ama tabikide.. meselaa döllenme 14-16. günlerde oluyorsa 5 haftalık hesapladığımız bebekler 3 haftalık oluyor ondan diye düşünüyorum :)

ahahahaha koptum şuannndaaa hormonlar tavan tabi ondanda adamların üzerine atlamaca ahahahah ooh yaşadılar ama dediğin gibi göbişş olmasa daha rahat ederlerdiii :) ayy çok güldümmm yaaa iimişşşş :) şu çalışma döneminde zaten görev gibiydi :) şimdi ozaman başlasın şenlikleeer ahahahaha cıbıl futbol toplu göbişş ahahahahha ya gerçektenn kahkaha attım şirkette şuandaa :)

ayyyy inşallah canım ya gerçekten bu hamılelık benı cok strese soktu dusunmuycem dıyorum gene aklımdan çıkmıyor etrafımdaki herkez abarttığımı düşünüyor ama elımde degıl napıyım

bızım aynada o ıgrenc gordugumuz fızıkler ve ıtıcı hallerımızden neler cıkartıyorduk
bır arkadasım çok tıtızdır kocasının ılgısını çekebilsin die tangayla yer sılmıs adamın yanında 7 aylık gobekle :))(doktor normal dogum ıstıyosanız sık sık ılıskıye gıreceksınız kı rahım kaslarınız calıssın demıstı bızlerede)
bir tanesı ıse neyımıze ıse o kılıkla sexılık gecelık gıyıp evın stor perdesının zıncırını tutap kocasına poz cakarken stor perdenın zıncırıyle beraber kocanın kafaya
ayyyyyy cok alemdık cokkk hepsıyle hala gorusuruz bu hamılelık topıklerı sıkı arkadaslıklar ıcın mukemmel ortamlar...

gebelık donemınde ıse canımızın cektıklerını google gorsellerde ekrana cıkartıp pcyı yalardık ekrandan
aserdıgımız seylerı canımız hıc ısemezken ıstecegı tutardıda kocalarımızı bı kosu ıse getırtırdık

Son düzenleme:

senden öğreneceğim çok şey var gibi duruyo
ve seni kaçırmamam lazım

ayyyy inşallah canım ya gerçekten bu hamılelık benı cok strese soktu dusunmuycem dıyorum gene aklımdan çıkmıyor etrafımdaki herkez abarttığımı düşünüyor ama elımde degıl napıyım
unutun stresı bebıslerı sokmaalım strese nolur kızlar burda sohbet muhabbet gunlerımızı gecırelım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…