2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Allah hepinize bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah..

Bende bebek istiyorum çok imreniyorum size ama bizim için daha çok erken keşke olmasaydı
amın canımcım sağol allah sanada hayırlı zamanda nasıp etsın eger cok ıstıyosan bence anne olmanda sakınca yok ama bana kalırsa evlılıgın tadına var gez toz eglen cocuk bunlara ne kadar engel olmasada engel ....

Kızlar ya çok kötü soğuk almışım tedirginim o nedenle etkilermi bebişi bu durum

geçmiş olsun canım.. ben de hastaydım.. doktora sordum öksürük ilk aylarda etkilemez bebeği dedi.. yalnız ateşin varsa doktora git bence.. bildiğim kadarıyla belli bir dereceden sonra ateş zararlı oluyormuş..

slm kizlar...

bende agustos annesiyimm ve araniza katildim...Allah tum isteyen herkese versin bebiss, tum hamislere de bebislerini saglikla kucagina almayi nasip etsin

Yok ateşim yok cok şükür canım öksürükte yok,başım çok ağrıyor bide burun akıntısı var çok fazla.. Teşekkür ederim..

Yok ateşim yok cok şükür canım öksürükte yok,başım çok ağrıyor bide burun akıntısı var çok fazla.. Teşekkür ederim..

bende de var burun akintisi, bende bir beni mi buldu hamilelikte bu hastaliklar diyodum, demek ki mevsimsel olarak hepimizi etkiledi, havalar bir oyle bir boyle etkileniyor insan, dikkat etmek lazim...ilacta kullanamiyoruz ya atlatmasi cok zor, bol bol mandalina portakal yemekten baska bisey yapilamiyor ne yazik ki... :2:

Öncelikle merhaba. Foruma yeni üye oldum, bu yıl okuldan yeni mezun oldum, şu an ayakta kalabilmek adına yeni ve tatlı bir işe başladım. Kısacası hayatımı tekrar kurmaya çalışıyorum :)

Olur da aranızda ya da çevrenizde bebekleriniz, sünnet çocuklarınız ya da nikahınız için şeker yaptırmak isteyen, araştıran varsa benim sayfamı da ziyaret ederek beni çok mutlu eder :) Belki beğendiğiniz şey benim sayfamdan olur :)

Sizleri sayfama bekliyorum, ve şimdiden teşekkür ediyorum :)

Facebook'ta arama kutucuğuna Şekercim Nikah - Bebek Şekerleri yazarsanız hemen karşınıza çıkacaktır. Linki burada aktifleştiremedim

Evet haklısın,ben ayva elma ve limonu kaynatıp içiyorum daha önce hemen iyileştirirdi beni şimdi çok etkili olamıyor sanki... Çok geçmiş olsun sana da canım...[/QUOTE]

saol tatlim...hmm ayva,elma ve limon uclusunu hic duymamistim, merak ettim bir deneyeyim bakalim, nasil yapiliyor cnm, suda mi kaynatiyorsun? bu arada bebislerimizin dogacagi muhtemel tarihte ayniymis...

bende kısmetse ağustos annesi olacağım 15 yaşında bir oğlum ve 2 yaşında kızım var 34 yaşındayım istanbuldayım. Rabbim herkese hayırlı sağlıklı hamilelik süreci ve evlat nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…