2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ay canım benim İnşAllah Rabbim gönlüne göre versin, çok sevindim senin adına, Hayırlı zamanda sağlıcakla İnşAllah... Ay dur ne yazacağımı şaşırdım:)

Ay canım benim İnşAllah Rabbim gönlüne göre versin, çok sevindim senin adına, Hayırlı zamanda sağlıcakla İnşAllah... Ay dur ne yazacağımı şaşırdım:)
Amin canım amin :) Bu arada fotodaki sen misin?? Bi ara diyordun gelinlik fotolarımdan koymak istiyorum diye :)

Maşallah çok harika bir fotoğraf olmuş :)
Teşekkür ederim canım, evleneli 3,5 ay oldu hala fotoğraflarımız gelmedi, bizde böyle elimizdekilerle idare ediyoruz işte.. Kuaförden çok çektim, şimdi fotoğrafçı ve kameracıdan çekiyoruz :)

Teşekkür ederim canım, evleneli 3,5 ay oldu hala fotoğraflarımız gelmedi, bizde böyle elimizdekilerle idare ediyoruz işte.. Kuaförden çok çektim, şimdi fotoğrafçı ve kameracıdan çekiyoruz :)

:) Öyle oluyor yaa, bilmiyorum baştan bütün parayı veridiniz mi , toptan verince parayı daha bir rahata vuruyorlar..Biz de daha geçen hafta aldık canım.. Yaniiii hoşuma gitti ama hayal ettiğim gibi değildi..Biraz klasik olmuş :) Neyse yine de o gün çok güzeldi, hatırlayınca gülümsetiyor mu önemli olan o :) Gelir inşallah yakında.. :)

Aynen verdik parayı bakalım sabırla bekliyoruz, zaten pek ümidim yok güzel olduğu konusunda ama yinede insan merak ediyor işte:) Ayy keşke keşke bir daha olsun diyoruz resmen:)

Aynen verdik parayı bakalım sabırla bekliyoruz, zaten pek ümidim yok güzel olduğu konusunda ama yinede insan merak ediyor işte:) Ayy keşke keşke bir daha olsun diyoruz resmen:)

Bence senin kuaför olayından ötürü biraz canın sıkkın, eğer şu gördüğüm gibiyse fotolar çok güzel.. Belki albüm olunca içine siner kim bilir :)

canimciim ne hayirli karar vermissin sen oyle :)
Rabbim en en hayirli zamanda nasip eder insallah..
bende bastan gurultu sart diginde dedim papagan filan alacak heralde
Sonradan dustu jeton :)
bende bazen istiyorum ama sonra yinee korku geliyor.. gerci nasipse olursa artik kafani hep oraya yorarsin, bebekle ilgili seyler arastirirkeb bakmissin korku.morku.kalmaz ama mesele olana kadar :)
herseyin hayirlisi kuzum :)

duman91 sen nasilsin canim :)
resimdeki senmissin bende bakiyorum bakiyorum odur herhalde diyorum sonra yok yok degildir diye diye meger senmissin :) masallah canim

Bence senin kuaför olayından ötürü biraz canın sıkkın, eğer şu gördüğüm gibiyse fotolar çok güzel.. Belki albüm olunca içine siner kim bilir :)
İnşAllah canım benim sabırla bekliyorum, fotoğrafçı çok iyiydi eşimin arkadaşıydı bakalım bakalım nasıl olcak:) Sen şimdi ilacını bıraktın mı?

Teşekkür ederim canım iyiyim çok şükür sen nasılsın? Evet canım o benim:)

buna sukur canim iyiyim bende.. okuldan ciktim..
aksama ne yapsam diy dusunmeklerdeyim hep
Ayy zulüm resmen onu düşünmek şimdi anacığımı çok daha iyi anlıyorum, her seferinde canın ne istiyorsa onu yap diyerek geçiştiriyordum, ne zor işmiş, ama ben buldum pırasa yapacağım eşim sebzeyi çok sever:) çorba yaparım birde annem içli köfte koymuştu buzlukta onu çıkarırım heralde:)

hakkaten yaa daha 1 yil dolmadan ne pisirsek diye dusunuyoruz.. analarimiz yillaaadir dusunmekteler.. annemin elinin deydigi yemekler sanmi hemencecik oluyo ama ben yapinca sankiii 40 saate yapiuorum..ve okadar bulasik cikiyorki aanlatanam..
sen bulmussun ne pisircegini.. yemek seciyomu esin?
benimde fasulyem vardi pirinc katmistim icine onu tuketeelim bari.. esim cogu yemekleri yemez.. yani yer ama oyle cook aac olursa.. ki onu yesede doymadi saniyorum hep..
o yuzden ne pisirsem derdi daha dusuncelo oluuor malesef..
napalim tek ddert o olsun dusunur dururuz..
halam hep derdi misafir gelinc hos geldin demeden once aklim mutfaga giderdi ne pisirsem diye dusunurdum derdi.. hakkatende dogruymus

Ay bu söz çok hoşuma gitti canım, hoşgeldin demeden ne pişirsem derdi.. :) Eşim MaşAllah diyeyim hiç yemek ayrımı yapmaz, tam tersi ben yaparım ama çok değil:) O yüzden şanslıyım diyebilirim, hatta bana kızıyor öğle araları yemek yapacağım diye kendini paralama diye ama ne yapayım dinlenmiş yemek güzel oluyor:) Hem erken yiyerek yediklerimizi çabuk sindiriyoruz ikimizde yatağa tok giremiyoruz çünkü :)
Eşinin yemek seçmesi kötü olmuş bak, aslında vitamindi, proteindi, hepsini almak gerekir, et tarzı mı sever eşin?

Papağan hee İyiymiş.. Amin canım inşallah.. Korku ve endişeleri bir kenara atıyorum artık..Beni hep yıpratan da bunlar oldu hep zaten..Gelecek endişesi, geçmiş takıntıları derken bakmışız şuan ne yaşamak istediğimizi kaçırmışız..Şuan bir bebeğim olsun istiyorum o zaman gelecekte ne olacak ne yaparız diye takılmıycam artık...Bakalım, Rabbim hayırlı zamanda nasip eder inş.. :)

masallah canim sansliymissin hakkaten.. esin dogru demis ama akilda duracagina hazirda dursun.. aksam isten sonra yemeklede ugrasmak zor oluyor..

sabah aksam et yese hayir demez canim.. hep etli seylerle doyuyo anca..
aslinda yer herseyi ama oyle istahli yemez iste.. ama alisacak mecburen.. onun yemedigi seylerlw ben nasil yemekler yaparim guzel guzel ama git de yap :)
evet evet alisacak mecbuuren

cok guzel canim.. en mantiklisini yapmissin..
doktorumda oyle dwmisti takintilari yapinca noluyo dedi ..bu ani guzel yasamak varken ne diye dusuncelerini kotuye yorarak doyasiya yasayamiyosun dedi.. hakli
hayirlisi artik kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…