2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

20180515_182859.jpg
I ilknurrr22 canim bana makyaj temizleyici onersene. Sen hangini kullaniyosun.
Pek makyaj yapmadigim icin artik bilgim kalmamis bunkonularda onu fark ettim :) anca bi BB krem suruyorum .

Hele abdest alacaksam ve oncesinde makyaj vs varsa yuzumde vay halime sil sil bir hal oluyorum o yuzden iyi temizleyen onerebilecegin birsey varsa alayim
Ben once dalinle yikiyorum canim sonra gozumde kaldiysa vazelinle siliyorum yada oriflamenin bi goz makyaj temizleyicisi var onla siliyorum sonra yuz temizleme jeliyle yikiyorm daha sonra arindiriciyla yikiyorm en son nemlendirici suruyorum en iyi cikaran temizleme jelleri

Anladım canım.bize de daha önceki doktor 2 yaşından önce yada 7 yaşından sonra öneriyorum ve temizleme demişti.. ben de bilmiyorum ne yapacağımı..

bu yaz tuvalete alıştırmayı düşünüyodum önce sünnet etmek mi doğru yoksa altını terkettirmek mi? Kafam çok karışık..bi doktora daha göstercez bakalım
Bezden cikmadan yaptir suan yaptirablyosan hic bekleme tutkunun dedigi gibi bezin icinde daha cabuk iyilesiyoms

Eki Görüntüle 2146655
Ben once dalinle yikiyorum canim sonra gozumde kaldiysa vazelinle siliyorum yada oriflamenin bi goz makyaj temizleyicisi var onla siliyorum sonra yuz temizleme jeliyle yikiyorm daha sonra arindiriciyla yikiyorm en son nemlendirici suruyorum en iyi cikaran temizleme jelleri

Ouuuu :KK53:
Ben bunlari yaparsam cildiririm :KK53:
Oriflame olana bir bakayim , Avondan baktim gecen ama almadim oralardan alayim bari bulunsun

Gosterin canim bencede. Ayaz gecen mayista yapmistik 17 mayista 1 yil oluyor bak simdi fark ettim :)
1,5 yasinda falanmis yani

Canim bu arada eger simdilerde olacaksa sunnet bezi sonra birakin derim. Bezli olunca hem pipisi korunuyor hem ciş yarayi daha cabuk iyilestiriyor.
Ve sahsen yerinizde olsam simdi yaptiririm canim. Inan bana cok rahat edeceksin sonra.
Buyuyunce 7 yas mesela bence daha zor olur. Okula baslayacak kendini bilecek . E kendini bilen bir kisi bile bile bicak altina yatarmi.
Hayirli zamanda diyelim artik
Amin canım ben de şimdi istiyorum ama bakalım nasıl olucak

Ouuuu :KK53:
Ben bunlari yaparsam cildiririm :KK53:
Oriflame olana bir bakayim , Avondan baktim gecen ama almadim oralardan alayim bari bulunsun
Ya aslinda ben onceden sadece dalinle yikiyodm ama yuzumde 2 aydir adet doneminde. 4 5 tane sivilce cikmaya basladi bende iyice cildimi temizlemeye calsiyrm haftanin 4 gunude maske yapıyorum

Eger aynisiysa almayi dusundum garnierinkini ama almamistim.
Saka maka makyaj islerinden iyice uzaklasmisim.. eskiden rimel surmeden markete gitmeyen insandim hey gidi.genclik
Arda sabahtan beri markete gidelim diyo makyaj yapmaya usendigimden oyaliyorm ben hala cikmiyorm cok nadir sadece sabah ekmek almaya giderken bide simdi kapandim yaa kendimi kapali makyajsiz cok cirkin hissediyorm alisana kadsr boyle devam ederm heralde

Eger aynisiysa almayi dusundum garnierinkini ama almamistim.
Saka maka makyaj islerinden iyice uzaklasmisim.. eskiden rimel surmeden markete gitmeyen insandim hey gidi.genclik
Aynen yaa bi de ben evde maskeler filan yapıyorum yüzüme.. ne kadar uğraşıyodum..içimiz geçmiş resmen bizim:KK14:

Aynen yaa bi de ben evde maskeler filan yapıyorum yüzüme.. ne kadar uğraşıyodum..içimiz geçmiş resmen bizim:KK14:

:KK48:
tek vazgecemedigim saclari duzlemem. Duzlemeyince cok garip duruyor :) tabi yakiyoruz iyice saclari o ayri mesele.
Valla hersey zamaninda guzel galiba gercekten, simdi nasil olsa buralardayim, nasil olsa kalabaliga cikmayacagik vs diyip hiiiic bakmiyorum kendime

I ilknurrr22 masallah ya valla guzel ama oyle devamli yapamam herhalde. Gecenlerde karar almistim her hafta balli maske yapicaktim, 2 hafta falan yaptim gerisi yok :KK70:

Lokum dun hikaye paylasmisti iki yavrusunuda almis hastane yataginda, kiyamam Rabbim yardimcilari olur insallah.
Insallah cabucak iyilesir yavrum yemek yiyebilir sadece sutle zor dayanir artik buyudu

tek vazgecemedigim saclari duzlemem. Duzlemeyince cok garip duruyor :) tabi yakiyoruz iyice saclari o ayri mesele.
Valla hersey zamaninda guzel galiba gercekten, simdi nasil olsa buralardayim, nasil olsa kalabaliga cikmayacagik vs diyip hiiiic bakmiyorum kendime

I ilknurrr22 masallah ya valla guzel ama oyle devamli yapamam herhalde. Gecenlerde karar almistim her hafta balli maske yapicaktim, 2 hafta falan yaptim gerisi yok :KK70:

Lokum dun hikaye paylasmisti iki yavrusunuda almis hastane yataginda, kiyamam Rabbim yardimcilari olur insallah.
Insallah cabucak iyilesir yavrum yemek yiyebilir sadece sutle zor dayanir artik buyudu
Bende de oyle oluyo genelde bakalim bu sefer ne kadar yapcam
Disim agriyo cektrdigim 20ligin yanındaki galiba curumus cektrmem gerekiyo

Ayy ben düzleştirmeyi de bıraktım saçlar çok yıpranıyo diye.. :/

Bende de oyle oluyo genelde bakalim bu sefer ne kadar yapcam
Disim agriyo cektrdigim 20ligin yanındaki galiba curumus cektrmem gerekiyo

Ay bende tam dis icin yazmaya geldim ki sende yazmissin :)
Nolcak bizim bu disler ya cidden korkudan su saatte uyku muyku gitti.
Gomulu yirmilik disim var. Onun yanindaki disimin eti sismis gibi 4 5 gundur. O mu yapiyor acaba .
Cekilmesi gerekse nasil cesaret ederim . Alt dis ve gomulu Allahim aklima geldikce....
Hanginizinki gomuluydu seker000 seker000 seninmiydi.

Sabah bi rontgen cektirip baktirsammi ne durumda diye acaba

X