2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ohh daha ne olsun..afiyet olsun canım

Hadi yaa kötü olmuş..cidden abartmışlar yani. .inan bizim üstümüzdekilerden öyle bir beşik sallama sesi geliyor ki resmen ev inliyor gece yarısı filan eşim söyleyelim dedi yok dedim belli ki ağlıyor durmuyor ağlama sesi de çok geliyor yazık dedim anlayışlı olmak lazım ya
Bunlarda anlayis sıfir canim geldigimiz gunden beri boyleler süpürge sesine sikayete cikan insandan ne beklersn ki bide oglen yani aksam olsa haklı dicem

I ilknurrr22 aa canim iyi bari daha kotu birsey olmamis.
Lokumun dedigi gibi neler duyuyoruz neler.
Valla apartmanda yasayan sese katlanacak/sessiz olmaya calisacak baska care yok..
Ve sessiz duruyomussunuz yani artik yurumeyelim o zaman evde hic. Ne akdar sacma.

Bizimde yan komsu kulaklari pek duymafigi.icin tv nin sesini bir aciyor ..her odadan duyuluyor resmen ama gel gorki.birsey diyemiyorsun iste. Bizde illa ses yapiyoruz hos gormek gerek bazi seyleri. Tabia abartilmadigi surece

PembeLokum PembeLokum hadi ya azmis canim. Buna sukur burda iyi veriyolar yine.
2 yil her ay belirli bir miktar + 18 yasa kadar 35tl + birde dogum hediye parasi var birkerelik.
Ama iste hersey pahali alinan paradan ne artiyor diye sor.. :KK14:
Ya inanki hic ses yoktu biz ardayla eve yeni girmstk zaten esimde otryodu salonda gol oldugunda felan bagrdida ses oldu desem niye o zaman vurmuyo o zaman kac saat olms anlayamiyorm gercekten onlara gore yaşamamızı istyolar ilk tasindigimz gun esim tvyi monte etcek duvara matkap calstrdi oglen 1 kadin cikti cocuklar uyuyoda sonra yapsanz yeni tasinan insana cikilir mi bizimde ona göre isimiz var senin çocuğunun uyku saatini bekleyemem ki ben ertesi gun esim ise gtcek halletmesi lazm bizim ustteki 2 hafta esya cekti gecenin 1inde hic sikayete cikmadk bu ne boyle yaa

I ilknurrr22 aa canim iyi bari daha kotu birsey olmamis.
Lokumun dedigi gibi neler duyuyoruz neler.
Valla apartmanda yasayan sese katlanacak/sessiz olmaya calisacak baska care yok..
Ve sessiz duruyomussunuz yani artik yurumeyelim o zaman evde hic. Ne akdar sacma.

Bizimde yan komsu kulaklari pek duymafigi.icin tv nin sesini bir aciyor ..her odadan duyuluyor resmen ama gel gorki.birsey diyemiyorsun iste. Bizde illa ses yapiyoruz hos gormek gerek bazi seyleri. Tabia abartilmadigi surece

PembeLokum PembeLokum hadi ya azmis canim. Buna sukur burda iyi veriyolar yine.
2 yil her ay belirli bir miktar + 18 yasa kadar 35tl + birde dogum hediye parasi var birkerelik.
Ama iste hersey pahali alinan paradan ne artiyor diye sor.. :KK14:

İyiymiş ana gene bizde dediğim bu 300-400-600 tl uygulaması da 2015te başladı yani daha çok Yen'i önceden yoktu :)
Hayat pahalı mı orada da? Burada aşırı pahalılaştı ya öyle böyle değil

İyiymiş ana gene bizde dediğim bu 300-400-600 tl uygulaması da 2015te başladı yani daha çok Yen'i önceden yoktu :)
Hayat pahalı mı orada da? Burada aşırı pahalılaştı ya öyle böyle değil

Valla canim asgari ucret cok dusuk daha yeni 450 oldu galiba bu yil.
Ama fiyatlarin masallasi var, zaten aldigin asgari ucret yetmez 1 ayda marketiydi,faturaydi filan.
Anca oraya alisvrrise gelirsej baya uyguna geliyor
Birde euroya gecilecek diye konusuluyor yillardir, o zaman iyice pahali olur hersey.
AB ye girip illa euroya gecme sartina anlam veremiyorum . Yaslilar ne yapacak kim ne anlar euro harcamasindan.

I ilknurrr22 evet anlatmistin. Sizin komsular biraz garip. Zaten yeni gelmissin ne bileceksin nerde cocuk var ,nerde ne var.
Bosver acmayin kapiyi dikkatli olun yine siz.
Rahati olmayan eve ciksin ne diyelim. Apartman boyle iste

Ama fiyatlarin masallasi var, zaten aldigin asgari ucret yetmez 1 ayda marketiydi,faturaydi filan.
Birde euroya gecilecek diye konusuluyor yillardir, o zaman iyice pahali olur hersey.
AB ye girip illa euroya gecme sartina anlam veremiyorum . Yaslilar ne yapacak kim ne anlar euro harcamasindan.

I ilknurrr22 evet anlatmistin. Sizin komsular biraz garip. Zaten yeni gelmissin ne bileceksin nerde cocuk var ,nerde ne var.

Anladım canım Hayat her yerde zor desene :)

Aynen oyle canim cocugu en ufak sese uyaniyoms bu benm sorunum degl yani tamam benmde cocugm var ama ben kimseye benm hayatima göre yasayin diyemem

Selamlar gene bir isim meselesiyle karşınızdayım:KK45:

Ben burada bir konu açtım oğluma isim tavsiyesi diye orada Gökdeniz ismini yazmışlar görünce hoşuma gitti

Gülsima&Gökdeniz nasıl sizce? Hani kızımın ismi farklı oldu oğlumun ismi de farklı olsun istiyorum ya

Ben burada bir konu açtım oğluma isim tavsiyesi diye orada Gökdeniz ismini yazmışlar görünce hoşuma gitti

Gülsima&Gökdeniz nasıl sizce? Hani kızımın ismi farklı oldu oğlumun ismi de farklı olsun istiyorum ya
Guzel canim içine sindiyse neden olmasın

Valla kafayı yiyeceğim artık 3 ya da 4 hafta kaldı ya Hale'n daha isim düşünüyorum

Hadi çözelim artık şu isim meselesini:KK45:

Ali Kemal aslinda daha asil duruyor ama bir yandan cok Ali Kemal ismini koyan var galiba nu aralar.
Gokdeniz pek duyulmamis aslinda guzel.
Kararsiz kaldim bak simdi :)
Esin ne diyor o begendimi Gokdeniz ismini

Ali Kemal aslinda daha asil duruyor ama bir yandan cok Ali Kemal ismini koyan var galiba nu aralar.
Gokdeniz pek duyulmamis aslinda guzel.
Kararsiz kaldim bak simdi :)
Esin ne diyor o begendimi Gokdeniz ismini

Benim adam hiçbir ismi beğenmiyor Ki canım yıldım artık ya valla bir insan isim koyma işini bu kadar mı zorlaştırır ya sen koy diyorum kendi de bir şeye karar veremiyor :sinirli:

Benim kız akşam 11de uyudu bugün De 11de uyandı inanamıyorum:skandal:

Maşallah diyorum Ve devamını diliyorum:KK45:

Yalnız akşam stresten uyuyamadım çocuk uyanacak stresinden tüm ev halkı parmak ucunda takıldı resmen:KK45:

Pek uyumlu gelmedi bana ya..bi de bi arkadaşım vardı güldeniz di ismi pek sevmezdim kendisini aklıma o geldi:) bence ali kemal daha güzel:KK66:

Ali Kemal bana da karizmatik geliyor korkum çok mu klasik kaçacak diyeo_O
Ah benim oğluşum isimsiz kaldı ya doğdu doğacak:mad:

Kızlar yaa canım o kadar sıkkın ki..bir haftadır stres içindeyim resmen..

Şimdi yarın kız kardeşimin doğum günü bizi çağıracaklarını ve eşimin gitmek istemeyeceğini biliyodum ondan bu stresim..

Sabah annem aradı yarın yemeğe gelin sonrada doğum günü kutlarız dedi tabii en eşime söyledim düşündüğüm gibi yarın olmaz dedi iş çok yoğun akşam çok yorgun olurum dedi 2 saat ya 2 saat benim için dayan nolucak dedim yok dedi c.tesi gideriz.. ee doğum günü yarın ben nasıl diyim c.tesiye bırakın diye..

Neyse anneme dedim yarın gelemiyoruz isterseniz c.tesiye bırakın diye.. başladı kardeşim ağlamaya (gününde olmasını hem de bizim de olmamızı istiyor) anlayacağınız arada kaldım kafayı yicem yaa..başım çatlıyor stresten ..

Kızlar yaa canım o kadar sıkkın ki..bir haftadır stres içindeyim resmen..

Şimdi yarın kız kardeşimin doğum günü bizi çağıracaklarını ve eşimin gitmek istemeyeceğini biliyodum ondan bu stresim..

Sabah annem aradı yarın yemeğe gelin sonrada doğum günü kutlarız dedi tabii en eşime söyledim düşündüğüm gibi yarın olmaz dedi iş çok yoğun akşam çok yorgun olurum dedi 2 saat ya 2 saat benim için dayan nolucak dedim yok dedi c.tesi gideriz.. ee doğum günü yarın ben nasıl diyim c.tesiye bırakın diye..

Neyse anneme dedim yarın gelemiyoruz isterseniz c.tesiye bırakın diye.. başladı kardeşim ağlamaya (gününde olmasını hem de bizim de olmamızı istiyor) anlayacağınız arada kaldım kafayı yicem yaa..
Sadece sen gitsen olmaz mi canim onada mi yok der

Sadece sen gitsen olmaz mi canim onada mi yok der
Yok memnun olur aslında ama onu da ben istemiyorum ailem neden gelmek istemiyor diye düşünücekler..

bi yandan belki de bozulur niye birgün ertelemediler diye.. ayy bilmiyorum ki onu düşün bunu düşün ağlayıp duruyorum

X