2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Yani o zaman bayrami degerlendir canim ki son anda gelecegi tutar :)
Biliyorum elinde degil ama ardanin yaninda olabildigince mutlu olmaya calis canim, ve esine gerekirse her gun hatirlat cocugun yaninda tartisilmamasini. En azindan arda hissetmesin. Belki ilerde iyi anlasacaksiniz artik ama Ardaya birkere islemis olacak bu kotu gunler o yuzden onun iyiligi icin tartismalari erteleyin hem boylelikle daha iyi olursunuz belki
Kesin gelir bana sende gitmiceksn ben gitmezsem diyo yok dedm gitcem yemin ettm ister gel ister gelme diye bakalm nolcak isini bulsaydi bi surekli tartsmazdk ben surekli ilgilenmeye calsyrm ardayla otryrm oyun oynuyorm konsyrm her seyi tek tek syluyorm konuşması gelissin diye

Ay yok yaa keske gitse gecen bi araba almaya gitri iste sehir dışına oda aniden olan bsydi kvdedeydm orda kaldım

Rahat edebiliyor Musun bari orda Biz kv evine gittiğimizde salon mutfak birleşik zaten başka oda da Yok yatak odası var bir tek hiç rahat olmuyordu salonda yatmak

Rahat edebiliyor Musun bari orda Biz kv evine gittiğimizde salon mutfak birleşik zaten başka oda da Yok yatak odası var bir tek hiç rahat olmuyordu salonda yatmak
Bende salonda yatyrm salon rahatta bu sefer otrma odasinda yattm salon cok gunes aliyo arda 6da kalkiyo diye hic uyuyamdm acayip rahatsizdi koltuk

Bende salonda yatyrm salon rahatta bu sefer otrma odasinda yattm salon cok gunes aliyo arda 6da kalkiyo diye hic uyuyamdm acayip rahatsizdi koltuk

Koltukta yatmak zor Ya hiç tercih etmediğim bir şey bizim evde de annemlerin evinde de ayrıca misafir odası var misafir için yatak dolap bildiğin otel odası gibi :) benim misafir için diş fırçası macunu şampuanı filan her şeyim olur bir de :) bizlere misafir gelen rahat ediyor da ben başka yerde rahat edemiyorum eheh :)

Koltukta yatmak zor Ya hiç tercih etmediğim bir şey bizim evde de annemlerin evinde de ayrıca misafir odası var misafir için yatak dolap bildiğin otel odası gibi :) benim misafir için diş fırçası macunu şampuanı filan her şeyim olur bir de :) bizlere misafir gelen rahat ediyor da ben başka yerde rahat edemiyorum eheh :)
Bizim evdede sisme yatak var ardanin odasida bos suanda yatmadigi icin gerci yatilida kimse gelmiyo:KK70:

Bizim evdede sisme yatak var ardanin odasida bos suanda yatmadigi icin gerci yatilida kimse gelmiyo:KK70:

Şişme yatak kanepeden iyi Ya :) bize de yatılı anca işte kuzenlerim filan geliyor Ya da arkadaşlarımız yoksa zaten eşimin ailesiyle artık görüşmüyorum görüşmeme kararından önce de o kadar gece kalın dedim kalmadılar zaten 1-2 saat durur geri dönerlerdi :lülülü:

Şişme yatak kanepeden iyi Ya :) bize de yatılı anca işte kuzenlerim filan geliyor Ya da arkadaşlarımız yoksa zaten eşimin ailesiyle artık görüşmüyorum görüşmeme kararından önce de o kadar gece kalın dedim kalmadılar zaten 1-2 saat durur geri dönerlerdi :lülülü:
Bizdede gorumcem kaldi bi kac kez o kadar biizim salonun koltuklari acilmiyo zaten oturma odasi köşe takımı o açıliyo rahat aama bayada kocaman oluyo acilinca

Meraba kızlar kaç gündür giremedim .. yola çıkacağımız günün önceki gecesi benim oğlan hastalandı ateşi baya yükseldi filan sabaha iyi olduğunu görünce çıktık yola yarı yolda konakladık çocuk hasta diye..

gece yine çok ateşlendi yol boyu kustu ilk günden kıyafetlerinin yarısı kirlendi
ağladı bilmediğimiz şehirde gece gece hastane sonra nöbetçi eczane aradık..

Çok şükür şimdi daha iyi ama denize sokmaya korkuyorum ..

Ben düşündüğüm gibi adet oldum giremiyorum denize havuza öyle işte

Sizler nasılsınız iyisiniz inşallah

Meraba kızlar kaç gündür giremedim .. yola çıkacağımız günün önceki gecesi benim oğlan hastalandı ateşi baya yükseldi filan sabaha iyi olduğunu görünce çıktık yola yarı yolda konakladık çocuk hasta diye..

gece yine çok ateşlendi yol boyu kustu ilk günden kıyafetlerinin yarısı kirlendi

Ya cok gecmis olsun canim
Canim tipa gbi seyler oluyomus orasu icin annemin arkadasi havuza gidiyodu hasta oldugu zaman onu takiyodu

seker000 seker000 ay cok gecmis olsun canim, iyi yine devam etmissiniz yola biz kesinn geri donerdik o panikle :)
Iyimi simdi. Bosver girmesin denize bu durumda.
sisme havuz varsa yaninizda ona koyun biraz su ,isininca rahat oluyor hem usumuyolar hem kulagina cok su kacma olasiligi yok.

Insallah iyi gecer canim, degisiklik iyidir.
Kac gun gidiyor adet,belki son gunler girersin

I ilknurrr22 PembeLokum PembeLokum bize dogumdan sonra kv kalmasini saymazsak kimse yatili kalmadi daha :KK53:
annemler,kvdeler yakin olunca gelen akrabalar oraya geciyor zaten.
Ama apartmanda zor oluyor ya nebileyim zaten yatak odasi ve salon var iste.. hadi bir oda daha olsa tamam ama kucuk olunca zor oluyor. Kv dede ise daha hic kalmadik ev yakin olunca kalma geregi yok .. annemlerde ise bir gece kalmistik ama eskisi gibi rahat edemiyor insan ya yorgan dosek nerde ev orda.
Dosek diyince daha havalandirmaya cikarmadim cidden yazinca aklima geldi yarin hava guzel olursa cikarayim nasipse nasil unuttum ki :KK14:

Merhaba canım geçmiş olsun Ya tüm aksilikler üst üste gelmiş :/ tampon kullanmayı düşünmüyor musun

seker000 seker000 ay cok gecmis olsun canim, iyi yine devam etmissiniz yola biz kesinn geri donerdik o panikle :)
sisme havuz varsa yaninizda ona koyun biraz su ,isininca rahat oluyor hem usumuyolar hem kulagina cok su kacma olasiligi yok.

I ilknurrr22 PembeLokum PembeLokum bize dogumdan sonra kv kalmasini saymazsak kimse yatili kalmadi daha :KK53:
Ama apartmanda zor oluyor ya nebileyim zaten yatak odasi ve salon var iste.. hadi bir oda daha olsa tamam ama kucuk olunca zor oluyor. Kv dede ise daha hic kalmadik ev yakin olunca kalma geregi yok .. annemlerde ise bir gece kalmistik ama eskisi gibi rahat edemiyor insan ya yorgan dosek nerde ev orda.
Dosek diyince daha havalandirmaya cikarmadim cidden yazinca aklima geldi yarin hava guzel olursa cikarayim nasipse nasil unuttum ki :KK14:

Bizde de dışardan gelen akraba ya annemlerde ya da iki teyzem daha var onlarda kalır o yönden iyi oluyor yatılı misafir ağırlamak sadece arkadaşın kuzenin vs ise hoş oluyor yoksa zor iş :)

Ya hiç sorma geçen eşim düğüne gitti diye baba evinde kendi odamda kaldım ama uyuyamadım iyi mi :) ne çabuk alışmışım gelin evime de baba evini yadırgadım hayret :)

Döşekleri havalandır artık :KK70:

Bizde de dışardan gelen akraba ya annemlerde ya da iki teyzem daha var onlarda kalır o yönden iyi oluyor yatılı misafir ağırlamak sadece arkadaşın kuzenin vs ise hoş oluyor yoksa zor iş :)

Ya hiç sorma geçen eşim düğüne gitti diye baba evinde kendi odamda kaldım ama uyuyamadım iyi mi :) ne çabuk alışmışım gelin evime de baba evini yadırgadım hayret :)

Döşekleri havalandır artık :KK70:

Ya iste genc olunca tamam hani hem egleniyorsun,hem buyukler gibi herseyine kusur bulmuyorlar ama genel olarak yatili misafir zor ya

Diimi hic rahat edemiyor insan. Yeni evliyken nasil alisiriz diye dusunurken,simdi boyleyiz.. duzenimiz iyice oturmua galiba artik cok sukur

Dun yagmurluydu,bugun iyi cikaririm bi havalansim yaz bitti bitecek :)

Sabah bebislere kahvaltilik ne veriyosunuz ya.. diger ogunleri gectim kahvalti yoruyor beni bu aralar.. ya haslanmis yumurta,peynir,zeytin vs ya omletle peynir zeytin.. hep ayni gibi hissediylrum artik siz neler yediriyosunuz sabahlari?

Bizdede oyle canim kvde tarafından bi gorumcem var sehir disinda bizim tarafta coj ama teyzelerim dayim anneannemgl ee onlarda annemglde kaliyo zaten
Sizin orda evler hep bi oda bi salon mu canim
Kahvaltılk yemiyo arda peynir agziba surmuyo bi ara kasar yiyody smdi hic yumurtasna katyrm bende yumurtayida domatesli yaparsam yiyo patates kizartmasi tost yapyrm bize yapinca onlardan yiyo menemen cok seviyo bide patatesi haslayip rendeliyorm tuz pulbiber atyrm az bisey tavaya yag koyuyorm patatesin yarısını tavaya dosuyorum ortasina rendelenmiş kasar ustunu yine kaptyrm patatesle iki tarafli kizartyrm onu cok seviyo yumurtali ekmek pankek ama genel olaraj yumurta yiyo :KK70:

Bizdede oyle canim kvde tarafından bi gorumcem var sehir disinda bizim tarafta coj ama teyzelerim dayim anneannemgl ee onlarda annemglde kaliyo zaten
Sizin orda evler hep bi oda bi salon mu canim
Kahvaltılk yemiyo arda peynir agziba surmuyo bi ara kasar yiyody smdi hic yumurtasna katyrm bende yumurtayida domatesli yaparsam yiyo patates kizartmasi tost yapyrm bize yapinca onlardan yiyo menemen cok seviyo bide patatesi haslayip rendeliyorm tuz pulbiber atyrm az bisey tavaya yag koyuyorm patatesin yarısını tavaya dosuyorum ortasina rendelenmiş kasar ustunu yine kaptyrm patatesle iki tarafli kizartyrm onu cok seviyo yumurtali ekmek pankek ama genel olaraj yumurta yiyo :KK70:

Yok canim buyukte var ama fiyatlar biraz uçuk :)
Burasi zaten kv demler almis eskiden,biz secmedik yani ama simdi almis olsam kesin bir oda daha fazla alirdim. Halimize sukur yine

Ya bak patatesli olani deniyeyim guzel olur.
Kisin tarhana filan iyi oluyor farkli ama simdi sanki hep ayni seyleri yediriyomusum.gibi hissediyorum. Birde yumurtali ekmek var iste .
Bir ara tost makinasinda deniyodum nedense hic nettekiler gibi olmadi.

Yumurtasi haslayip verince hem yemesi cok uzun suruyor,hem cogu zaman hepsini bitiremiyor yumurtayi bitirsin diye ugrasirsam digerlerini yemiyor digerlerini yediriraem yumurta bitmiyor iyice aklim karisti artik.
Yumurtayi pureye ekleyip verince kuru olmadigi icin tumunu yemis oluyor.
Bakalim denicem o patatesliyi canim cekti :KK53:

X