2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Kizlar ya arda yine ateslendi 39.2 atesi gecenki gbi olacak diye korkyrm kac gun dusmedi o zaman mahvetti beni havale felan gecircek korkusu
Ayy canımm kıyamam hastaneye götürcekmisiniz derece doğru gösteriyor mu acabaa inşallah düşer hemen endişelenme Rabbim şifa versin inşallah

Ayy canımm kıyamam hastaneye götürcekmisiniz derece doğru gösteriyor mu acabaa inşallah düşer hemen endişelenme Rabbim şifa versin inşallah
Yok canim gotrmem gecen ateslendgnde kax kere gttk evde yaptklarimizin aynisini yapiyolar eger dusmezse devam ederse o zaman gotrururm biraz dustu 38 suan insallh ckma

Ayni kuzum dusup iniyo surekli sabah yine banyo yaptrdm ilac icrdm 39 olmstu gece iyiydi dusmstu dustu diye altina ince pijama ustune zibin giydrdm ince hemen cikmis bisey giydirince yükseliyo ciplak geziyo suan
Çıplak bırak canım inşallah düşer bianönce

I ilknurrr22 canim hasta filanmi insallah korkma dicem ama elde degil.. insallah duser canim, dusmezse gotur bi dr neden kaynaklaniyor ogrenirsin

seker000 seker000 olabilir canim etkisi gecince illa tekrarliyor iste boyle seyler..
Tamamen tedavi k3ndi kafamizda bitiyor ama iste yapamiyoruzki

Çıplak bırak canım inşallah düşer bianönce
Smdilik cok yukselmedi 38 38 bucuk arasi gidip geliyo insallah cikmaz
I ilknurrr22 canim hasta filanmi insallah korkma dicem ama elde degil.. insallah duser canim, dusmezse gotur bi dr neden kaynaklaniyor ogrenirsin

seker000 seker000 olabilir canim etkisi gecince illa tekrarliyor iste boyle seyler..
Tamamen tedavi k3ndi kafamizda bitiyor ama iste yapamiyoruzki
Doktorlara da gicik oldm iyice gecen ateslendiginde hic bsy yapmadilar evde napiyosak o onuda biz yaptk hastanede bi muayene ediyolar bsy yok diyip gonderiyolar

Smdilik cok yukselmedi 38 38 bucuk arasi gidip geliyo insallah cikmaz

Doktorlara da gicik oldm iyice gecen ateslendiginde hic bsy yapmadilar evde napiyosak o onuda biz yaptk hastanede bi muayene ediyolar bsy yok diyip gonderiyolar

Evet bizimde oyle yaptilar , hastaneye alirlar diye dusunduk dusmeyen atesle ama iste ..
Ben bu drlarin isinden inan artik birsey anlamiyorum.
Ama yinede dusmezse bi gotur canim nedenini ogrenirsi rn azinda

Birde kizlar seker000 seker000 pipisinin icini temizliyomusunuz?
Oda ates yapiyormus beyaz birikintiriler oluyor..
Banyo yaptirirken sade suyla temizliyorum artik hem sunneti kolay oluyormus.
Onceden okumustum bunu ama unutmusum yapmayi yeni aklimiza geldi..

Birde bi sorun var bizimki 1,2 haftadir cok cisini yapmiyor, geceleri bszen bez degistirmiyorum cunki kupkuru.. neden olabilir acaba. Genelde pipisi temizlenmezse cis yapmakta zorlaniyorlarmis ama temizliyoruzki.. su desen iciyor.
Iltihaplanmis desem yaparke acir aglar diye dusunuyorum.
Çis cis diyo bazen varda yapamiyomu hic anlamadim, gotursemmi acaba dr falan

Evet bizimde oyle yaptilar , hastaneye alirlar diye dusunduk dusmeyen atesle ama iste ..

Birde bi sorun var bizimki 1,2 haftadir cok cisini yapmiyor, geceleri bszen bez degistirmiyorum cunki kupkuru.. neden olabilir acaba. Genelde pipisi temizlenmezse cis yapmakta zorlaniyorlarmis ama temizliyoruzki.. su desen iciyor.
Arda temizlettrmiyo ya cok zor temizliyorm bide cok dar ucu

Arda temizlettrmiyo ya cok zor temizliyorm bide cok dar ucu
Ben temizlemiyorum kızlar nasıl yapıcaz

Ben temizlemiyorum kızlar nasıl yapıcaz
Canim pipisinin ucunu aşagi dogru yavasca indiriyosn sunnet derisi cikms oluyo ucunda beyaz beyaz pislikler birikiyo çünkü temzlemen gerekiyo surekli mikrop kapablr bide sunnet edilirken sorun oluyoms annem demsti yengem temizlememste sunnet ettrrken baya bi pislik cikmis

seker000 seker000 I ilknurrr22
Canim ilknurun dedigi gibi yap, goreceksim zaten varsa .
Asagi dogru/yukari dogru-asagi yukari.ayirt edemiyorum bana yukari kaldiriliyor gibi geliyor :) neyse / deriyi kaldir .

Banyodan once suyun icinde yapiyorum 1,2 saniyede hazir zaten yoksa normalde cok agliyor elletmek istemiyor.

Ah su sunnet dert oluyor cok icime.. orda hadi gelismis bu durum ama burda sadece turkler yaptiriyor ve cok gelismis degil :KK43:
Nadirrn digerleride yaltiriyor hijyen acisindan ama nebileym ya
Birinin yanlislikla pipisini yakmis dr, simdi ne baba olabilecek ,ne iliskiye girebilecekmis cocuk :KK43:
Allahim korusun cok zor

seker000 seker000 I ilknurrr22
Canim ilknurun dedigi gibi yap, goreceksim zaten varsa .
Asagi dogru/yukari dogru-asagi yukari.ayirt edemiyorum bana yukari kaldiriliyor gibi geliyor :) neyse / deriyi kaldir .

Banyodan once suyun icinde yapiyorum 1,2 saniyede hazir zaten yoksa normalde cok agliyor elletmek istemiyor.

Ah su sunnet dert oluyor cok icime.. orda hadi gelismis bu durum ama burda sadece turkler yaptiriyor ve cok gelismis degil :KK43:
Nadirrn digerleride yaltiriyor hijyen acisindan ama nebileym ya
Birinin yanlislikla pipisini yakmis dr, simdi ne baba olabilecek ,ne iliskiye girebilecekmis cocuk :KK43:
Allahim korusun cok zor
Aaa gercekten mi nasil becermis onu yaa benimde smdi icime korku sardi

I ilknurrr22 tutkku tutkku anladım kızlar yapıcam sağolun..
Ayy benim de sünnet aklımı kurcalıyor ya bana kalsa 1 aylıkken yaptırıcaktım ama eşimi ikna edemedim işte zaten bu gidişle 7 yaşına kalıcak bizim 2-6 yaş önerilmiyormuş

I ilknurrr22 tutkku tutkku anladım kızlar yapıcam sağolun..
Ayy benim de sünnet aklımı kurcalıyor ya bana kalsa 1 aylıkken yaptırıcaktım ama eşimi ikna edemedim işte zaten bu gidişle 7 yaşına kalıcak bizim 2-6 yaş önerilmiyormuş
Bende dedm kac kere yaptralm diye esim dinlemedi kucukken yapilmasi daha iyi iste anlamiyolarki

seker000 seker000 I ilknurrr22 bencede kucukk3n en iyi ama dr un biri 2 yasinda goturunce daha kucuk aceleniz ne demis birine, esime anlatmis oda simdi istemiyor pek .
Kucuk dicek cunki burdaki doktorlat bu konuda pek.bilgili degil kizlar ya cok endiseliyim.
Birde bu uyusturma islemi sizce sadece belden asagimi iyi,yoksa tamamenmi :/
Uyanmasi zor olursa diye korkuyorum.. korkuyorum iste herseyden of
Insallah atlatiriz hayirlisiyla sorunsuz

Daha asilarimiz vs var o yuzden nisan-mayis ayini kacirdik nasipse srtik eylulu beklicez bakalim zaten sonra 2 yasins giriyor nasil olur sklim almiyor nasil yapicaz bakalim

seker000 seker000 I ilknurrr22 bencede kucukk3n en iyi ama dr un biri 2 yasinda goturunce daha kucuk aceleniz ne demis birine, esime anlatmis oda simdi istemiyor pek .
Kucuk dicek cunki burdaki doktorlat bu konuda pek.bilgili degil kizlar ya cok endiseliyim.

Daha asilarimiz vs var o yuzden nisan-mayis ayini kacirdik nasipse srtik eylulu beklicez bakalim zaten sonra 2 yasins giriyor nasil olur sklim almiyor nasil yapicaz bakalim
I ilknurrr22 tutkku tutkku Hayırlısıyla atlatırız onu da inşallah..ben bi de psikolojik olarak düşünüyorum etkilenmesinler diye sanırım belden aşağı uyuştutuyolar ve aileden kimseyi almıyolar çok korar ki yabancıları tepesinde dikilmiş görünce. .ben bile sezeryana girerken baya bi ürktüm yanımda aileden biri olsun istedim

1 yaşından once sadece asagisini uyusturuyolar diye blyrm daha sonra tamamen uyutyolar galiba gorumcem oyle demsti sanki

I ilknurrr22 tutkku tutkku Hayırlısıyla atlatırız onu da inşallah..ben bi de psikolojik olarak düşünüyorum etkilenmesinler diye sanırım belden aşağı uyuştutuyolar ve aileden kimseyi almıyolar çok korar ki yabancıları tepesinde dikilmiş görünce. .ben bile sezeryana girerken baya bi ürktüm yanımda aileden biri olsun istedim
Aynen yaa bende oyle korktm zaten cok.kotu oldm tam girmeden bayilcaktim

X