2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Amcamla babam tartismislar, konusmuyolarmis kizlar..
Nedeni ise hani anlatmistim amcam neden ayazi onlara goturmuyorm.diye laf soyluyordu. Belliydi zaten sonuc boyle olacagi..

Amcam babama diyomus sen damadindan korkuyosun :KK48:
Babam demis cocuk hastaneden cikti sen bakmaya gidebilirdin diye /evde maskeyle dolasiyoduk/ koca adam maske takmayi yakistirmiyorum kendime diyomus..
Pardonda ne cektigimizi Allah biliyor ,dr bile defalarca uyardi mskesiz kimseyi almayin diye senin keyfinimi dusuncem sanki.. :KK14:

Ay daha ne sacmaliklar sacmalamislar duyunca sok oldum..sanirsin dogum yapan amcam ben neden gotureyim oraya.. anneme zor gidiyorm haftada 1 anca, orayada zamanm kalirsa geciyorm evde dursunda gidelim cokta lulu

Herkes bi alem gercekten :KK14:

Nedeni ise hani anlatmistim amcam neden ayazi onlara goturmuyorm.diye laf soyluyordu. Belliydi zaten sonuc boyle olacagi..

Babam demis cocuk hastaneden cikti sen bakmaya gidebilirdin diye /evde maskeyle dolasiyoduk/ koca adam maske takmayi yakistirmiyorum kendime diyomus..
Pardonda ne cektigimizi Allah biliyor ,dr bile defalarca uyardi mskesiz kimseyi almayin diye senin keyfinimi dusuncem sanki.. :KK14:

Ay daha ne sacmaliklar sacmalamislar duyunca sok oldum..sanirsin dogum yapan amcam ben neden gotureyim oraya.. anneme zor gidiyorm haftada 1 anca, orayada zamanm kalirsa geciyorm evde dursunda gidelim cokta lulu

Aman bu akrabalar da bi garip tamam büyüksün de yani dogum yapan hastalanan olunca gitceksn bayramda el opmeye gitmiyo ya

Aman bu akrabalar da bi garip tamam büyüksün de yani dogum yapan hastalanan olunca gitceksn bayramda el opmeye gitmiyo ya

Gercekten bende anlam veremiyorum :KK14:
kuzenimle abla kardes gibi buyufuk yanarim yanarim ona yanarim bizimde aramiz bozulmaz insallah bu sacmalik yuzunden

Aman canım bu akrabalar da bir tuhaf biz de en büyük dayımı ziyarete gittik gittiğimize de bin pişman olduk yaşlandıkça çekilmez oluyorlar iyice

Baban seni mi savunmuş peki amcanla tartıştığında?

Aman canım bu akrabalar da bir tuhaf biz de en büyük dayımı ziyarete gittik gittiğimize de bin pişman olduk yaşlandıkça çekilmez oluyorlar iyice

Baban seni mi savunmuş peki amcanla tartıştığında?

Gercekten ne konustuklarini hiic duymuyorlar.. 5 yasinda cocuk yapmaz yapilanlari.
En iyisimi elini etegini cek, ne uzak ol ne yakin

Beni savundugu icin olmustur zaten bu tartisma herhalde, tam bilmiyorum annem.anlatti.
Babamla amcam baska yerde calisiyorlar, babam bana anlatmadi.

Sen nasilsin, yarinmiydi kontrol masaAllah 6 haftalik olunmus bile :nazar: :KK68:

Insallah canim

Sen nasil oldun, hafifledimi gribin
Grip yok canim burnum akmiyo ama genzime dogru bi akinti var bide bogazim sismis yutkunaniyrm bile kac gundur hic bsy yemiyorm sutum azalcak diyede korkyrm bide sol kulagim agriyo tam hastaneye gitmeye karsr veriyorm ertesi gune geciyo sonra bi daha tekrsrliyo ama bgn gtcem artk surekli. Surekli bu kulak agrisi beni mahvetti sol tarafima hic yatamiyorm yatinca o kulagimn agrisi uyandırıyo beni

Kizlar hastaneye gittim penisilin ignesi yazdi yaa cocuga bi zarari olmaz demi dedm ama emzryrm diye bide kimseyi opme dedi nasil bi iltihap olduysa

X