2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Aa hadi ya :KK70: ne farkederki leke cikmicak bsy degil ki sonucta konusu acilmiskrn benm iliski sirasinda acayip canim yaniyo resmen bi an once bitsin kurtuluyum diye cabaliyorum hatta kendimi cok kastigim icin tahriş oluyo kaniyo oyle cok degl pembemsi bi kan ama biktim bu olaydan yaa doktora gitmeye de korkyrm ama gitcem omur boyu boyle mi olcak belkide evliligimiz onun icin bu kadar zarar gordu adam her seferinde ayni seyi yasatiyorum

Canım kayganlaştırıcı jel kullanmayı denedin mi?

I ilknurrr22 canim bence git bi dr..
Buyuk.ihtimal.yara falan olusmustur zorlandigin icin. Korkma cocuk dogurdin kontroldenmi korkacaksin :)
Sadece erkekler degil, kadinlar bile etkileniyor o hayat duzensiz sorunlu olunca .
Esinle bi konus bence sikayetcimi bu durumdan

Nasilsiniz kizlar

Ay dun sinava girdim, kulakliklarla girdik hepimiz.
Kizin birinden supelendi , saclarini kaldirirmisin dedii hepimiz korkudan ... :KK70: yilini iptal ettirdi tabi yakalanmasi kotu oldu..
Bizden sonra cikan diger kizada sende ac saclarini diyip iyice bakiyormus kulaklarina ..
Insallah gecerim kizlar ya artk suyu cikti bu isin..

I ilknurrr22 canim bence git bi dr..
Buyuk.ihtimal.yara falan olusmustur zorlandigin icin. Korkma cocuk dogurdin kontroldenmi korkacaksin :)
Sadece erkekler degil, kadinlar bile etkileniyor o hayat duzensiz sorunlu olunca .
Esinle bi konus bence sikayetcimi bu durumdan
Şikayetçi tabiki canim her seferinde aynisini yapiyosn istedgime pisman ediyosn diyo

X