2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Yok canim 29unda dogum gunu

Tutkunun dumanın senin edanın bebişleriniz ya yıl sonu ya yıl başı doğdu ya karıştırıyorum kim ne zaman doğmuştu :)

Yaşına girmeden yürümeye başlamış maşallah benim kız da birkaç gündür desteksiz oturuyor 2 gün sonra 7 aylık oluyor

Iyi canim masallah ardada oyle 7 aylikken felan oturmaya başlamıştı

Kizlar nasilsiniz.
Gelip yazayim dedim zaman bulmusken.
Basimizdan kotu olay gecti ama buna sukur insallah atlatmisizdir.
Hastaneden ciktik gecen, dun aksam yine korkuttu atesi yukselmeye baslayinca tekrar bi panik acildekileri cagirdik.
Fitil falan koyduk ..
Surekli.takipteyiz iste.Yavrum cok yiprandi, kasikla ilac icirdigim.icin kasik.gorunce artik basini ceviriyor.

Ben bugun Allahima.binlerce kez sukur daha iyiyim, baya kotuydum psikolojik olarak cok etkilendim.

Insallah herkes iyidir, dua edin kizlar bize olurmu insallah artik atesi normale doner.

Canım benim inan çok ama çok üzüldüm..günde kaç kez girip bakıyodum yazdın mı diye.. hep aklımdasın dualarım seninle..Rabbim şifa versin inşallah bian önce iyi olursunuz

Canım benim inan çok ama çok üzüldüm..günde kaç kez girip bakıyodum yazdın mı diye.. hep aklımdasın dualarım seninle..Rabbim şifa versin inşallah bian önce iyi olursunuz

Canim.benim cok sagol.
Insallah atlatiriz bu gunleri.
Ne zormus caresizlik, oylece birsey yapamamak
Rabbim evlatlarimizi korusun insallah, o iyiyse ben bayram ediyorum.resmen

Ah tutkum kac gundur aklim sende surekli bakiyorm yazdn mi acaba diye cok sukur kotu bisey olmadi bi an once ateside duser insallah Rabbim bi daha yasatmasin

Ah tutkum kac gundur aklim sende surekli bakiyorm yazdn mi acaba diye cok sukur kotu bisey olmadi bi an once ateside duser insallah Rabbim bi daha yasatmasin

Cok sagol canim benim, cok sukur sag saglim.evimize geldik ya, insallah atlatiriz su salgini.

Bakalim.takipte kalicam artik atesi.
Sobayi bile yakmiyoruz, yoksa hemen yukseliyor .
Bir yandan tekrar usutucem diye korkuyorum cok karisik kafamiz of.
Rabbim korusun evlatlarimizi insallah

Oyy kuzum, Allah tekrar yaşatmasın inşallah.

Insallah canim

Siz nasilsiniz herkes iyidir insallah.

Ilknurcum arda yurumeye baslamis galiba gecen bi okumustum biraz gecmisi, hic dusmeden yurusun insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…