2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

I ilknurrr22 ay ayy, ne gunlerdi.
Gercekten baya cektin ilknurcum ya.

duman91 duman91 olsun canim, aglamam iyi oldu o zaman :KK48:

seker000 seker000 canim biraz zor atlattin ya bence ondan zor gecti sana dogum sonrasi, insallah atlatirsin bu durumu , biraz daha buyusun gormek daha farkli olacak, emeklemeye oturmaya bi baslasin hele.
Kendi istedigi yere gidiyor falan cok farkli.ve guzel

Yok canim ilk yapacagim zaman korktm. Yapinca ay bu muymus dedim. Vücut alisti sanirim. Günde 6 kez seker olcunce:KK70: ama baya iyi geldi. Doktor iyi gidiyorsun dedi çok şükür ki . az kaldı zaten :) sabir. Evet senin daha zordu. Allah kolayligini veriyor bi şekilde , bebeklerimiz için katlanicaz

Bildiğim kadarıyla şeker iğnesi içindeki ilaç yakıcı değil öyle mi? Benim ilaç yakıcı olmasaydı bu kdr zorlanmazdım yoksa iğnenin girmesi çıkması bir şey değil küçücük ztn

I ilknurrr22 ay ayy, ne gunlerdi.
Gercekten baya cektin ilknurcum ya.

duman91 duman91 olsun canim, aglamam iyi oldu o zaman :KK48:

seker000 seker000 canim biraz zor atlattin ya bence ondan zor gecti sana dogum sonrasi, insallah atlatirsin bu durumu , biraz daha buyusun gormek daha farkli olacak, emeklemeye oturmaya bi baslasin hele.
Kendi istedigi yere gidiyor falan cok farkli.ve guzel
Geçti bitti cok sukur bi dahaki sefer bizi ne bekliyo bakalim

Lahana suyu canım ben içmedim ama:)

duman91 duman91 ayy :) iyiki yazmisiz buraya ya, insan unutuyor bazi yerleri bir zaman sonea :)

2 ocaktami yazmissin, oo ben 5 ocaga gecmistim.atlamisim demekki :KK70:
Iyiki devam etmemisim aramaya cildirirdim .

Hissediyor insan sanki doguracagini ya, hele dinlenenemis, uykunu alamamissan iyice zor geliyor.

anatkh018 anatkh018 lahana suyu iciyorum canim, ama sen emziriyosun icme daha.
8.gunum bugun bakalim
ben her türlü de içemem ki kokusuna dayanamıorum onun :bicak:
  1. Dgum hikâyemi yazabilirim bebis uyurken :)
    Kvdemdeydk akşama eşimin dayisi gelecekti bi kaç kere az suyum geldi sonra yemek yedik çay ictik bi kere daha oldu tabi anlamaya calsyrm surekli su mu degl mi diye misafirler kalkınca bizde kalktk acile gittik orda alttan muayene istediler tabi ben korktm istemedim ama açılman varsa bebeğe zararlı dediler mecbur kabul ettm aşağıda bakan doktor gayet iyiydi hiç acıtmadı sonra nstde sancim çıktı göndermeylm seni sancin sklasir büyük ihtimal seni alirz sezeryana dediler yatisim yapildi tabi ben ağlıyorum sabaha kadar.uyumadm gece bi doktor daha baktı açılması olmaz bu hastanın dedi ne için beklettiler anlamadm ama doktorun eli çok ağırdı çok acitti sabah yine nstye ultrsona girdm ultrasonda suyu azalmis seni bekletmeyelim öğlen alalım dediler aşağı indk giyindim ameliyat önlüğünü ameliyathaneye girince bayilcak gbi oldm kaldırdılar bi kendime geldim sonra belime 3 tane iğne yaptılar yatrdilar önümu kapattılar surekli siliyolar alt tarafimi ben biraz hssedyrm hala snra başladılar kesmeye her kestiği katı eliyle ayırdı doktor ve ben acı hssedyrm bagiriyorm çığlık atiyorm basimda anestezi uzmanı konuşuyo tamam bebek ciksn sana sakinleştirici yapcam diye sonra bebek çıktı ağlama sesini duydm bana getrdler ama hemen sakinleştirici yaptıkları için hiç hatrlamyrm bebeğin yüzünü felan dkilmem btms haberm yok bayilttilsr heralde baya bi titredim ama sadece ust tarafim engel olamyrm ustume sıcak ortu orttuler ciktm kapıda eşim annem kvdem gorumcem hepsi orda eşim hemen yanıma geldi öptü beni bebeği de arkadan getirdiler yoğun bkimda kaldk 8 saat o kadar saatte alt tarafım yok gbi felçli gibi bacagima dokunuyorm ama hc bsy yok :KK70: odaya gectk çok sukur ama yürümek ölüm gibi çok zor ayakta duramysn bu kadar guzel bisey yokmus ama insan doyamiyo bakmaya surekli koklayasim geliyo bide kızlar gorsenz bi saçları var kulaklarıni kapatyo o kadar uzun ve sık Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah smdi evdeyiz sukur daha iyiyim kötü olsamda kucağıma alınca hiç bsym kalmıyo
senin niye böyle olmuşki bende epidural sezeryan oldum ama hiç bişey hissetmedim şükür kötü olmuş senin ki ya ben 3 dkka da bebeğin ağlama sesine şok oldum ne çabuk doğdu diye :emir_bebek:

ben her türlü de içemem ki kokusuna dayanamıorum onun :bicak:

senin niye böyle olmuşki bende epidural sezeryan oldum ama hiç bişey hissetmedim şükür kötü olmuş senin ki ya ben 3 dkka da bebeğin ağlama sesine şok oldum ne çabuk doğdu diye :emir_bebek:
Kuzum benm bunyemle alakali heralde gorumcem arkadasm felab hep orda dogum yapti onlarda oyle olmamis bazi insanlar gec uyusuyoms

Kuzum benm bunyemle alakali heralde gorumcem arkadasm felab hep orda dogum yapti onlarda oyle olmamis bazi insanlar gec uyusuyoms
bana anestezi doktoru acı hissedersen yada kendimi kötü hissediyorum bayıltın dersen hemen yaparım endişelenme falan dedi seninki çocuk çıkana kadar çekmişsin resmen yaa zaten uyuşma geçince tekrar başlıyor sancılar sen iki kez yaşamışsın :110:

bana anestezi doktoru acı hissedersen yada kendimi kötü hissediyorum bayıltın dersen hemen yaparım endişelenme falan dedi seninki çocuk çıkana kadar çekmişsin resmen yaa zaten uyuşma geçince tekrar başlıyor sancılar sen iki kez yaşamışsın :110:
Valla oyle oldu gecti bitti cok sukur bi dahakine olmaz insallah

X