2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ne zaman ne yiyecegimi sasirmis durumdayim acikcasi canim.. evet genelde yatarken yiyorum sabaha etkisi olsun diye cunki durumum fenalarda yine ama seker konusunu dusunmemistim hic..
Ne yapacagimi bilmiyorum, bakalim insallah lahana iyi gelir

I ilknurrr22 ayri yatiyormu odasinda geceleri.

@Mutella tabisii uzun zaman oldu konusmayali ozledim :KK53:
Yok canim bizim odada yatiyo daha yattigi odanin anlaminda demstm :KK70: bugn bende esime odasina mi gecirsek dedm bi dahaki ay Annemgil odasini alcaklar alissin diye daha kucuk bizim odamizda yatsn biraz daha dedi ya blmyrm ayaz ayri yatiyo demi

Çok şükür canım. İyi gayet ya çok şükür bi sıkıntımız yok :KK200::KK200:
Siz napıyosunuz bakalım?

Canım sana yazamadan kızım uyandı sonra akşam yemeği sonra bulaşıktı şuydu buydu kızı geri uyutmaydı fln anca geri gelebildim :)

Biz de napalım. Gül kızımı büyütüyorum. :) Konya'yı özlüyorum yaw hamileyken ayda bir gidince alışkanlık olmuş :))

I ilknurrr22 hı bende dedim odayi hazirladilar orda yatiyo :)
Yok canim bizimle yatiyo, zaten odamiz yok baska ki olsa bile ayiramam.
Duyamamki ben onu, bas ucumdayken bile zor uyaniyorum.

PembeLokum PembeLokum 9 aymi saka gibi o kadar olmusmu..
Herkes dagildi ya bu kez kesin dagildi ama :KK14:
is guc coluk cocuk .. arada bari gelseler :KK51:

Zerence Zerence masaAllah canim az kalmis doguma 30lu haftalara gelmissin bile :)
Seker cikmis insallah cok problem yaratmadan alirsin minnakini kucagina.
Yediklerine dikkat edince cok sorun olacagini sanmam.

Zerence Zerence masaAllah canim az kalmis doguma 30lu haftalara gelmissin bile :)
Dikkat etmeye calisiyorum canim ,hayirlisyla bunu da atlaticam inşallah . evet az kaldı nasip olursa 2 ay sonra tabi bebis beklerse o kadar :)
Sen nasilsin ayaz nasil :)

Ne zaman ne yiyecegimi sasirmis durumdayim acikcasi canim.. evet genelde yatarken yiyorum sabaha etkisi olsun diye cunki durumum fenalarda yine ama seker konusunu dusunmemistim hic..
Ne yapacagimi bilmiyorum, bakalim insallah lahana iyi gelir

I ilknurrr22 ayri yatiyormu odasinda geceleri.

@Mutella tabisii uzun zaman oldu konusmayali ozledim :KK53:
Gelir canım spor yapabiliyorsan sporda ekle etkisi daha iyi olur :spor:

Hadi ya senin uykun baya agir o zaman ben yatakta kipirdamaya başlayınca uyaniyorm hemen aglayana kadar kalkmyrm ama :KK70: bazen geri uyuyo cunku yaza ayiririm belki bilmyrm ya kafam cok karisik

Gelir canım spor yapabiliyorsan sporda ekle etkisi daha iyi olur :spor:
Yapiyorum genelde simdi daha bi ustelicem bakalim.
Ozelkikle squat denince aklima hep sen geliyosun baslamamda senin etkin var desem yalan olmaz :KK48:

I ilknurrr22 ya 10 da yataga yatsam 12 den once uyuyamiyorum cok dusunuyorum, biraz telle vakit geciriyorum haliyle gec uyuyunca artk uyanamiyorum..eskiden hemen uyanirdim gerci.
Gecen asidan sonra gece alarmi kac kez kurdum sadece birini duydum mesela :KK70:

Cesart varsa ayirabilirsin canim neden olmasin , cok yapan var ama bende o cesaret yok malesef.

Zerence Zerence son aylar pek gecmiyor ya, bi 9 aya bedel resmen..

Iyi canim buyumeye calisiyoruz, hatta buyuduk cok sukur. Zaman cok cabuk geciyor dogduktan sonra

Ozelkikle squat denince aklima hep sen geliyosun baslamamda senin etkin var desem yalan olmaz :KK48:

I ilknurrr22 ya 10 da yataga yatsam 12 den once uyuyamiyorum cok dusunuyorum, biraz telle vakit geciriyorum haliyle gec uyuyunca artk uyanamiyorum..eskiden hemen uyanirdim gerci.
Gecen asidan sonra gece alarmi kac kez kurdum sadece birini duydum mesela :KK70:

Cesart varsa ayirabilirsin canim neden olmasin , cok yapan var ama bende o cesaret yok malesef.

Iyi canim buyumeye calisiyoruz, hatta buyuduk cok sukur. Zaman cok cabuk geciyor dogduktan sonra
Squat iyidir canım evde yapabiliyorsan leslie videolarını da öneririm:KK76:

Uyaninca besiktn asagi dogru sarkar dusurur kendini diye korkuyorm sesini duyarimda valla ben hep gec yatyrm ya erken yatiyim diyorm yatmiyorm 12 bucukta yataga giriyorm bi bucuk 2de anca uyuyorm tam uykuya dalcakken arda uyaniyo zaten

Meraba kızlar hava bugün de çok kapalı yaa :olamaz: hava kapalı olunca daha bi içim kararıyor:KK43:

ya ben iyice paranoyak oldum bu aradao_O eşim dışarı çıktığı an acaba nereye gitti acaba ne yapıyor diye düşünmekten kafayı yiyorum.. güvensizlik değil kesinlikle merak..attığı her adımdan haberim olsun istiyorum çok sorunca da bozuluyo tabi..

Siz de böylemisiniz ben mi abartıyorum? ?

Ne cabuk 30 haftalik olmussun masallah saglikla gelsin kuzucugun:)
Olmusum valla. Bana da çok cabuk geçti :) arda da büyümüştür :)

doğmadan önce de geçiyor canim:) hic bi şey anlamiyoruz ki .

Meraba kızlar hava bugün de çok kapalı yaa :olamaz: hava kapalı olunca daha bi içim kararıyor:KK43:

ya ben iyice paranoyak oldum bu aradao_O eşim dışarı çıktığı an acaba nereye gitti acaba ne yapıyor diye düşünmekten kafayı yiyorum.. güvensizlik değil kesinlikle merak..attığı her adımdan haberim olsun istiyorum çok sorunca da bozuluyo tabi..

Sen abartıyorsun bnce cnm:-) nereye gittiğini biliyorsam ben takmam ama herkesin huyu farklı tabi biraz rahat olmaya çalış bnce kendine zarar yani :-)

Canim bi psikologa mi gitsen acaba bende gitcem insallah randevu bulamadm bu hafta ogleden sonraya ben ofke kontrol problemi yasiyorum esim bana zit bisey desin biseyler firlatiyorm vuruyorum sinirlerim cok bozuk bazen ardaya tahammul edemiyorm iceri gidip yastiga kapanip bagiriyorm rahayliyorm bu havalar insani basiyo ben genelde temzlk yapyrm kafam dagilsin diye arda uyudukca uyuyorm bende bu aralar aksam esim disari cikinca korkyrm evde odanin kapisini kapatyrm otryrm iceri bile gidemiyorum gel diye cagryrm surekli

seker000 seker000 ben bekarken oyleydim hatta cok cok abartoyordum. Dedigin gibi ne yapti ne etti her hareketinden haberim olsun istiyodum.
Ama.bu genelde arkadas cevresi varken oyleydi.. zamanla cogunlukla ikimiz takilmaya baslayinca azaldi.
Sanirim nedeni ya fazla beraber zaman gecirmiyosunuz , ya hafif kiskanclik baslamis. Ama kendi yasadiklarimdan dusunursem bence ikinizin daha fazla zaman gecirmesi lazim.

I ilknurrr22 evet dusme tehlikeside var.
Yaza kadar bari dursun bakalim buyudukce ordan dusebilecegini anlar.
Bu arada sorsammi bilemedim ama simdi nasilsiniz esinle. Iyidir insallah hersey

Zerence Zerence yok ya 9.aya gel bak gercekten gecmiyor

seker000 seker000 ben bekarken oyleydim hatta cok cok abartoyordum. Dedigin gibi ne yapti ne etti her hareketinden haberim olsun istiyodum.
Ama.bu genelde arkadas cevresi varken oyleydi.. zamanla cogunlukla ikimiz takilmaya baslayinca azaldi.
Sanirim nedeni ya fazla beraber zaman gecirmiyosunuz , ya hafif kiskanclik baslamis. Ama kendi yasadiklarimdan dusunursem bence ikinizin daha fazla zaman gecirmesi lazim.

I ilknurrr22 evet dusme tehlikeside var.
Yaza kadar bari dursun bakalim buyudukce ordan dusebilecegini anlar.
Bu arada sorsammi bilemedim ama simdi nasilsiniz esinle. Iyidir insallah hersey

Zerence Zerence yok ya 9.aya gel bak gercekten gecmiyor
Sorabilirsin tabi canim eh iste gecen yine bi tartstk annemgl gelcekti oda kesin degil 7 gbi gelsinler benm isim var dedi bende dedm ben evdeyim adamlar 5 bucukta cikiyo isten direk buraya geliyolar eve gidip tekrar mi gelsinler dedm disarda isi varms varsa sen gelrsn sonra yani illa evde mi olman lazm sinirler tepeme geldi boyle olunca bosa konsmsm ve bosa cabaliyorm gbi geliyo elime ne gectyse firlattm yuzune odaya gittm beni yalniz birak diyorm bagiriyorm daha gelip duruyo pesimden sinir oluyorm ya iyice psikolojim bozuldu iyice

X