2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Gulmeyin kizlar ama son care bir krem aldirdim esime dun, inekler mastit falan olunca suruluyormus, atlara,kopeklere filan nette buldum herkes pek memnun.
Aksam surer surmez inanilmaz rahatlatti, cok sukur wc gidebildim.
Hos yine agriyor ama surunce iyi geliyor.
En fazla 5 gun kullaniliyormus, insallah iyi gelir. Insan herseyi denemeyi goze aliyor.

Birde ben hala basurum saniyorum ama basurla birlikte makat catlagi varya oda varmis meger aksam kesin anladim.
Hep basur icin arastiemistim, digerini okudum ama bende yok diyip gecistirmistim, aksam onunda belirtilerini okuyayim derken tipa tip aynisiydi.
Afedersiniz ama bildigim cam yemis, onu cikarmaya calisiyorsunuz gibi feci agri.
Belki sizinkilerde catlaktir eger agrisi dedigim gibi cam kesigi gibiyse.

canım bende de başladı bu lanet olası şey ya neden kaynaklı bilmiyorum bi anda oldu korkudan wc ye gidemiyorum ki hergün giden biriyim senin doğumdan sonra başlamıştı dimi canım?

Evlenmeden once basladi b3nde canim, dogumdan sonra tavan yapti. Yani yaklasik 4-5 yildir var
Agrisi tarif edilemez ya, ceken bilir derler ya oyle.
Sende yeni basladiysa aman erkenden onlemini al canim.
Agrin yoksa sadece kanama varsa ilk etaptasin.
sen sezeryan oldun aslinda ,normal dogumla daha cok oluyor bu demekki seninki.kabizliga , zorlanmaya bagli bir durum

I ilknurrr22 canin kanama varsa senin daha yeni, aynen kabiz olmamaya dikkat et , kremdi vs ne varsa sur erken onlem alinirsa kaybolabiliyorlar.
Benim artik son etapta yani 4.etapta o yuzden ameliyatsiz care yok, anca gecici iste boyle yontemler.
Buyuk konusmayayim ama ameliyat iyiki olmamisim olanlarda heo tekrarlamis

Canım çok geçmiş olsun yeni okudum inşallah düzelir bian önce

canım bende de başladı bu lanet olası şey ya neden kaynaklı bilmiyorum bi anda oldu korkudan wc ye gidemiyorum ki hergün giden biriyim senin doğumdan sonra başlamıştı dimi canım?
Git canim git sakin bekletme benmkinbekletmeden oldu arda aglamasin emsin sonra giderim diye gtmedm ondan oldu
Dogumdan sonra olan dedigin gibi ayni cam kesigi gbydi smdi oyle degl sadece zorlaniyorm kaniyo oda kabiz olursa cok sukur simdilik bsy yok canim basur memesi felan var mi annemde catlak var bi krem kullaniyo tamamen iyilestriyoms sozde

Cam kesigi gibi olan catlak, kanama varsa basur yeni olusmus demek.
Catlakta bazen kaniyabiliyormus gerci.

Evet var ,ictete distada yani hem basur,hem catlagim var haliyle agri dayanilmaz hal aliyor.
O kadar yorgun dustumki yatiyorum bugun, aksam fenalasmaya basladim ki cok sukur o krem iyi gelecek gibi. Insallahh bi care olur,hep iyi dediklerim.bir ise yaramadi ama insallah bu gercekten iyi gelir

Sen o kremide bi sorsana,oda bulunsun aklimda.
Recbutinmidi dun yazdigin onu recetesiz satiyilardir diimi, yarin aldirayim bulunsun evde

Ya surekli saglikli beslenmek.lazim aslinda ama ben nerdeyse yemek yemiyorum,gecistiriyorum hep.
Boyle agrim olunca aklim.basima geliyor bir iki zaman dikkat ediyorum, toto duzelince sagliksiz beslenmeye kapi.aciyorum resmen.
Meyve,sebze,corba, ilik su,kuru yemisler vs her gun mutlaka yenmeli ama amasi var iste

Biraz biraz başladık cnm günde 1 kere 1 tatlı kaşığı kadar yoğurt verdim 3-4 gün, 3 gün fln da yine gğnde 1 kere 1 tatlı kaşığı tarhana çorbası içti biraz da su

Aynen suan kalamaz sanmiyorm cunku emen bebek gece uyandiginda napcak bide o var iste boşandıktan sonra cocuguda unutuyolar

Evet cnm erkekler eşlerinden boşanınca çocukları da boşuyorlar hele bir de tekrar evlenir o evliliğinden çocuğu olursa sanki bir tek o çocuğu varmış gibi davranıyorlar

Kremin adı neymiş merak ettim
Ya bu sindirim sistemi çok önemli aslında bir bölümde hastalık olması insanı mahfediyor
Eşim de idrar yolu enf. Yüzünden mahfoldu kaç gündür mesela

İnsan olmak zor ya çeşit çeşit hastalık:)

Canım çok geçmiş olsun. Ama dikkat et olur mu bence bir doktora görün.. Babam yıllarca utandı görünmedi tabi sonrasında dayanılmaz hale geldi, doktora gittiğinde kolon kanseri olduğu ortaya çıktı aslında basur değil de.. O da pankreasına da sıçradı onu da aldılar ..Sen de sakın ihmal etme, Allah korusun

Evt canim recetesiz alinabiliyo annemin kullandiginida soruyum unutmadan insallah gecer hemen yaa ben bizim yemeklerimize hep zeytinyagi koyuyorm artk az bisey

PembeLokum Antiflegmin canim.
Sporuclar kaslarina, varise vs kullaniliyormus cok sukur saka gibi ama.cok iyi geldi.

Gecmis olsun esine, gercekten Rabbim saglik versin gerisi bos. Ufacik rahatsizlikta bile insan ne hale geliyor

duman91 sahi o vardi diimi canim :/
Icimi binkorku kapladi ya, haklisin dr cikmak lazim. En son 4 yil once cikmistim
Ben en iyisi cikayim, ameliyat derse olmam ama en azindan kolon kanseri varmi onu ogreneyim. Bu aklimdaydi hep ama o dusunceye girmek.istemiyor insan.
Babanda baska belirti varmiymis varmi bilgin

I ilknurrr22 Fatmanin dedigi korkuttu ya :/

Git canim bi gozuk benim surekli bi sikayetim yok agri da yok yani artk sadece ilk dogum yaptigimda olmstu iste hep utandgimizdan oluyo bunlar halbuki saglik yani

Git canim bi gozuk benim surekli bi sikayetim yok agri da yok yani artk sadece ilk dogum yaptigimda olmstu iste hep utandgimizdan oluyo bunlar halbuki saglik yani

Insallah agrimaz artik canim. Dogumdan sonra belki hormonlarla alakalidir nu kabizlik ve sonrasi agrilar. Cogu kisi dogumdan sonra sikayet ediyor bu durumdsn.

Ben utanmaktan cok zaman bulamadim gitmeye.hastane arabayla yarim saat uzak, ama nasipse gidicem.
Bide kontrol sirasinda agridan korkuyorum.

Canim kontrolde napiyolar ki direk kolonoskopi yapmiyolar heralde korkma o yüzden normal dpgum yaptin sen o ne ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…