2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

I ilknurrr22 oy kiyamam ya gercekten tum gun yedigi bu mu :/ ama emiyor aralarda herhalde diimi?
Canim demekki sutun yariyor ve doyuruyor onu. Kilosu iyiyse dert etme o kadar.
Yani bunu emdigi icin yapiyor kesin, emmese o zaman ek gidaya kendisine daha bi agirlik verecek.

Gurmeannem diye site var orda kitabinida sstiyorlar galiba instagramda gormustum daha dogrusu o kitaptan yemek yapan herkes pek memnun, cocugum bayila.bayila yedi diye foto atiyor herkes. Sende ordaki tariflerden bi denesen?
Veya bir takip ettigim daha var instagramda ordada bussuru tarif var,herkes yine memnun onuda atayim istersen

Veriyorm ama yiyen kim canim sabah kahvaltisinda 2 cay kasigi pekmez parmagimin ucu kadarda peynir yedi oda zorla oglende 2 yemek kasigi corba anca belki o kadar bile yoktur aksam hic bsy yemiyo sadece kasik mamasi veryrm yatmadan once bi onu yiyo hemsire kilosuda iyi boyuda dedi ama doymuyo onun icin uyaniyo eminim bazen cok guzel yiyo o zaman gece cok az uyaniyo oda cok nadir ayda bi anca goryrm yedigini zaten gripti bi haftadir sadece emdi bi lokma sokmadi agzina
Ahh yavrum benim yaa... bizimkiler sütsüz ne yapayım en iyisi çorba falan yiyeyim bari diyorlar.. seninki memeye güveniyor demek ki.. birazda bunu alışkanlık haline getirmiş anlaşılan o ki.. zaten grip olduklarında hepten yemeden içmeden kesiliyorlr..

I ilknurrr22 oy kiyamam ya gercekten tum gun yedigi bu mu :/ ama emiyor aralarda herhalde diimi?
Canim demekki sutun yariyor ve doyuruyor onu. Kilosu iyiyse dert etme o kadar.
Yani bunu emdigi icin yapiyor kesin, emmese o zaman ek gidaya kendisine daha bi agirlik verecek.

Gurmeannem diye site var orda kitabinida sstiyorlar galiba instagramda gormustum daha dogrusu o kitaptan yemek yapan herkes pek memnun, cocugum bayila.bayila yedi diye foto atiyor herkes. Sende ordaki tariflerden bi denesen?
Veya bir takip ettigim daha var instagramda ordada bussuru tarif var,herkes yine memnun onuda atayim istersen
Deneyim bi canim sevdigi bi yemek bulsam televzyonun karşısında yedireblrsem 3 4 kasik oyle yiyo oyledr yedirmek istemyorum ama napiyim obur takip ettgnide soylede bakiyim cannim ikisinede gecede memeden kescem bu gidisle bgn yanima aldm uyuyo yatagina koyunca dk basi uyaniyo

Ahh yavrum benim yaa... bizimkiler sütsüz ne yapayım en iyisi çorba falan yiyeyim bari diyorlar.. seninki memeye güveniyor demek ki.. birazda bunu alışkanlık haline getirmiş anlaşılan o ki.. zaten grip olduklarında hepten yemeden içmeden kesiliyorlr..
Ugrasmaktan yoruldm o kadar cok sey yapyrm ki et suyu kaynattm attm buzluga tavuk suyu attm buzluga peynirini yogurdunu kendim yapyrm peynir alti suyunu attm buzluga yesin diye ama yok yemiyo 2 kasik yese sukrediyorm

Ugrasmaktan yoruldm o kadar cok sey yapyrm ki et suyu kaynattm attm buzluga tavuk suyu attm buzluga peynirini yogurdunu kendim yapyrm peynir alti suyunu attm buzluga yesin diye ama yok yemiyo 2 kasik yese sukrediyorm
Yemeyince gerçekten insan tükeniyor yaaa.. bizim kız da sadece yoğurtlu şeyleri yiyor. İlk yoğurtla başlamıştık sanırım onun etkisi var.. hangi yemeği versem yanında yoğurt da veriyorum bende ne yapayım

I ilknurrr22 bende seyrettirmeyecektim ama sirf yesin diye tv aciyorum,hos tv hep acik zaten, bazen telefondan kendi videolarini aciyorum onlara bakarken anlamiyor nasil yedigini.

bebekyemeklerii
ervanurunannesii
gurmebebek

Bunlarda tarifler var canim,bir bak istersen.
Gurmebebekin "Anne bundan yine yap" kitabi varmis,herkes pek bi memnun ama herhalde ayni tarifler vardir yine icinde

seker000 seker000 uyutmadimi gece :KK53:
hos ne kadarda uyusan sabah erken uyaninca insan sersem sersem dolaniyor etrafta :uykucu:

Yemeyince gerçekten insan tükeniyor yaaa.. bizim kız da sadece yoğurtlu şeyleri yiyor. İlk yoğurtla başlamıştık sanırım onun etkisi var.. hangi yemeği versem yanında yoğurt da veriyorum bende ne yapayım
Bende yoğurtl baslamstm yogurdu yine bardakla felan veryrm onunda bi doyuruculugu yok tabi pes etmek istemyrm ama cidden yoruldm mutfaktan cikamyrm elim bulasiktan cikmiyo surekli baska seyler deniyorum hepsi cope bide geriye kalan bulasiklar mutfagin daginikligi elimde egzama oldu artk surekli bulask yikamaktn

I ilknurrr22 bende seyrettirmeyecektim ama sirf yesin diye tv aciyorum,hos tv hep acik zaten, bazen telefondan kendi videolarini aciyorum onlara bakarken anlamiyor nasil yedigini.

bebekyemeklerii
ervanurunannesii
gurmebebek

Gurmebebekin "Anne bundan yine yap" kitabi varmis,herkes pek bi memnun ama herhalde ayni tarifler vardir yine icinde

hos ne kadarda uyusan sabah erken uyaninca insan sersem sersem dolaniyor etrafta :uykucu:
Bakiyim canim bi bunlara tukendm valla artk

Bende yoğurtl baslamstm yogurdu yine bardakla felan veryrm onunda bi doyuruculugu yok tabi pes etmek istemyrm ama cidden yoruldm mutfaktan cikamyrm elim bulasiktan cikmiyo surekli baska seyler deniyorum hepsi cope bide geriye kalan bulasiklar mutfagin daginikligi elimde egzama oldu artk surekli bulask yikamaktn
ayy gerçekten mi, elinde yıkama canım makineye at.. ama yemeyince cidden herşey ziyan oluyor..

bebekyemeklerii
ervanurunannesii
gurmebebek

Benim bunye uykusuzluga alisti artik :KK70: uykum gelmiyo hic artik

Benim bünye alışmıyorr..gece 12de uyudu saat başı uyanıyor..

ayy gerçekten mi, elinde yıkama canım makineye at.. ama yemeyince cidden herşey ziyan oluyor..
Ardaninkileri makineye atmak istemiyorm eger cok yagli bsy yoksa atyrm onun disinda elimde yikiyorm her seyini kasiklarini tenceresini tabagini felan biraz once corba icti masallah diyimde beni zorlamadi acti agzini az icti ama ugrastrmadi cok sukur

seker000 seker000 emdigi icindir canim, ek gidaya gecince olurda yerse hani daha cok doyup daha guzel uyur belki. Hani bi umut artik :)

I ilknurrr22 bu arada yogurduna ekmek dogruyodum ben canim ,veya icine avokado,muz oyle meyve felan koy daha doyurucu olur oyle.
Bu arada suyu biberonda icmemesi ayri bi zorluk, disarda ne yapiyor yinemi icmiyor biberondan. Gece icirip geri uyuturdun aslinda oyle xamanla birakabilirdi gece emmesini ama senin bey efendi biberondu,emzikti cocukca seylerle ugrasmiyor :KK48:

MutluBulut_ MutluBulut_ taze anne nasil gidiyor annelik :) iyisinizdir insallah :nazar:

seker000 seker000 emdigi icindir canim, ek gidaya gecince olurda yerse hani daha cok doyup daha guzel uyur belki. Hani bi umut artik :)

I ilknurrr22 bu arada yogurduna ekmek dogruyodum ben canim ,veya icine avokado,muz oyle meyve felan koy daha doyurucu olur oyle.
Bu arada suyu biberonda icmemesi ayri bi zorluk, disarda ne yapiyor yinemi icmiyor biberondan. Gece icirip geri uyuturdun aslinda oyle xamanla birakabilirdi gece emmesini ama senin bey efendi biberondu,emzikti cocukca seylerle ugrasmiyor :KK48:

MutluBulut_ MutluBulut_ taze anne nasil gidiyor annelik :) iyisinizdir insallah :nazar:
Muzu normal veryrm canim isirarak yemeyi seviyo ezince yemiyo avakadoyu arada katyrm yogurduna bi kasik mamasini guzel tiyo o kadar
Screenshot_2016-11-08-15-53-47.png
Bundan bi iki yudim icibiliyo canim bunu gotryrm ama genelde isiriyo ucunu delmis hatta yenisini alsam mi almasam mi bilemedm emzigi felan almsti ilk dogdugunda hemde nasil emiyodu agzndan dusurmuyodu:KK70:

Muzu normal veryrm canim isirarak yemeyi seviyo ezince yemiyo avakadoyu arada katyrm yogurduna bi kasik mamasini guzel tiyo o kadarEki Görüntüle 1908988 Bundan bi iki yudim icibiliyo canim bunu gotryrm ama genelde isiriyo ucunu delmis hatta yenisini alsam mi almasam mi bilemedm emzigi felan almsti ilk dogdugunda hemde nasil emiyodu agzndan dusurmuyodu:KK70:

Bunlardan biraz zor iciyorlar canim, normal biberonla bir dene.
Ben daha gecmedim bunlara hem cok hizli akiyor su,hem ucu daha sert sanki belki ondan icmiyordur

Iyiyiz canim cok sukur :) simdi kizimi emzirdim uyuyor bendr bir bakayim nete o arada dedim :)

Slm kızlar
Çalışmaya başladım ben ama çok zormuş ya
sabah kalk süt sag
giyin
çantayı hazırla
eylulu anneme götür derken gec bıle kalıyorum
2 gundur annemde yemek yedik
ev öylece kaldı
bugun bebegı annemden almadan evi toplucam

X