2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Dogum yaptigim gun bile ben degstrdm altini kaynanam beceremedi annemde yardm etti zaten hastanede bi gun kaynanam kaldi annem dinlenmek icin gitti o gun anneme o kadar kizdm ki eve geldiğimiz zaman dinlenmeye gtseydi keske kaynanam oyle uyudu gece cocuk agliyo kalkamiyorm 10 dkda anca kalkyrm uyanmiyo bile hatta bi refekatci kadin vardi ayni odada dogum yapan kadının annesi niye gwlms uyumaya mi gelmis buraya demisti o uyuyunca ben uyuyamadm dogal olarak korktm cocugu kacirirlar felan diye basini bekledm

Sen mecbur kalmışsın mecbur bırakmışlar seni :KK43:
Ben o kadar kötüydüm ki bebeklerin altı değişir aa bu çocuğun bezi değişti mi acaba kim değiltirdi diye bile hiç düşünmedim acıdan başka bir şey yoktu bende :KK43: çok acı çektim ya :KK43:

I ilknurrr22 temizledim ama baya fena yakalamis :KK43: zaten temizlettirmiyor dogru duzgun anliyor elime alimca aspiratoru.
Insallah cabuk atlatir

PembeLokum PembeLokum diger hastanede oyle degil, bunlar neden emzirtmedi anlamadim.
Haklisin olan oldu artik ama iste cikmiyor aklimdan.

Canım sen daha çok mutlu olsaydın bunları unuturdun çünkü mutluluklar daha fazla ise kötü şeyler unutulurmuş yaşadığın sıkıntılardan dolayı aşamıyosun geçmişi

Bugun biraz isim.vardi, Ayaza annem geldo bakmaya, hem hevesliydi hem hep kv bakiyordi bu kez annem bakacakti ama kv hemem gelmis .
Neyse bende geldim, Ayazin burnuna damla damlatiyorum kv biraz yuksek.sesle.yavas gibisinden.bisiler dedi halbuki.bisi yapmadim damlayi sIktim burnuna.
Bende patlamaya yer ariyorum basladim.bagirmaya, esimin kac gundue yaptiklarini anlattim, ayrilicam.bile dedim o derece uzdu cunki beni.
Bu sabah iyimi oldu simdi, al hasta ettin cocugu, rahat uyu simdi, zil takip oyna simdi tarzindan bi ton laf soyledi yine. Dayanamiyorum artik, onun seviyesine inmemek.icin cevap bile veresim yok anlamiyor nasil olsa.
Annemde duymus oldu herseyi, konussunlar ogullariyla bir baba o sanki, bir cocuk.bizde var, hic hasta olmayacak.
Ana okulunabile gondermem diyodu bir ara hasta olmasin diye o derece .
Ne yapacagimi bilmiyorum.

Her hasta olusunda,dususunde, aglayisinda hep ama hep benden biliyor, hep beni sucluyor. Gel birlikte cozelim meseleyi, ne derdi var cocugun demiyor tek bildigi beni azarlamak :KK43:
Cok yoruldum ben ya :KK43:

Canım insanların küçücük bebekleri kanser oluyor nelerle mücadele ediyor ne acı çekiyor o çocuklar eşin bi grip oldı çocuk diye bu kdr evhamlanırsa o aileler napsın.. çocukları acı çekmesin artık diye ölsün istiyor aileler..

Eee kv gil naptı konuştu mu eşinle?

Ben o kadar kötüydüm ki bebeklerin altı değişir aa bu çocuğun bezi değişti mi acaba kim değiltirdi diye bile hiç düşünmedim acıdan başka bir şey yoktu bende :KK43: çok acı çektim ya :KK43:

Canım sen daha çok mutlu olsaydın bunları unuturdun çünkü mutluluklar daha fazla ise kötü şeyler unutulurmuş yaşadığın sıkıntılardan dolayı aşamıyosun geçmişi

Canım insanların küçücük bebekleri kanser oluyor nelerle mücadele ediyor ne acı çekiyor o çocuklar eşin bi grip oldı çocuk diye bu kdr evhamlanırsa o aileler napsın.. çocukları acı çekmesin artık diye ölsün istiyor aileler..

Benimde çok canim yaniyodu ama surekli yurudum yattikca daha cok agriyodu kalkması zor oluyodu onun için cabuk toparladim

Kizlar gecikmiş lohusa depresyonuna girdim Arda sabaha kadsr uyumadi kollarim tutmuyo hala uyutmaya calisyorm bi taraftanda agliyorm bagirdim artik ne anlicak ama iste psikolojim alt ust oldu herseyi icime ata ata sonunda patladm

Kizlar gecikmiş lohusa depresyonuna girdim Arda sabaha kadsr uyumadi kollarim tutmuyo hala uyutmaya calisyorm bi taraftanda agliyorm bagirdim artik ne anlicak ama iste psikolojim alt ust oldu herseyi icime ata ata sonunda patladm

Ah canım ya nolcaktı ya başka bu kadar sıkıntı içinde :KK43:

I ilknurrr22 tabii simdi benim evde hizmetci var zaten..esim gelmeden geri gondericem..bende uzattim ayaklsri ohh gel keyfim gel :KK14:

PembeLokum PembeLokum masallah kuzucuga koca kiz oldu annesi bak :nazar:
Kolik agrilari gectimi sahi?

Bu arada hemen atlayip tatile gidesim geldi ne guzel anlstmissin :KK48:
Canım bu msjını görmemişim
Sab simplex diye bir gaz ilacı buldum iyi geldi çok şükür ya o kadar mutluyum ki anlatamam:anne:
İnfantum, bio gaia, nurse harvery denediktenn sonra sab simplex iyi geldi:anne:

Kv ne mi yapti ..hix beklemedigim.bisi yapti.
Aksam esimle telefonda baya konustular, tam kapatacakken Tutku napiyor diye sordu ayaz dogdugundan beri sormamistir herhalde.
Sor bakalim heyheyleri hala uzerindemi, sakinlesmismi gibi buna benzer bir laf soktu . Esimde neden ne olmus diye sorunca, ben bilmem anlatsin dedi kapatti telefonu .
Ben tabi şok. Korktugumdan degil, bu yaptigi neydi yani.
Topu atti ortaya sanki hadi siz tartisin simdi gibisinden.
Zaten gizlim yok esimdende anlattm.boyle boyle diye bisi demedi haliyle ama kv nin yaptigina anlam veremedim.

Bu arada cok haklisin, ben dahil herkez oyle dusunuyor ama esim cok pimpirikli, hem bisi olmasin istiyor hem ben bi hata yapinca hadi sen yap o zaman deyince yapmiyor, yine hersey bana kaliyor.
Misal tirnaklari yan kesilmis diye laf etmisti bir ara, al sen kea diye kac kez soylendim ama o kesemezmiz. E o zaman susacaksin, bilmedigin ise laf soyleme.
Cok sukur ertesi gun iyilesti Ayazim, simdi daha iyi. Grip.ne ki 2,3 gune geciyor Allahin izniyle, dedigin gibi ne zorluklarla cocuklarini buyuten aileler var.
Oyle.bi davraniyoki hani sanki 5 yil cocuk sahibi olamamisz, sonunda olmus aman basina bisi gelmesin diye dusunenler var ya oyle davraniyor.
Icimden konusmak.bile gelmiyor artik, bazen dertlesesim geliyor sonra sonunda yine tartisicaz en iyisi sus..
Ben evde maskeyle gezmedigim 5dknin hesabini sordu, ama kendide hasta simdi maskesiz geziyor, hatta dun Ayaza sariliyor, opuyor falan maskeyi formalite icabi takti.
Haksizlik yapmakta 1 numara, ustune tanimam.
Simdi nasiliz dersen o bazen bisi yokmus gibi davraniyor ama ben unutamuyorm bu kez olanlari kolay kolay affedebilirmiyim.bilmiyorum fena sogudum
Cok uzun oldu kusura bakma

Nasiliniz kizlar.
Dun, bugun panayir vardi, azcik kafa dagittim sayilir, Ayazda ikinci defa donme dolaplari, gondollari filan goruyor bu kez iyice anladigi icin cok eylendi, bitanesine bindi iner inmez uyudu :KK70:
Bebisi uyumayanlar hemen luna parka kosun bence :KK48: gerci zaten uykusu vardi ama .

PembeLokum PembeLokum iyi gelmesine cok sevindim canim, artik tamamen gecebilir aslinda , gerci bazisinin 6,7 ay suruyor kasim.annelerinde vardi oyle birileri.
Ama kizlarin daha hafif oldugu icin gecmistir insallah.
En azindan bebisle aglamadan vakit gecirebilmek iyi geliyor

I ilknurrr22 dislerdenmi uyumuyor acaba canim.
Bence seni yoran arda degil ev isi, gelen giden.. iyi yaparsin aslinda bir sure dinlenmekle. Evi ustten ustten topla, 1-2 gun dinlensen yine iyi.
Parkta filan yurutup oynatinca yorgunluktan iyi uyumazmi dersin?

Bu aradaa annisler bir el atin bakalim.
Bebeklere 1 yas dogumgununde anne baba ne hediye verebilir?
Altindi,paraydi vs dedeler falan verir .
Zaten altin takmak istemiyorum.
Esim su buyuk arabalar var ya icine binilebiliyor onlardan almak.istiyor, 6,7 yasa kadar kullanabilir baska bisi.aklimiza gelmiyor.
Bir yandan diyoruz hayal edip, hevesle bekleyecek oyuncagi kalmadi herseyi simdiden onunde.Simartmak istemiyoruz ama ilk torun olunca ister istemez her yerden oyuncak falan geliyor.
Ne alsak uygun olur acaba varmi aklinizda bisiler oyuncaktan baska

Esim su buyuk arabalar var ya icine binilebiliyor onlardan almak.istiyor, 6,7 yasa kadar kullanabilir baska bisi.aklimiza gelmiyor.
Bir yandan diyoruz hayal edip, hevesle bekleyecek oyuncagi kalmadi herseyi simdiden onunde.Simartmak istemiyoruz ama ilk torun olunca ister istemez her yerden oyuncak falan geliyor.
Canım cuma günü bir elifin arkadaşının doğum gününe gittik. (Sıpa büyüdü arkadaşı oldu birde doğum gününe gidiyoruz):) Dedigin büyük arabadan zaten varmış o yüzden pepe ve Penbe almış babası. . Kimi Niloya2almis. Ama senin dediğin çok daha mantikli bence:)) bu arada ne zamandı canım?

Aynen oyle is felan yapmicam kvgilide umursamicam gelmesinler biraz kendime vakit ayircqm

Amaan yapma kaç gündür ben de hiç iş yapmıyorum hatta sürekli mcdonalds burger king takılıyoruz bazen salmak lazım

Kv ne mi yapti ..hix beklemedigim.bisi yapti.
Aksam esimle telefonda baya konustular, tam kapatacakken Tutku napiyor diye sordu ayaz dogdugundan beri sormamistir herhalde.
Sor bakalim heyheyleri hala uzerindemi, sakinlesmismi gibi buna benzer bir laf soktu . Esimde neden ne olmus diye sorunca, ben bilmem anlatsin dedi kapatti telefonu .
Ben tabi şok. Korktugumdan degil, bu yaptigi neydi yani.
Topu atti ortaya sanki hadi siz tartisin simdi gibisinden.
Zaten gizlim yok esimdende anlattm.boyle boyle diye bisi demedi haliyle ama kv nin yaptigina anlam veremedim.

Bu arada cok haklisin, ben dahil herkez oyle dusunuyor ama esim cok pimpirikli, hem bisi olmasin istiyor hem ben bi hata yapinca hadi sen yap o zaman deyince yapmiyor, yine hersey bana kaliyor.
Misal tirnaklari yan kesilmis diye laf etmisti bir ara, al sen kea diye kac kez soylendim ama o kesemezmiz. E o zaman susacaksin, bilmedigin ise laf soyleme.
Cok sukur ertesi gun iyilesti Ayazim, simdi daha iyi. Grip.ne ki 2,3 gune geciyor Allahin izniyle, dedigin gibi ne zorluklarla cocuklarini buyuten aileler var.
Oyle.bi davraniyoki hani sanki 5 yil cocuk sahibi olamamisz, sonunda olmus aman basina bisi gelmesin diye dusunenler var ya oyle davraniyor.
Icimden konusmak.bile gelmiyor artik, bazen dertlesesim geliyor sonra sonunda yine tartisicaz en iyisi sus..
Ben evde maskeyle gezmedigim 5dknin hesabini sordu, ama kendide hasta simdi maskesiz geziyor, hatta dun Ayaza sariliyor, opuyor falan maskeyi formalite icabi takti.
Haksizlik yapmakta 1 numara, ustune tanimam.
Simdi nasiliz dersen o bazen bisi yokmus gibi davraniyor ama ben unutamuyorm bu kez olanlari kolay kolay affedebilirmiyim.bilmiyorum fena sogudum
Cok uzun oldu kusura bakma

Yok ne kusuru canım kv neetmiş öyle ortalığı düzelteceğine iyice yangına körükle gidiyor belli ki sana hak vermemiş sallamıyor aksine abarttığını ya da gereksiz yere taktığını düşünüp laf sokuyor bence

Eşinin huyunu anladım canım epey ne diyeyim ki ne çözüm olur ki laf ediyor ama sen yap deyince de yapmıyor..

Aklıma hiçbir şey gelmedi canım bi düşüneyim aklıma bir şey gelirse söyleyeyim

tutkku tutkku foto albümü hazırla cnm her aydan 1 foto koy böyle güzel bi kolaj hazırla Ayaz için güzel bir hatıra olur? Şimdi anlamaz da ilerisi için güzel olur

Nasiliniz kizlar.
Dun, bugun panayir vardi, azcik kafa dagittim sayilir, Ayazda ikinci defa donme dolaplari, gondollari filan goruyor bu kez iyice anladigi icin cok eylendi, bitanesine bindi iner inmez uyudu :KK70:
Bebisi uyumayanlar hemen luna parka kosun bence :KK48: gerci zaten uykusu vardi ama .

PembeLokum PembeLokum iyi gelmesine cok sevindim canim, artik tamamen gecebilir aslinda , gerci bazisinin 6,7 ay suruyor kasim.annelerinde vardi oyle birileri.
Ama kizlarin daha hafif oldugu icin gecmistir insallah.
En azindan bebisle aglamadan vakit gecirebilmek iyi geliyor

I ilknurrr22 dislerdenmi uyumuyor acaba canim.
Bence seni yoran arda degil ev isi, gelen giden.. iyi yaparsin aslinda bir sure dinlenmekle. Evi ustten ustten topla, 1-2 gun dinlensen yine iyi.
Parkta filan yurutup oynatinca yorgunluktan iyi uyumazmi dersin?
Aynen canim ev isleri yoruyo valla dedgn gbi bgn hic bsy yapmadm otrdm yemegide disarda yedik babamgille beraber gezdik dolastik eve geldik smdi cok iyi geldi

Amaan yapma kaç gündür ben de hiç iş yapmıyorum hatta sürekli mcdonalds burger king takılıyoruz bazen salmak lazım

Yok ne kusuru canım kv neetmiş öyle ortalığı düzelteceğine iyice yangına körükle gidiyor belli ki sana hak vermemiş sallamıyor aksine abarttığını ya da gereksiz yere taktığını düşünüp laf sokuyor bence

Eşinin huyunu anladım canım epey ne diyeyim ki ne çözüm olur ki laf ediyor ama sen yap deyince de yapmıyor..

Aklıma hiçbir şey gelmedi canım bi düşüneyim aklıma bir şey gelirse söyleyeyim
En iyisi canim yorma kendini bosver kim kiymet biliyo ki

Kizlae alisveris yaptim yine kendimede oglusuda :KK70: bunları aldim kizlar nasıl

Eklentiler

• Screenshot_2016-10-09-20-18-37.png
    Screenshot_2016-10-09-20-18-37.png
    101 KB · Görüntüleme: 43
  • 20161009_201541.jpg
    20161009_201541.jpg
    36,4 KB · Görüntüleme: 33
  • 20161009_201455.jpg
    20161009_201455.jpg
    38,1 KB · Görüntüleme: 33
  • 20161009_201404.jpg
    20161009_201404.jpg
    42,8 KB · Görüntüleme: 58
  • 20161009_201312.jpg
    20161009_201312.jpg
    29,9 KB · Görüntüleme: 27
  • 20161009_201232.jpg
    20161009_201232.jpg
    32 KB · Görüntüleme: 28
  • 20161009_201207.jpg
    20161009_201207.jpg
    36,2 KB · Görüntüleme: 37
tuttunugz takimin formasini alsaniz aklima bu geldi valla ne alinir blmyem ki

X