2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Bu arkadasm o kadar iyidir ki melek gibidir boyle bi arkadas omru hayatımda bi daha bulamam yani 17 yillik arkdasm var onuda cok severim bi arkadasimla 12 yildir arkadasiz bunun yeri ayridir daha temz kalplidir karsilik beklemeden ypar yapacağı seyi

Benim gibi desene.. pek iyi birsey degil aslinda..
Benimde arKadaslarima aileleri hep aman tutkunun yaptigini yap, aman tutkuyla sakin aylirnayin derlerdi cunki onlar gibi arkadan is ceviremezdim.. iyi taraf hep bendim onlar iyi arkadas edindi ama ben kafa dengini bulamadim cunki hepsi bir garip oldu :)

Insallah dostlugunuz omur boyu surer canim.. benimde nasil ihtiyacim var soyle oturuP sabhatna aksama kadar dertlesmeye, eskiden ne guzeldi lise yillari ya :KK51:

Benim kv katarakt ameliyatı olmuş instada gordum esime söyledim annen ameliyat olmuş diye

Bi alemler ya arayıp söylesene oğluna ben ameliyat oluyorum diye :)

Benim gibi desene.. pek iyi birsey degil aslinda..
Benimde arKadaslarima aileleri hep aman tutkunun yaptigini yap, aman tutkuyla sakin aylirnayin derlerdi cunki onlar gibi arkadan is ceviremezdim.. iyi taraf hep bendim onlar iyi arkadas edindi ama ben kafa dengini bulamadim cunki hepsi bir garip oldu :)

Insallah dostlugunuz omur boyu surer canim.. benimde nasil ihtiyacim var soyle oturuP sabhatna aksama kadar dertlesmeye, eskiden ne guzeldi lise yillari ya :KK51:
Evet canim o kadae iyi geliyo ki 5 saat durdu ama yetmedi yani babannemle ayni binada oturuyolardi her gun beraberdik eve hic gtmyodm hep babannemlerde kalıyodum:KK70:

Bide orda mi paylasmis senin kvdede bi alem :KK70:

Alem valla
Ama esime dedim kalk gidelim mersine gecmis olsuna diye
Cunku biliyorum laf ederler hayirsiz oglum hayirsiz gelinim ameliyat oldum gelmedi diye benim kv yi biliyosunuz az cok gitmezsek 1 hafta sonra uzun msjlar döşemeye başlar :KK45:

Alem valla
Ama esime dedim kalk gidelim mersine gecmis olsuna diye
Cunku biliyorum laf ederler hayirsiz oglum hayirsiz gelinim ameliyat oldum gelmedi diye benim kv yi biliyosunuz az cok gitmezsek 1 hafta sonra uzun msjlar döşemeye başlar :KK45:
Aynen allahtan benmki mesaj felan yazmayi bilmiyo :KK70: bsey söyleyince hakliysam altta kalmam zaten :KK70:

Yok canim zaten ardayi hic hastaneye gotrmedk yani kalca ultrasonu goz muayenesi disinda cok sukur hic hastalabmadi sadece saglik ocagina kontrollere gdyrz

Bende goturuc3m galiba ya bu bebekler kaka yapsa dert yapmasa dert.
Dun 6 kez kaka yapti, bugun 3 daha aksama kac olur acaba..
1,2 haftafir boyle gunde 2,3 kez yapiyor.

Bende saglk ocagina goturuyorum ordakilrt ise bisidrn anlamiyor of

MutluBulut_ MutluBulut_ iyidir canimdim senden naber

Yok canim ordakiler hic bsyden anlamiyo arda normalde hep 3 kere yapiyo bgn 4 oldu 3u yesil biru normal havada yagmurlu tek gidemedm babami bekledmnoda yeni geldi ama kaka yapmasi lazm ku götüruyum tahlile beklyrm sua

Yok canim ordakiler hic bsyden anlamiyo arda normalde hep 3 kere yapiyo bgn 4 oldu 3u yesil biru normal havada yagmurlu tek gidemedm babami bekledmnoda yeni geldi ama kaka yapmasi lazm ku götüruyum tahlile beklyrm sua

Kucukken yapiyodu ama simdi fazla geldi bana ya zaten zayif kilo.nasil lcak bu cocuk :KK51: Metabolizbasimi hizli acaba.

Gotur canim bakalim insallah bisi yoktur usutmustur belki sadece. Ne giydirecegimi sasiyorm bnde sabah-aksam serin oluyor, oglen sicak cantada hep uzun kol ve pabtolon tasiyorum

Yok canim zaten ardayi hic hastaneye gotrmedk yani kalca ultrasonu goz muayenesi disinda cok sukur hic hastalabmadi sadece saglik ocagina kontrollere gdyrz
MAsallah canim boyle devam etsin insallah

Iyidir canim evi temizledim simdi dinlenmeye gecicem cok sukur :KK70:

X