2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

hadi ya viraz daha buyusun dururdu aslinda ama bisver iyi olmus ddegistirmeniz. ay ver giyilmeyenleri biz gunde kactane dgistiriyoruz bilmem artik,elde yikiyorum hatta hemen ckcuk ust degistirmekten bikti artik :)
ya bizim ustte 2 dis birden cikiyor yavrumun mizmizligi belli oldu.
bugun cenesini dizime carpti, 1dk sonra kanamaya basladi ne kotu oldum onu oyle gorunce,ne baskaymis.bu evlat sevgisi Rabbim bizlere bagislasin insallah yavrulatimizi, olmayanlara nasip etsin insallah

Ya kiyamam ben onaa bugn ardada korkuttu sacimi kurutmaya gittim ardayida yere koydum carsaf seriyorm haliya 2 dk oldu olmadi bi bakiyim dedm gittim ki carsafa dolanms resmen mumyalams kendini yüzünü felan komple nasil cirpiniyo oyle korktm ki oturdm agladm ya bakmasaydm sacimi kurutana kadar nefessiz kalsaydi allah korusun

Cidden zor yaa..

evet canım bana da baya yorucu geliyor ama yapıcak bişey yok... suyu olabilir bak taze taze yesin.. Zaten dişi çıkıyor o zamana kadar bi tane daha çıkar sanırım:)

ahh canım kıyamam, koliklik durumları birkaç aya kadar geçer inşAllah.. gerçekten çok zor sürekli ağlaması ve ne yapacağını bilememesi insanın... boşver canım işi yemeği eşin yardım ediyor değil mi? annen de gitmişti sanırım arada geliyordur ama?

Vay yaramaza bak sen yaa.. ben nereye gitsem mama sandalyesine oturtup karşıma alıyorum öyle bişey yapıyorum.. Çok hareketliler ne yapacakları hiç belli olmuyor

I ilknurrr22 Allah korusun valla,aslinda yanimizfan ayirmamak lazim ama 1dk 2 dk derken..
ugrassan yapamazsin zaten o carsafa dolanmayi, ah minnaklar ah cok kipir kipirainiz masallah

duman91 bizimde ustte 2 tane daha cikiyor..tam huysuzkuk zamanlari

Maşallah canım benim.. gerçekten huysuzluk dönemi ama sadece akşam 10-1 arası oluyor bizde.. Çok şükür ateşi olmuyor.. böyle böyle idare edicez artık ne yapalım :)

Vay yaramaza bak sen yaa.. ben nereye gitsem mama sandalyesine oturtup karşıma alıyorum öyle bişey yapıyorum.. Çok hareketliler ne yapacakları hiç belli olmuyor
Fazla zaman harcamicam diye mama sandalyesine koymadim 2 dkda nasl becerms oyle dolanms carsafa hic durmuyo yerinde dunde otrma odasinda salona kadar emekledi dahada gidiyodu kiyamadm dizleri acir diye aldim

Cok hareketli yaa bi dk durmuyo yurudugu zaman bana oturmak yok

oyy maşallah ona.. bizimki olduğu yerde çırpınıyor sadece.. Sonra onada sinirleniyor :)) çok ağır çoooookkk.. ama ayakta durmaya bayılıyor..
valla yürüdüğünde seni düşünemiyorum bile :)

oyy maşallah ona.. bizimki olduğu yerde çırpınıyor sadece.. Sonra onada sinirleniyor :)) çok ağır çoooookkk.. ama ayakta durmaya bayılıyor..
valla yürüdüğünde seni düşünemiyorum bile :)
Pesinden kosarim artik smdi bile ev surekli dagiliyo o zaman dusunemiyorm cani sagolsun annesi yetisir herseye dislerimizide cikarsaydik bi

Malesef canim napcaksn daha toparlanamadin mi ben kalkmstm hemen ayaga 5. Gun bulaşık makinesi felan bosalttim hatta annem evi temizliyodu yemek felan yapiyodu kiyamadm
Toparlandım canım çok şükür ama yorulunca dikişim sızlıyor belim ağrıyor

Kızlar akşama ne yapıyorsunuz yemek olarak?

menemen yaptım ama yumurta katmadım, yumurtasız sankı daha bı ıyı yedık hep :)

I ilknurrr22 dun kuzen geldı ordan, cocugu 1,5 yasında yurumeye baslamıs daha rahat edıceksın yuruyunce dıyo, hanı tut kolundan gezdır, yoksa boyle bır kucak,bır yurume ıstemesı,bır emekleme derken yorulyor ınsan.
bırdee cocuguma zayıf dedı
kendı cocugu kvdesıne,gorumcesıne cekmıs asıl onunkı normal dışı
severdım onu ama ayaza laf edenlere uyuz oluyorum

yuruduklerı gunler gelecekm acaba ya, hıc hayal edemıyorum yururken tek basına oyle
demin altını actım hava alsın dıye,balkondan ıcerı gırdı vee parkenın uzerıne kaka yaptı birde ayagıyla bulakladı ooh mis
tuvalet egıtımı ne zaman baslanıyor acaba varmı bılgın,esim alıstırlım dıyor ama daha ne anlar, bırının cocugu 1 yasındayken alışmış nasıl alıstıysa artık

Ben hep son anda karar veriyorm dunden kalan biber dolmasi var ama yetmez yanina biseyler yapmam lazm patlican salatasi yaparım çorbada icilmiyo ki sicakta yemek olarak aklimda hic bisy yok
Pesinden kosarim artik smdi bile ev surekli dagiliyo o zaman dusunemiyorm cani sagolsun annesi yetisir herseye dislerimizide cikarsaydik bi
Ahhh canım yeter ki sağlıklı olsunlar da bir şekilde büyüyecekler. Çıkar çıkar dişler bizim altta bi tane çıkıyor çok tatli:)
Aynen çorba içilmiyor.. soğuk çorbalar yapıyorum genelde yogurtlu:)

Bende yumurtasiz sevmiyorum yaa..
Canim kaç kilo ki ayaz. Sağlıklı olsunlar da kilosu hiç önemli degil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…