2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

kızlar Ayazla kafaları vuruşturuyoruz.
vur dedikce vuruyor,meraba yapalım deyınce elını uzatmaya basladı ay resmen konusulanları anlıyor ama ben hala cok saskınım, ne ara buyudu dıye :)
habıre hosuma gıttıgı ıcın kafa vurduruyorum kafa moraracak yakında :KK200:
Ayy yerim yaa maşallahh onaa :nazar:benim oğlum da birazcık büyüse hayırlısıyla çook küçükk:anne:

Muzlu pankek yaptm canim bide ekmege labne peynir surdum eller kollar agiz burun peynire bulandı ama olsun :KK70: yerlerede attk bi guzel mama sandalyesinin altina ortu sercem
MutluBulut_ MutluBulut_ evet canim onceden bi yogurt tattirmstim sadece bide meyvelerden onlarida zaten emzik gbi bi file var ona koyup eline vermstm ilk kendin yedirmeye alistirirsan bence blwye gecis zor olur direk blwyle basladm zaten kac aydir arastryrm boğazında kalirsam ne yapmam gerekiyo onlari hep arastrdm ve basladim devamida gelir insallah bnm cok hosuma gidiyo cunku izledikce kendilerinin yemesi hem o yerken sende yemegini yiyeblrsin beklemene gerek yok
Evet o kisimlari cok guzel ig de mercan ve mete cok guzel basariyir :) bi yanimda blw yaparsa ya hic catal kasigi duzgun kullanamaz eliyle yemek isterse diyo

dun ıkıtane kalın corabı kesıp,taktım dızlerıne ama eşim gelınce bunlar ne ıdye cıkardı attı :KK70:
parkeye bir döşek daha attım napayım,bir süre boyle kalsın artık cok kızarmış geçrekten ağrıyordur kesin.

blwye baslamışsın canım oh hadı devamı gelır ınsallah
boool sabır gerektıren bişii:temizlik:,ardada ek gıdaya gectıgıne goree e o zaman oda buyudu gıttııı :):nazar: :kk77:

hadı ya oylemı komşumun yalancısıyım o zaman :KK70:
o oyle demişti :KK70:
gecen kuzenım dişini fırçala dedi :KK70: cocugu olmadıgı nekadarda belli :KK53: neresini fırçalayayım daha :KK45:

duman91 duman91 akrepmi wuuu:110:
aman canım dikkat edin, yakında su,dere felanmı var akrepler nerden gelıyorkı:110:
annemlerınde bahcelı ya bir ara demiştim hep kırkayak cıkıyor,nasıl korkuyodum, gecen yaz yılan felan girmişti..
kedide alsanız? yılanları kovalıyolardı sanırım,baska birşeyi onluyolarmı bılmem tabı fare dısında.
zor oluyor cok, ilaçlatsan desen nereyi ilaçlatıcan koca ev.
Malesef canim banada hep oyle demisler :KK70: dis teli,dolgular,kanal tedavileri ustune 2 de cekilme var. Zaten 32 disim yok :KK70:

Evet o kisimlari cok guzel ig de mercan ve mete cok guzel basariyir :) bi yanimda blw yaparsa ya hic catal kasigi duzgun kullanamaz eliyle yemek isterse diyo

Malesef canim banada hep oyle demisler :KK70: dis teli,dolgular,kanal tedavileri ustune 2 de cekilme var. Zaten 32 disim yok :KK70:
Ama sonra kasikla yemeye basliyolar srn kasiga dolduruyosn eline verysn sen yedirdigin zamanda ogrenemez ki o zaman meteyi biliyormda mercani izlemedim hic :)

dun ıkıtane kalın corabı kesıp,taktım dızlerıne ama eşim gelınce bunlar ne ıdye cıkardı attı :KK70:
parkeye bir döşek daha attım napayım,bir süre boyle kalsın artık cok kızarmış geçrekten ağrıyordur kesin.

blwye baslamışsın canım oh hadı devamı gelır ınsallah
boool sabır gerektıren bişii:temizlik:,ardada ek gıdaya gectıgıne goree e o zaman oda buyudu gıttııı :):nazar: :kk77:

hadı ya oylemı komşumun yalancısıyım o zaman :KK70:
o oyle demişti :KK70:
gecen kuzenım dişini fırçala dedi :KK70: cocugu olmadıgı nekadarda belli :KK53: neresini fırçalayayım daha :KK45:

duman91 duman91 akrepmi wuuu:110:
aman canım dikkat edin, yakında su,dere felanmı var akrepler nerden gelıyorkı:110:
annemlerınde bahcelı ya bir ara demiştim hep kırkayak cıkıyor,nasıl korkuyodum, gecen yaz yılan felan girmişti..
kedide alsanız? yılanları kovalıyolardı sanırım,baska birşeyi onluyolarmı bılmem tabı fare dısında.
zor oluyor cok, ilaçlatsan desen nereyi ilaçlatıcan koca ev.
Canım yılan yada fare yok. Evet önümüzden akarsu geçiyor o yüzden bu akrep olayı. Hani çok değil ama 2 kere gorduk:KK43: köpek de var birde kedi alsak olmaz sanirim:KK43: tam çiftlik gibi ev...
Maşallah ayaz da buyumus canım. Ne tatlıdır simdi. Bizde bu aralar baba mama arası bişeyler diyoruz. Çığlık atiyoruz:) yürümek istiyoruz:) gittikçe sevimlilesiyorlar ama ben 27 sinde işey baslicam:KK43:((

Buharda haslanmis havuc vercem yarın da parmak seklinde avakado olabilir eliyle tutip yiyebilcegi seyler canim muzu uzun kesip vereblrz brokoli karnibahar olur
Havuc mevsimi değil diye vermiyorum ben salatalık veriyorum:) muz da kabiz yapıyor yaa.. kayısı da vermem gerekiyor birde muz yeyince kakası çok fena oluyor:)

Kızlar doğumdan sonra ne kadar yanınızda biri kaldı ?bugün bizim 15.günümüz 12 gün annem bende kaldı şuan ben annemlerde kalıyorum c.tesi gitmeyi düşünüyorum evime annem bi hafta daha kal diyor ben gitmek istiyorum

gitsem yapabilirmiyim tek başıma sezeryan oldum dikişlerim hâlâ sızlıyor arada .. napsam bilmiyorum..
Canım benim yanımda 5 gün anca kalınmıştır. Tabi benim sezeryan değildi ama çok dikisim vardı yinede. Esin yardım edebilecek potansiyeldeyse yapabilirsin. Eşim bana çok yardımcı oldu çünkü. .

seker000 seker000 @PembeLokum MutluBulut_ MutluBulut_ I ilknurrr22 duman91 duman91 @SirriEyvan Ladypurple Ladypurple @nehirnil111 Yusam Yusam @makbuleorhan @Mutella @Zerence @Mrs Sahin @anatkh018 @sumeyra1990

canlariim bayraminiz mubarek olsun :)
Nice saglikli huzurlu bayramlara insallah sevdiklerimizle.
Minnaklarinizi cok opuyorum ,hepiniz seviliyorsunuzz :KK200:

Unuttugum varsa affola..

Lokumum cok guzel bayram hediyen :KK70:
ilk aylar oyleler ama zamanl anlarlar hergun gelinmeyecegini, canlari sag olsun gerekirse tatli dille soylersin bugune planimiz var ,bu aksama boyle boyle yapariz gibi zamanla annen anlar .. yoksa haklisin grcekten zor oluyor kendi aanne baban bile olsa..
Sağolasın canım benimm, geç oldu ama sizlerin de geçmiş bayramı mübarek olsun.. :)

Canım benim yanımda 5 gün anca kalınmıştır. Tabi benim sezeryan değildi ama çok dikisim vardı yinede. Esin yardım edebilecek potansiyeldeyse yapabilirsin. Eşim bana çok yardımcı oldu çünkü. .
Yardım eder ama ikimizin de uykusu ağır ya gece uyanamazsak ağlamasına diye de korkuyorum

Valla buyudu bogazindan pek bisy gtmyo ama emiyo nasl olsa sorun olmaz zatn yakında ogrenir yemeyide :)

Kocaman adam oldu tabi ayaz hosuna gidiyo diye cocugun kafasini morartma:KK70:

heh bu gıdısle moraracak :KK70: yuzune dogru bırı yaklassn hemen kafa atıyor :KK70:

ya maşallah sen rahatsın canım,nebıleyım mesela aksam bızle yemek yerken bogazıda kaldı amaan eşim benden daha panık koşturuyor delı gıbı,suyunu arıyor,o koştukca ben daha panıklıyorum :KK70: halımızı gormen lazım,halbukı uzun zamandır rahat olmayı ogrenmiştim aksam eşim panıklettı ıyıce yıne :KK53:
inşallah senınkı barı alışır,:kk77:

eşim telefonu yaptırmış :KK70: pili bitmiş,yenısınımı almış ney anlamadım tam ama :63:
yenı almamak ıcın 40 takla atacak bellı oldu :deli:

Kızlar doğumdan sonra ne kadar yanınızda biri kaldı ?bugün bizim 15.günümüz 12 gün annem bende kaldı şuan ben annemlerde kalıyorum c.tesi gitmeyi düşünüyorum evime annem bi hafta daha kal diyor ben gitmek istiyorum

gitsem yapabilirmiyim tek başıma sezeryan oldum dikişlerim hâlâ sızlıyor arada .. napsam bilmiyorum..

Ayy yerim yaa maşallahh onaa :nazar:benim oğlum da birazcık büyüse hayırlısıyla çook küçükk:anne:
4

buyuyecek inşallah canım,şu 1,2 ayı atlatın hele degısıklıkler baslayacak:spor:

benım kv kalmıştı canım 20-22 gun kadar, gıdınce kendı duzenmı kurdum ve sankı daha kolaylaştı hersey, cunkı gece uyanınca eşim,kv hepsı uyanıyordu cocuk agladıkca her ağızdan bır ses cıkıyordu of tam karmaşaydı, ama yınede ıyıkı kalmış yoksa uuykusuzluk cok fena cok.
eşin yardım edecekse , bıraz toparlanmıs hıssedıyorsan bence yeterlıdır bukadar, gunduzlerı sen kovsanda yıne gelıyorla zaten :) artık gecelerı ıdare edersın bır sekılde

haha amaan ıyıkı gec cıkmıs senın,erken cıksa daha ne olurdu bılemedım:halay:
Canım yılan yada fare yok. Evet önümüzden akarsu geçiyor o yüzden bu akrep olayı. Hani çok değil ama 2 kere gorduk:KK43: köpek de var birde kedi alsak olmaz sanirim:KK43: tam çiftlik gibi ev...
Maşallah ayaz da buyumus canım. Ne tatlıdır simdi. Bizde bu aralar baba mama arası bişeyler diyoruz. Çığlık atiyoruz:) yürümek istiyoruz:) gittikçe sevimlilesiyorlar ama ben 27 sinde işey baslicam:KK43:((
he evet ordan gelıyorlar,ya almak sorun degıl ama sonra onlara bısı olunca cok uzuluyor ınsan,alışıyor falan.
inşallah artık gelmezler,elıf hanım rahat rahat emekler:KK200: buarada akrabamın kızı 1 yasındayen basladı emeklemeye, bazıları gec bıle olsa emeklıyor ,

Sağolasın canım benimm, geç oldu ama sizlerin de geçmiş bayramı mübarek olsun.. :)

sagol canım:KK200:
sen nasılsın

Yardım eder ama ikimizin de uykusu ağır ya gece uyanamazsak ağlamasına diye de korkuyorum

ben ılk aylar hemen uyanırdım,ama benımde uykum agır sımdı gece hep eşim kalkıp getırıyor yataga ayazı,hadı uyandır anneyı dıyıp sacımı basımı cekıstırıyor anca kendıme gelıyorum :KK70:

alarmı kuruyordum bır ara,duymuyorduk gercı ama bır deneyebılırsın alarmı duyarsın belkı

tutkku tutkku benm esımde telas yapar kesın konusmaya baslar nerden cıktı bu yöntem biz böyle mi buyuduk normal yedırsene diye :KK70: tuh ınsallah alır canm yenısını bi daha boz sen enn iyisi:KK53:

tutkku tutkku benm esımde telas yapar kesın konusmaya baslar nerden cıktı bu yöntem biz böyle mi buyuduk normal yedırsene diye :KK70: tuh ınsallah alır canm yenısını bi daha boz sen enn iyisi:KK53:

ama soyle bisi var yalnızken bısı olmaz ama eşler nezaman yanındaysa ılllla bişi olur sonra al sana tartışmak ıcın malzeme hazır:işsiz:

heh bu gıdısle moraracak :KK70: yuzune dogru bırı yaklassn hemen kafa atıyor :KK70:

ya maşallah sen rahatsın canım,nebıleyım mesela aksam bızle yemek yerken bogazıda kaldı amaan eşim benden daha panık koşturuyor delı gıbı,suyunu arıyor,o koştukca ben daha panıklıyorum :KK70: halımızı gormen lazım,halbukı uzun zamandır rahat olmayı ogrenmiştim aksam eşim panıklettı ıyıce yıne :KK53:

eşim telefonu yaptırmış :KK70: pili bitmiş,yenısınımı almış ney anlamadım tam ama :63:

4

benım kv kalmıştı canım 20-22 gun kadar, gıdınce kendı duzenmı kurdum ve sankı daha kolaylaştı hersey, cunkı gece uyanınca eşim,kv hepsı uyanıyordu cocuk agladıkca her ağızdan bır ses cıkıyordu of tam karmaşaydı, ama yınede ıyıkı kalmış yoksa uuykusuzluk cok fena cok.
eşin yardım edecekse , bıraz toparlanmıs hıssedıyorsan bence yeterlıdır bukadar, gunduzlerı sen kovsanda yıne gelıyorla zaten :) artık gecelerı ıdare edersın bır sekılde

he evet ordan gelıyorlar,ya almak sorun degıl ama sonra onlara bısı olunca cok uzuluyor ınsan,alışıyor falan.
inşallah artık gelmezler,elıf hanım rahat rahat emekler:KK200: buarada akrabamın kızı 1 yasındayen basladı emeklemeye, bazıları gec bıle olsa emeklıyor ,

sen nasılsın

Çok şükür iyiyim canım, sadece hem işte hem evde çok yoğunum :) Tek sıkıntım akşam eve gıdınce olan yorgunluğum :) Sizde ne var ne yok? :)

4

sen nasılsın

ben ılk aylar hemen uyanırdım,ama benımde uykum agır sımdı gece hep eşim kalkıp getırıyor yataga ayazı,hadı uyandır anneyı dıyıp sacımı basımı cekıstırıyor anca kendıme gelıyorum :KK70:

alarmı kuruyordum bır ara,duymuyorduk gercı ama bır deneyebılırsın alarmı duyarsın belkı

Ben de düzenimi kurmak istiyorum artık..inşallah yapabilirim

İnşallah ben de yapabilirim canım..1 hafta baya az kalmış yemek nasıl yapıyordun
Bi sekilde oluyo canm evi felan esim supuruyodu uyudugu zaman kalkip hazrlyodm bi yemek 2 gun gidiiyo zaten aradada kahvaltilik bsyler disardan soylerz diyodk ama oyle cokta soylemedk disardan yaptm valla nasl oldu bendde anlamadm

Çok şükür iyiyim canım, sadece hem işte hem evde çok yoğunum :) Tek sıkıntım akşam eve gıdınce olan yorgunluğum :) Sizde ne var ne yok? :)

dıımı yoruluyor ınsan,bız sadece evdeyken boyle yorulurken calısanları dusunemıyorum bıle:110: Rabbim yardımcınız olsun canım. az kaldı dogum gunune prensesin , dişler noldu sahi bizim 2.cıktı altta, sımdıye kadar tek dısle kalmıştı.

bizdede durumlar bıldıgın gıbı canım,alt aç,uyut,gezdır vs vs..
,ne sorcam domates,ınek sutu falan verıyomusun alminaya?
1 yaş altı vermeyın denıyor ama domatesı uzun zamandır verıyorum,alerjı yapmadıgına gore bır sakıncası yoktur dıımı:işsiz: birde akşam annem ınek sutuyle corba yapmıs,verdım sımdılık bır sorun yok alerjı gıbı acaba versemmı :110:

kızlar sizede sorayım yukardakı soruyu bizden buyuksunuz veryomusun artık domates,sut falan ? Yusam Yusam @makbuleorhan

duman91 duman91 cevaplamayı unutmusum canım,işe baslıyacakmışsın oy geldımı iş zamanı.Elıfe kım bakacak peki.
ınsallah etkılenmez minnak:110:

X