2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

çok teşekkür ederim kuzum seninde bayramın kutlu olsunn bol bol gezdiğim için nete girmedim

sorma sorma gzmekten bebıkler huy degıstırdı resmen

anatkh018 aaa gun geldimi ne araa
işte degılsın artık dıımı?
zor telefondan canım evet ama alışınca ıyı oluyor :)

Zerence inşallah gorursunuz keseyi canım,sonra pıtpıtları,sonra hareketlerıı,sponra hoop kucagınıza gelmiş
inşallah hayırısıyla tabii :)
nehirnil111 nasılsn kuzum,bayram nasıl gectı :)
I ilknurrr22 oh maşalllah :) oo onlar parke hastası, halının uzerıne döşek atmıştım inan onun uzerınde durmuyor hep parkede,dizler kızarmış,morarmış daha şimdiden , yok yok bu beebikler rahatı sevmıyor, nerde rahatsız olacak sey var hep ordalar hep :)

çok teşekkür ederim kuzum seninde bayramın kutlu olsunn bol bol gezdiğim için nete girmedim

sorma sorma gzmekten bebıkler huy degıstırdı resmen

anatkh018 aaa gun geldimi ne araa
işte degılsın artık dıımı?
zor telefondan canım evet ama alışınca ıyı oluyor :)

Zerence inşallah gorursunuz keseyi canım,sonra pıtpıtları,sonra hareketlerıı,sponra hoop kucagınıza gelmiş
inşallah hayırısıyla tabii :)
nehirnil111 nasılsn kuzum,bayram nasıl gectı :)
I ilknurrr22 oh maşalllah :) oo onlar parke hastası, halının uzerıne döşek atmıştım inan onun uzerınde durmuyor hep parkede,dizler kızarmış,morarmış daha şimdiden , yok yok bu beebikler rahatı sevmıyor, nerde rahatsız olacak sey var hep ordalar hep :)

Bizimki bi ara pusetinde uyurdu hep iki buklum rezilligi seviyolar

sonunda ıstenen oldu vee telefonum bozuldu
I ilknurrr22 eşine soyle eşime soylesın bana suprız yapsın ama sanırım yaptırmaya goturmus senınki gibi suprız yapaydı ıyıydı

Güzeldi canım eşimin memleketi Rize'ye gittik gezdik bol bol fotoğraf çekildik akraba ziyaretleri yaptık farklı bir bayram oldu bizim içinSenin nasıl geçti

Geldi valla kuzum geldi çattı gün evdeyim canım resmi olarak bugün başladı iznim bayram tatili de hediyesi oldu
Gelsn minnaklar benmki smdi buyuma gbi geliyo
Abi olcak seninki annesi büyüdü kocaman oldu tabii

Çok sağol kuzum anca girebildim geçmiş bayramın mübarek olsun canım telefondan nasıl giriyosunuz ya çok zormuş hem okuması hem yazması haftaya perşembe doğumum var haberiniz olsun bu arada
Maşallah canım azıcık kalmış hayırlısıyla kucağına al inşallah

Güzeldi canım eşimin memleketi Rize'ye gittik gezdik bol bol fotoğraf çekildik akraba ziyaretleri yaptık farklı bir bayram oldu bizim içinSenin nasıl geçti

oo rizeyemi gittiniz , resimlerde goruyoorum hep cok guzel yerler var, eminim guzel geçmiştir
iyi canım bizimde akraba zıyaretı, bıraz gezmeler falan derken geldı gctı, baya yoruluyor ama ınsan hele cocukla daha bı zor oluyor,ilk bayramı Ayazın onunda uykusu hep yarım kaldı bayramda, 1 kere olan bişi tabi olsun o kadarcık :)

Geldi valla kuzum geldi çattı gün evdeyim canım resmi olarak bugün başladı iznim bayram tatili de hediyesi oldu

Abi olcak seninki annesi büyüdü kocaman oldu tabii

oh ıyı olmus bayram tatılıyle bırleşince :)
inşallah sağ sağlim kavuşursunuz minnaknıza

Haha benimkide yaptırmaya gotryrm demsti insallah yapilmiyo derler

ya bebek arabasının çantasından cıktı telefonum
gerçekten yaptırmaya goturmuştur dıye sevınmıştım
cunki bilgisisayara atamadıgım reesimler kaldı icinde ve coook uzuluyorum

bizim 2. diş patladı bu arada,ilki tamamen cıktı tek dişle dolanıyodu yavrum :)

MutluBulut_ PembeLokum
nerelerdesiniz kizlaar

Ay yesinler onun dislerini bizmki ne zaman cikcak salya sipir sipir ellerde yumruk yapilip agzin icinde deli gibi gezdriliyo

Sagol tatlimmmmm

Aslinda ilk evlendigimde de hergun beraber olmak istiyorlardi bu gecti simdi hergun bize gelme istekleri de gecer.diye dusunuyorum:) esim problem etmiyor Allahtan kendi anne babasi ilgisiz oldugu icin anne babamin ölüp bitmesi hosuna gidiyor garibimin naapsin:)

Tatlm biz tatile gitmistik bebisle ugrasmaktan hic buralara gelemedim yaw:)) ben bebek emzirme alt degisme gaz cikarma tatili yaptim tatilde geceleri bebegimiz hic durmadan agladi normalde boyle degildi oysa ki yatagini bile goturmustum yadirgamasin yerini diye

Geceleri bol bol benim adamla.kavga ettik yaw cocuk agladikca.bnm adam bi tuhaflasiyo

Oye iste geldi gecti bayram

Sen neler yaptin:)

Oda pek minik dogmus kiyamam smdi ben yoruluyorm valla kucagmda tasirken cok kiloluda degil oyle olsa napardm acaba
Ewet canım çok minnak ama sağlıklı MaşaAllah küvezde kalmadı taşınması şuan çok kolay zaten ağladığında kucağıma alıorum hemen susuo falan çok acayip bişey ya  ee seninki büyüyo sığmıo kucağına annesii

Evet çok güzeldi canım bol bol oksijen çektik içimize Oy paşanın da ilk bayramıydı yorgunluk olur tabi o kadar tutkum

bugün gördük canımmm

Gunaydin tutkum nasilsin ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…