2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ohhh sen neyaoiyorsun tutkumm :)
Ellerine kollarına sağlık :)

iyiyim esmam cok sukur :)
bulantilarim var bir kac gundur bilmem neden.. hem heves ediyorum bebege hem korkular var bilemedim hayirlisi..
midem agriyodu bir ara o yuzdenmi o bulantilar bilmeem yemek yemekte zorlanir oldum..

nakislarina bayildimmm, masallah ne guzeller :)
isini bulmussun kuzum :)

iyiyim esmam cok sukur :)
bulantilarim var bir kac gundur bilmem neden.. hem heves ediyorum bebege hem korkular var bilemedim hayirlisi..
midem agriyodu bir ara o yuzdenmi o bulantilar bilmeem yemek yemekte zorlanir oldum..

nakislarina bayildimmm, masallah ne guzeller :)
isini bulmussun kuzum :)​
Hadi ya, bulanti erkenden nadir görülür hamilelikte tatlim... Korkularıni hamile kalmadan bence yenemezsin...olumlu düşun korkma tatlim... Rabbim hattalisini versin :)

Evet nakış hevesimi de gideriyorum şükür...çok istedim hep öğrenmeyi öğreniyoruz hand olsun :)

Oy MaşAllah canım benim çok güzel olmuş, Ellerine sağlık:)
Ne oldu bu siteye yaa cepten alıntılamitor
Allah razı olsun caniimmm... Nasılsın iyisin inşaAllah :)​

iyiyim canim cok sukur, seni sormali :)

insalllah canim ..

kar yagdimi kizlar , toz gibi bisi yagiyo karada bnziyo ama cok sogukkk ..
ve bu ayin 21inde dugun var esimin kuzeninin.. ne giyecem ben nasipse ya..
Çok şükür bende iyiyim canım benim..
Halen bizim buralara kar yağmadı ama dediğin gibi hava çok soğuk

Oy MaşAllah canım benim çok güzel olmuş, Ellerine sağlık:)
Ne oldu bu siteye yaa cepten alıntılamitor
Allah razı olsun caniimmm... Nasılsın iyisin inşaAllah :)
Evet biraz değişmiş canım alıntılarda falan, bende çok şükür iyiyim, ne bileyim içim buruk gibi havalardan heralde

aslinda bakma korkuyorum dedigime kuzum ya cok istiyorum, nebileyim boyle belirtilerde olup bosa cikinca uzuluyor insan iste :)
neyse hayirlisi insallah zamani geldiginde nasip olur..

makinayla oluyo dimi kuzum onlar

aslinda bakma korkuyorum dedigime kuzum ya cok istiyorum, nebileyim boyle belirtilerde olup bosa cikinca uzuluyor insan iste :)
neyse hayirlisi insallah zamani geldiginde nasip olur..

makinayla oluyo dimi kuzum onlar​
canim benimm... Korunmayin artık bak nasil yeniyorsun korkularıni
Sağlıklı tatli bir bebis nasip olsuun sizeee :)

Evet makine canim :) ilk defa elim değdi makinaya ama hayalimdi.. çok sevdim..:)

ilaclarim.bitene kadar sabir sabir kuzum, boyle planli olmasinida istemem,Allah bilir ama en azindan tedavim bitsin istiyorum, nasip kismet Rabbim yardimcimiz olur insallah

cok guzel kuzum gercekten cok beyendim, telefondan buyuk haline bakamadim incelemek isterdim ama artik pc dan girince nasipse incelerim :) :)

kuzum ne tatli olmis bunlar ellerinee saglikkk :)
gunaydin.kizlarr hepinizeeee nasilsiniz bakalim

edamm iyiyiz kuzum seni sormalii :)
saclarini kesmissin okudum ama yazamadim,eminim yakismistir canim :)

Günaydın canlar :)

selam kizcelerr :)
bugunlerde annem is yerinden is getirdi onlarls oyalaniyorum.. hemde kazaniyorum bu isten.. uzun zamandir kendi parami cikarmamistim :) cok iyi geldi bu is

iyi olmuş canım senin için kendi paranı kazanmak gibisi yok :)

iyi sayilirim kuzum 2 gundur sirtim ve boynum agriyo.nedense evet canim guzel oldular ama hala dokulmeye devam ediyolar

Kizlarr bugun esimden telefonu aldim sohbet ederiz diye ama neredesinizzz :) kendi kendime mi sohbet edicem ben evini temizledim cok sukur 5 den sonrda mutfaga girer yemegimi yaparim :) aksama bezelye yapicam yaninada kirmizi biber ve patlican salatasi birde yaninayesil salataa :) tatli olarakta esim icin son lalan kase puding var sizde menu ne bakalim

MutluBulut_ edamm gelmissin bugun ama kismetinden kimsecikler gelmemiski :)

ben hala dusumekteyim.ne pisirsem saat kac oldu ..
puding canimi cektirdin kiz, bende yapayim.bari bir ara :)

D deryaoka deryaam iyiyiz seni sormali canin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…