2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

kizlar simdi esime sormasam soylemicek bana gecen onu aramislar 26 aralikta gelip hediyenizi alin diye primadan
bakalim icinde ne olcak

kizlar simdi esime sormasam soylemicek bana gecen onu aramislar 26 aralikta gelip hediyenizi alin diye primadan
bakalim icinde ne olcak

ben söyliyim 4tane bez 2tane pantene numune 1 tane ariel numune emzik kabı anne oluyorum cd si indirim kuponlarının bulunduğu mini dergi

dün prima hediyesini almak için gittiğimde zor tuttum kendimi herşey okadar güzelki uff
ama kuzenlerim durmamış bişeyler almışlar hemde kız için herkes kız istiyor bizde bakalım hayırlısı

bizde de herkes kız istiyor, ben hariç :) herkesde bir cicili bicili giydirme hevesi var etrafımdaki :)

yok çıkmadı ben dün aldım yoktu giysi wenice iflas etmiş anlaşılan

kızlar wenice henüz iflas etmedi ama piyasaya yüksek miktarda borcu olduğu için bütün malları haczedildi maalesef :KK43: primanın tulum hediye edebilmesi için başka bir markayla anlaşması gerekiyor, mothercare.le falan anlaşsa bari :)))

kızlar ben gitgide fenalaşıyorum şimdide üşüme tutuyor aslında evin içi sıcak ama sanırım bu gün iyice üşüttüm yağmur yağıyodu mevlüde giderken birazda ıslandım.meleksencim sen nasıl oldun bende yarın gidicem doktora.

kizlar turuncu hurmada ne kadar cok vitamin oldugunu bilyomuydunuz icinde o kadar iyi seyler varki bol bol yemek lazim
gecen almistim bi arastirim icindeki vitaminleri sasirdim bugun pazardan kocaman kutu aldim

Trabzon hurması yerken aklımız genelde ağzımızda bıraktığı nefis tatta olsa da içerdiği vitamin ve minerallerle son derece sağlıklı bir meyve. Memorial Şişli Hastanesi'nden diyetisyen Dr. Yasemin E. Sancak, Trabzon hurmasının karbonhidrat içeriği ile kış günlerinde ihtiyacımız olan enerjiyi verdiğini söylüyor. Yüksek antioksidan aktivitesi sayesinde hücreleri kanser başta olmak üzere diğer hastalıklara karşı koruyor, yaşlanma sürecini yavaşlatmaya destek veriyor. Ayrıca zengin beta karoten ve A vitamini içeriği ile cilt başta olmak üzere dokuların bakım ve onarımı, yeni hücrelerin oluşumu ve gelişmesi için önemli. A vitamini dışında, yine antioksidan olan ve bağışıklık sistemi için önemli olan C vitamini, metabolizmayı destekleyen, büyüme ve gelişmede rol alan, sinir ve sindirim sistemlerinin çalışmasını sağlayan B vitaminleri, az miktarda bulunsa da anemiyi (kansızlık) önleyen demir, hayati önemi olan kas kasılması ve sinir akımında görevli potasyum, diş-kemik sağlığında etkili kalsiyum ve fosfor içeriği ile yeterli ve dengeli beslenmeyi destekliyor.

ay tatlim sorma tum gece oldum oldum girildim resmen tum gece esim uyumadi hep sirkeledi atesime bakiyoruz 38 cikiyo 10 dakika geciyo 38.4 oluyo allah razi olsun esim tum gece beni terleti deyisti az kendime geldim bende cok usuyodum atesten
burnum akiyo bogazim yaniyo hastaneye gider gitmez cikardim meyve yemek yedikce kendime geldim az
birde kucugumu gordum herseyi iyidi simdilik burnum aktigi icin hep siliyorum yara oldu resmen :KK43:

kizlar turuncu hurmada ne kadar cok vitamin oldugunu bilyomuydunuz icinde o kadar iyi seyler varki bol bol yemek lazim
gecen almistim bi arastirim icindeki vitaminleri sasirdim bugun pazardan kocaman kutu aldim

Trabzon hurması yerken aklımız genelde ağzımızda bıraktığı nefis tatta olsa da içerdiği vitamin ve minerallerle son derece sağlıklı bir meyve. Memorial Şişli Hastanesi'nden diyetisyen Dr. Yasemin E. Sancak, Trabzon hurmasının karbonhidrat içeriği ile kış günlerinde ihtiyacımız olan enerjiyi verdiğini söylüyor. Yüksek antioksidan aktivitesi sayesinde hücreleri kanser başta olmak üzere diğer hastalıklara karşı koruyor, yaşlanma sürecini yavaşlatmaya destek veriyor. Ayrıca zengin beta karoten ve A vitamini içeriği ile cilt başta olmak üzere dokuların bakım ve onarımı, yeni hücrelerin oluşumu ve gelişmesi için önemli. A vitamini dışında, yine antioksidan olan ve bağışıklık sistemi için önemli olan C vitamini, metabolizmayı destekleyen, büyüme ve gelişmede rol alan, sinir ve sindirim sistemlerinin çalışmasını sağlayan B vitaminleri, az miktarda bulunsa da anemiyi (kansızlık) önleyen demir, hayati önemi olan kas kasılması ve sinir akımında görevli potasyum, diş-kemik sağlığında etkili kalsiyum ve fosfor içeriği ile yeterli ve dengeli beslenmeyi destekliyor.
oh maşallah benpek sevmem ama bebiş için yerim sağlıklı olsun can olsun kan olsun kuzularımıza

Kızlar merhaba,hepinize hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.
Hurmadan bahsetmişsiniz ben de bildiğimi yazayım dedim hurma hamilelikte çok dikketli yenilmesi gereken bi besin şöyle ki açılmayı sağlıyor doğumun başlamasına kolaylık sağlıyor diye duymuştum tvden ve çoğu kişiden yani bi araştırın miktarını öyle yiyin derim doğuma yakın son haftada bol bol ye dedi bana herkez sizinde aklınızda bulunsun hamileliğinizin son haftası bol tüketin ama şimdi dikkat edin kızlar.. öptüm hepinizi bebişlere dikkat
buarada bende 2011temmuz annesiyim:))

herrrkeşlere günaydııınnn :)
yine sabah sabah kepenkleri açtım. müşteri yok :KK70: bubaaa sen de mi yoksunnnn :KK70: tabi 1 gün kaldı , sen hazırlık telaşındasındır şimdi iyice :)

günaydın kızlar....
güzel bir gün diliyorum herkese...
benim sanki tüm hamilelikte yaşadığım bulantı kokuya duyarlılık vs yok oldu..inşlh kötü giden bir şey yoktur.randevu 31/12 daha da çok var.normaldede çok bulantım olmuyordu.ama çok uyuyordum ..şimdi oda yok çokmu kuruntu yapıyorum acaba diyorum.Allahım hayırlısını versin

Günaydın kizlarrrrrr:)
Hastalara şifa dertlilere deva essizlere es bebissizlere bebis dileyerek güne başlayalım :) Allahım bebislerimizi saglikla kucağımıza almayı da nasip etsin. Doktora gidenlerde mutlu haberlerle donsünler inşallah:)

canim doktorun iyi birise bakarsa sana hemen soyler haziran annesi bitanesi 11.6 da 60 kiz demis doktor dusunsene ne cabuk
allah hepimizin gonlunde olani saglila kucagina versin insallahhh ruyamda hep erkek bebek goruyorum erkek bebek gisileri aliyorum
:KK1: cokmu takiyorum ne esim bu gune kadar hic fkir soylemedi cinsiyet icin kiz erkek farketmez diyo
doktordan ciktim cinsiyet soyledimi dedi :KK9::KK9: gulesim geldi oda heycanlanmis garibim:KK48:

eşlerımız pek çaktırmasada aynı heyecan onlardada var sanırım.benım eşimde hiç ümitlenme erkek olcak gibi hissedıyorum dıyor ama oda kız istıyor sanırım hayalkırıklığı yasamak istemıyor.
bende hep rüyamda bebek görüyorum canım ama hiç cinsiyet görmedım aklımız onlarda ya ondan bence
hazıran annesıde çok erken öğrenmiş masallah baklım bu dr ilk gidicem inş iyidir
amın cnm aminnnnn inş.

ay tatlim sorma tum gece oldum oldum girildim resmen tum gece esim uyumadi hep sirkeledi atesime bakiyoruz 38 cikiyo 10 dakika geciyo 38.4 oluyo allah razi olsun esim tum gece beni terleti deyisti az kendime geldim bende cok usuyodum atesten
burnum akiyo bogazim yaniyo hastaneye gider gitmez cikardim meyve yemek yedikce kendime geldim az
birde kucugumu gordum herseyi iyidi simdilik burnum aktigi icin hep siliyorum yara oldu resmen :KK43:

çok gecmiş olsun cnm gecen haftada ben gecirdim ağır grip 1hafta canım çıktı resmen allahtan atesım yoktu sende dıkkat et allah şifa versın

günaydın kızlar....
güzel bir gün diliyorum herkese...
benim sanki tüm hamilelikte yaşadığım bulantı kokuya duyarlılık vs yok oldu..inşlh kötü giden bir şey yoktur.randevu 31/12 daha da çok var.normaldede çok bulantım olmuyordu.ama çok uyuyordum ..şimdi oda yok çokmu kuruntu yapıyorum acaba diyorum.Allahım hayırlısını versin

günaydııınnn
aman nazar değmesın inş hepimizinde gecer normaldır merak etme zamanla gececek zaten bende dün iyiydim inş bugünde bulanmam

X