2012 gelinleri nerdesiniz balayı otelinizi seçtinizmi ??

otel araştırıyorum, uçakla gideceğimiz için merkezi bir yerde olsun, birde ilçeye gitmek için zaman harçamak istemiyoruz.

hala araştırmalara devam ediyorum ama, sanırım Voyage Belek olacak son kararım :)) tavsiyelere açığım arkadaşlarr..

hala araştırmalara devam ediyorum ama, sanırım Voyage Belek olacak son kararım :)) tavsiyelere açığım arkadaşlarr..

bizde uzun araştırmalar sonucu kafamızda bir iki otel belirledik bu otellerden biriside voyage belekti fakat 5 geceliğine 3.000tl fiyat çıkatrttılar bizi aşıyor :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

bizde 4 geceliğine 1.450 tl fiyat çıkarrtıkları silence beach resort'u düşünüyoruz kalanlar varmı bu otelde kızlar nette çok olumsuz yorumlar var bu otel hakkında :KK43::KK43:

bizde uzun araştırmalar sonucu kafamızda bir iki otel belirledik bu otellerden biriside voyage belekti fakat 5 geceliğine 3.000tl fiyat çıkatrttılar bizi aşıyor :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

ben internetten kendim çıkardım fiyatları.4 gece deluxe oda 1700 küsür bir rakam çıkıyor.. tabi içinde ulaşım falan yok.. zaten ben kendim gitmeyi düşünüyorum. ets den bakıyorum fiyatlara.. sen acentayla mı görüştün ??

bizde 4 geceliğine 1.450 tl fiyat çıkarrtıkları silence beach resort'u düşünüyoruz kalanlar varmı bu otelde kızlar nette çok olumsuz yorumlar var bu otel hakkında :KK43::KK43:

maalesef canım :KK43:( bende o otel hakkında pek iyi bişey duymadım :/ yorumlara aldanmayın diyolar ama gidip görme şansımızda yokki.. şansımıza artık.. :)

ben internetten kendim çıkardım fiyatları.4 gece deluxe oda 1700 küsür bir rakam çıkıyor.. tabi içinde ulaşım falan yok.. zaten ben kendim gitmeyi düşünüyorum. ets den bakıyorum fiyatlara.. sen acentayla mı görüştün ??

evet canım dün nişanlım ets ile görüştü ve voyage belek için 5 geceliğine 3,000tl çıkartılar şok olduk üstelik ulaşım dahil değil :KK25: bu sene otel fiyatları uçmuş kızlar netteki fiyatlara pek aldanmayın

maalesef canım :KK43:( bende o otel hakkında pek iyi bişey duymadım :/ yorumlara aldanmayın diyolar ama gidip görme şansımızda yokki.. şansımıza artık.. :)

evet cnm nette neredeyse iki kişiden biri kötü yorum yazmış fakat herkesin beklentileri aynı değil yemekleri bazısı beğeniyor bazısı beğenmiyor sanırım dediğin gibi şans meselesi canım :KK43: bütçemizi aşmamak adına balayı için bu oteli seçtik inşallah olumsuz bi durumla karşılaşmayız kızlar :KK25:

bugün itibariyle sözleşmemiz de yapıldı işte gideceğimiz otel: constance moofushi :)

Voyage belek ile bizde bugün anlaştık. Şuan otellerde 2 ocaka kadar indirim var tekrar ets ile görüş derim kredi kartlarına göre uygun rakamlar çıkartıyorlar özellikle pazar gününü içinde günlerde 4 5 6 günlerden birinde kalırsanız fiyatlar daha uygunda olabiliyor.

Nişanlımda bu işi bana bıraktı. Seç zevkine göre dedi. Netten bakıyorum bişe anlamıyorum. istediğim odalara fiyat vermiyorlar. Cumartesi günü ETS ile görüşcem. halledicem sanırım. Ben göl evlerinden istiyorum. Direk havuza merdivenleri olanlardan. hiç gördünüzmü o şekilde tavsiye edebileceğiniz bi yer varmı ?

$7.jpg $cornelia.jpg

Şu şekildekiler mesela

maldivlere nekadara anlaştınız cnm?

bitiş fiyatı her şey dahil 4.850 euro cnm. 3 gün beach villa, 2 gün water villa şeklinde 5 gece fiyatı. bugn öğrendik yeni bir şey çıkarmışlar. maleden istanbul'a dönüşte kişi başı 25 usd vergi alıyolarmış. tabi bu haziran fiyatı.

kızlar bizde club hotel diana marmarisi seçtik hem akrabalarımız var balayı sırasında onlarıda ziyaret edicez hem gezicez hem tatilin tadını çıkartıcaz inş toplam 6 gece 7 gün hersey dahil 500 ytlye geldi çok uygun ama inş gidince memnun kalırız:KK16::KK16:

Temmuzun ilk haftasi dügünümüz olacak. Balayini sadece 2-3 gün düsnüyoruz. Izmirde önerebileceginiz oteller var mi?

Voyage belek ile bizde bugün anlaştık. Şuan otellerde 2 ocaka kadar indirim var tekrar ets ile görüş derim kredi kartlarına göre uygun rakamlar çıkartıyorlar özellikle pazar gününü içinde günlerde 4 5 6 günlerden birinde kalırsanız fiyatlar daha uygunda olabiliyor.

canım ne demek istediğini tam anlamadım.. bende gittim görüştüm ets ile geçenlerde. ama pazar günüyle ilgili özel bişey söylemedi.. sen hangi oda için toplam kaç gün ve ne kadara anlaştın söyleyebilir misin??

X