2012 eylul annelerı bebeklerıne hedıye gonderıyorlar

çekiliş gizli mi olacak yani çekilişi yapan bilecek ve kim kime çıktıysa adresi verecek ama ben kimin bana alacağını bilemeyeceğim yani sadece alacxağım kişiyi bileceğim yılbaşı çekilişi gibi
alacağım kişinin adresi elimde olcaka ama bana kim alacak bilmeyeceğim
hediye gelince fotosınu ekleyeceğim bana suksuk almış diyeceğim
böyle mi olacak

yoksa açık mı olacak
şu şuna çıktı hediyeler gönderilsin fotolar paylaşılsın gibi :)

hyr lıste seklınde hedıye gonderılecekk kısılerı sayfadan yayınlıycamm..herkez kımın kıme aldıgını bılıcek cnm
hedıyelerıımızz geldıgınde de fotolarını paylasırızz ...acık acık olucakk gızlmız saklımızmı kaldı

Oooooooof of bir zengin olsamdı :)burdaki bütün bebelere hediyeler alsamdı

Son düzenleme:
  1. Suksuk_Elifilhan
  2. Zevzekbayan_Cadıcuk
  3. Fufa60_Tubica
  4. Mlksbn_Peluska06
  5. İfet7882_Buttrfly
  6. Mumble_Kayabebe
  7. Sibelyüce_Kundera

cekılısı yaptımm annıslerr hayırlı ugurlu olsunn ..katılmak ısteyenler olursa bununn harıcınde ayrı bı cekılıs yapılabılır.. hedıyeler karsılıklı alınıcakk kargoo bedelını gonderen kısı karsılıycak karsı odemelıı yapılmıycakk.. hedıye secımı serbest herkez ozeldenn cınsıyett adres bılgılerını alsınlarr.. cınsıyetı tablodanda bakabılırsınızz.. hedıyeler elımıze gectıgınde fotolarını paylasıcazz.. umarım gusel ve hos bır anı olurr..

Hediyelerimiz geldiiii.Oğlumla ikimiz çoook beğendik.Oğlum Filiz Teyzesine çok teşekkür ediyor. :)

Bızde tubica teyzemıze cok tsekkr edyrz bugun aldık hedıyemızı resım eklıymrm suan ısyerndym ılk fırsatta eklıcem ıns

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…