2012 balayı

kızlar mrb biz çeşmeye gideceğiz yer olarak orayı belirledik hatta alaçatı olcak ama bildiğiniz otel var mı,, ben solto otel buldum fena durmuo gibi ama ....bi de butik otel düşündük ama plaj sorun olcaktı bi de ona para vermek istemedik..herşey dahil daha mantıklı geldi... çeşmede önerebileceğizn otel varsa çok sevinirm( altınyunus hariç :)

alkoçlar alaçatı denize sıfır herşeydahil tek butik otel

merhaba kızlar bizde temmuzda balayına gideceklerdeniz :) biz önce (3 gece) yunanistan gemi turuna çıkacağız ardından antalya kremlin palace (4 gece) oteline gideceğiz . değişik bir balayı isteyenlere gemi turlarını tavsiye ederim. ben gitmedim daha ama gidenler çok memnun kalıyormuş. biz erken rezervasyon yaptırdık hem gemi turu hem otel toplamda bize 2860 liraya mal oldu. yazın için şimdiden rezervasyonlara başlayın bence ... :)))

canım sen hangi tur şirketiyle anlaştın ya çok iyi bu fiyat ee bende bakayım ozaman :)

bizde temmuz 15te evlenip - 16 temmuzda balayina gidioruz. Henuz yer ayarlamadik fakat maldivleri dusunuoruz. Dugunu ben organize ediorum - balayinida nisanlimin zevkine biraktim. Supriz yapicakmis bana.. ama ben neresi olcagini az cok tahmin edebiliroumm :)

Biz de 3 Haziran da Kadıköy de evleniyoruz. Erken rezervasyonla Voyage Türkbükü oteline rezervasyon yaptırdık. Diğerleri içinde en çok memnun kalınan Voyage Oteliydi. 2.861tl bir hafta herşey dahil. Uçak biletlerine de 500tl verdik. Şimdiden heyecanlanıyorum. Otelin beyaz temalı iskelesini ve balıklarla yüzülen sahilini çok merak ediyorum.

Bizde 6 mayista evleniyoruz balayi icin de Golden Key Bordubet'e gitmeyi dusunuyoruz.Giden varmi yada fikri olan nasil biryer memnun kalirmiyiz ? Deniz havuz ozellikle aradigimiz birsey degil,sakinlik orman ve ozellikle bungalov tarzi evler yada ahsap ev tercihimiz.Bunun yanisira Villa Lukka diye biryer var o da Cirali'da ikisi arasinda kaldik

canım golden key bordubet'i bende çok beğendim ama ulamaşamadım sen bilgi alabildinmi acaba?

Yemekleri, hizmeti, temizliği, mimarisi, odaya özel sürprizleri (ki biz balayı çifti değildik) ile mükemmel bir tatil geçirmiştik 2010 yılında GRANADA LUXURY RESORT & SPA da. Kesinlikle pişman olmazsınız. Balayı çiftleri için kapı süsleri bile hazırlamışlardı. Yalnız odanız mutlaka deniz manzaralı olsun, çok keyifli oluyor...

Yemekleri, hizmeti, temizliği, mimarisi, odaya özel sürprizleri (ki biz balayı çifti değildik) ile mükemmel bir tatil geçirmiştik 2010 yılında GRANADA LUXURY RESORT & SPA da. Kesinlikle pişman olmazsınız. Balayı çiftleri için kapı süsleri bile hazırlamışlardı. Yalnız odanız mutlaka deniz manzaralı olsun, çok keyifli oluyor...

evet canım ben GRANADA'yada baktım netten çok güzel bi yer giden arkadaaşlarda var çok memenun kalmışlar.

canım fiyat önemli değil diyorsan voyage belek öneririm çokkk güzel
ama yok çok ta pahalı olmasın diyor isen de alanya incekum da denizi gerçekten çok güzel 1 km kumsal plajjjjj havuzlar güzel tth pagasos royal ,tth pegasos resort yada side de tth pegasos world
bizde rezervasyonumuzu yapr-tırdık bu sene başka otel seçtik sea world side 6 gece 7 gün fiyat yol hariç 1750 idi erken rezervasyın ile
şimdiden iyi tatiller

canım fiyat önemli değil diyorsan voyage belek öneririm çokkk güzel
ama yok çok ta pahalı olmasın diyor isen de alanya incekum da denizi gerçekten çok güzel 1 km kumsal plajjjjj havuzlar güzel tth pagasos royal ,tth pegasos resort yada side de tth pegasos world
bizde rezervasyonumuzu yapr-tırdık bu sene başka otel seçtik sea world side 6 gece 7 gün fiyat yol hariç 1750 idi erken rezervasyın ile
şimdiden iyi tatiller

Canım sanırım Grada'ya gidicez orayı beğendik çünkü neten araştırınca balayı çiftleri için özellikle tavsiye edilen bi yer. fiyatta 3 gece 990 tl. :KK34:

Öncelikle TURON9 ailesi olarak balayı çiftlerimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Balayı özel bir tatil olduğundan çok seçici davrandığınızın farkındayız. Balayı çiftlerimize özel uygulamalarıyla tercih edebileceğiniz çok fazla alternatifiniz var. Sentido Gold Island ALANYA da şuan çok favori. Adora Golf belek , Limak lara deluxe , Susesi luxuruy resort , Sueno beach side otel bu alternatifler arasında tercih edebileceğiniz kaliteli tesisler arasında yer alıyor ANTALYA bölgesinde. Ege düşünen çiftlerimiz içinse marmariste İDEAL HOTELS grubu otelleri ,Çeşme Altınyunus vb oteller oldukça avantajlı vb bir çok otel turon9.com da.

0216 550 19 19

Son düzenleme:
yaa hala bi otel bulamadık bodrum istiyoruz ama çok altarnetif yok kızlar yardımmm gerçi artık bodrum olmasada olur güzel bi balayı oteli bulalımda şöyle romantik geçirelim istiyorummm

kızlar ben antalyada oturuyorum bence alanyadaki otelleri tercih edin en azından şehri de gezme fırsatınız olur eğer tabii gezmeyi de düşünüyorsanız çünkü kimse tıkılıp kalmak istemez otele Çıralı yada olimposu da tavsiye ederim kesinlikle otele göre daha çok zevk alacağınız kocaman ormanın içinde bungalov evler var her tür eğlence de var yanii rock türkü bar disco herşey mevcut
bende eylülde evleniyorum ama balayına nereye gitsek diye düşünüyoruz :)

bizde 2012 haziranda evleniyoruz kızlar temmuzda balayı için sidedeki silence beach resortu seçtik inşallah hepimizn tatili güzel geçer :)[/

bizde tercihimizi burdan yana kullandık göl evlerinden 15 temmuzda ordayız kısmetse:)))

bizimde 17 haziranda baslayacak balayımız için seçtiğimiz otel Siam Elegance Hotel&Spa.. Umarım hersey güzel olur :)

peki daha önce oaraya giden biri mi var güzelmidir peki ya[/QUOT

izmire evlilik fuarına gelmişlerdi ben orda buldum onları braşürlerini almıştım araştırdım baya mı hem huzurlu ve güzel bi yer tam bir doğa harikası ya da istersen hem tarihi yerlere yskınlığı hemde kendi içinde bir çok aktiviteyi barındırıyor ister safari turuna çık ister dalış turlarına tekne turlarıda var olympos biz düşünüyoruz açıkcası bizim hoşumuza gitti site incelersen zaten fotoğraflar bile beni büyüledi açıkcası yabi huzurlu bi yer istiosanız :KK34:

Ephesia Resort Hotel arkadaşlar bu oteli araştırdık çok iiyiymiş buna rezevasyon yaptırıyoruz şu andaaa fiyat gayet iyi tawsiye ediyoruuummmmm...

biz de çok ani bir kararla nikahı erken tarihe almaya karar verdik haliyle balayı için otel arıyoruz. temmuzun ilk haftası için antalya'da önerebileceğiniz otel var mı? fiyat olarak da 5 gece için 1200'ü geçmese bence iyi olur :)

Son düzenleme:
X