Düğün 2011 temmuzunda evlenecek olan gelin hanımlar..

aydin88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2010
25
2
Merhaba kızlar,
2011 temmuz ayında evlenmek sizce ne kadar doğru olur aklımı karıştıran noktalar var mesela ağustos başı ramazan başlangıcı oluyor bu nedenle temmuzda da herkes tatil derdinde mi olur sizce.biz tarih olarak temmuz 17 düşündük ama sizce nasıl olur sizler neyi düşünerek temmuzda evlenmeye karar verdiniz paylaşımlarınızı bekliyorum

benimde 17 temmuzda düğünüm aslınd keşke eylülde ya da haziranda olsaydı ama aileler böyle uygun gördü biz karar vermedik yani:44:

annesi beni istemiyor ama eğer annesi aramıza girmezse,2 temmuz'a salonu ayarladık..

arkadasim,

benim nisanlim askerde su an.. mayis'ta gelicek allah'in izniyle!
saadetimizle ilgili butun dusunme eylemlerini su an ben yapmaktayim!
tabii sadece dusunuyorum... :KK4: dusunmekten baska elimden bisi gelmiyor, ve tabii telefonda gorustugumuz vakir dusuncelerimi paylasiyorum...

agustos zaten olmaz ramazan ayi dolayisi ile,
temmuz dedigin gibi tatil sezonu...
eylul-ekim gibi super olur diye dusuncelerim var...

gerci, bana kalsa gelir gelmez yapsak!! :nazar::KK1:
fakat yukarda yazdigim kriterlerden oturu kis mevsimine denk gelir gibi geliyor bana!

yine de herseyin hayirlisi bakalim!
allah saglik versin, yeter!

23 temmuzda olacak hayırlısıyla. ağustosu ramazan olduğu için es geçmiştim. açık havada olsun istediğim için eylül biraz yağmur açısından riskli olabilir diye düşündüm. haziran akşamı da serin veya esintili olabilir belki. bir de hazırlıklar için 1 ay kazanmak bile kardır:) ayrıca haziranda düğün mekanında yapılan başka düğünleri ziyaret edip feyz almayı düşünüyorum. tatil konusuna gelince, bizim ailelerimizde öyle uzun uzun tatile çıkan, yazlığı olan vs kimse yok. çoğunluk emekli. gençler için de ancak birkaç gün yıllık izin kullanma durumu söz konusu olabilir. düğünüme gerçekten gelmek isteyen tatile bi gün geç çıkar/bi gün erken döner/öbür haftaya planlar vs. bi şekilde ayarlar, buyurup gelir diye düşünüyorum. bence çok zor olmamalı :)

23 temmuzda olacak hayırlısıyla. ağustosu ramazan olduğu için es geçmiştim. açık havada olsun istediğim için eylül biraz yağmur açısından riskli olabilir diye düşündüm. haziran akşamı da serin veya esintili olabilir belki. bir de hazırlıklar için 1 ay kazanmak bile kardır:) ayrıca haziranda düğün mekanında yapılan başka düğünleri ziyaret edip feyz almayı düşünüyorum. tatil konusuna gelince, bizim ailelerimizde öyle uzun uzun tatile çıkan, yazlığı olan vs kimse yok. çoğunluk emekli. gençler için de ancak birkaç gün yıllık izin kullanma durumu söz konusu olabilir. düğünüme gerçekten gelmek isteyen tatile bi gün geç çıkar/bi gün erken döner/öbür haftaya planlar vs. bi şekilde ayarlar, buyurup gelir diye düşünüyorum. bence çok zor olmamalı :)

aaayyy ınanmıyorum şekerrrrr bende aynı gun evlenıyorum dugun ızmırde olucakkkkkkk :)

Kısmetse benimde 17 temmuzda düğünüm olucak izmirde açık havada istiyorum bakalım nasip :)

Merhaba kizlar,

Ben de 23 Temmuz gelinlerindenim...

biz de 9 Temmuz da evleniyoruz. nikah daha sonra düğün olacak
inşallah çok sıcak olmaz gerçi açık hava ama bilemiyorum artık.
sözüm deve nişanımda hava yağmurluydu.haziranda istedik ama kardeşimin sınav dönemi olduğundan erteledik.geçen yıl da haziran da yağmur yağmıştı çok iyi hatırlıyorum .
temmuzda da yağarsa artık...:KK3:

kızlar bende 28 Temmuzda evleniyorum.27 sinde kına 28 düğün allah izin verirse.
biz önceden baktık ramazan ayın 31 i akşamına denk geliyor.annem ben ramazanda düğün yapmam diye diretti.nişanlımın da ablaları yurt dışında oldukları için izinlerini denk getirememişlerdi sonra bir orta yol bulundu ve ramazandan 2 gün önce düğüne karar verildi.düğün salonunu tuttuk bile.

ramazan agustosun 1ne denk geliyor
yani 30unda yapabilrdiniz dügünü.. haftaici biraz daha karmasik olmazmi?

Benim düğünümde 16 Temmuz'da.Nişanlım askerde mayıs ayında gelecek.Ağustosta da ramazan başlıyor.Eee birde 5 senedir görüşünce biran önce olsun diye Temmuz ayına karar kıldık.Aslında hep mayıs yada eylülde olmasını istemiştim ama kısmet..

benimkide 16 temmuz Antalya'da olacak.kınamı da 14de yapmayı planlıyorum düğünden birgün önce yapınca çok yorucu oluyor.bakalım daha kına için bir yer ayarlamadım.:KK61:

Hepimize hayırlı olsun bayanlar :) Benim de temmuzun 9u ve 10unda olacak düğünüm inşallah. 10undaki salonu ayarladık ama kına için bende henüz bir yer ayarlamadım

eveeeettt bende temmuz geliniyim :)
17 temmuzda evleniyorum kısmetse
bu arada ne çok 17 temmuz varmış:)
ben aslında temmuz ayı istememiştim.hem sıcak olur die.hemde tatil yerleri tam ramazan öncesş kalabalık olur die
hep eylül istiodum ama bazı özel nednelerden dolayı temmuza almak durumunda kaldık.
yaz gelini olacağım..çokta aya,mevsime takılmıyorum artık..önmli olan sevdiğim adamla evlenmek değilmi temmuz olmuş eylül olmuş ne farkeder:KK69:

ramazan agustosun 1ne denk geliyor
yani 30unda yapabilrdiniz dügünü.. haftaici biraz daha karmasik olmazmi?

hafta içi daha iyi yaz ayları için çünkü ben adanada oturuyorum.adanadaki insanlar genelde hafta sonu cuma akşamından ya karataşa ya da mersine denize giderler.hafta sonu yapsaydık biz düğünü kimseyi bulamazdık kimse gelemezdi.onun içi hafta içi yapıyoruz.

Benim düğünümde 16 Temmuz'da.Nişanlım askerde mayıs ayında gelecek.Ağustosta da ramazan başlıyor.Eee birde 5 senedir görüşünce biran önce olsun diye Temmuz ayına karar kıldık.Aslında hep mayıs yada eylülde olmasını istemiştim ama kısmet..

canım sen yine 5 sene görüşöüşsün ben 8 sene görüştüm ve 2 senedirde nişanlıyım yani toplam 10 senedir görüşüyoruz nişanlımla kısmetse temmuz 28 de evleniyoruz sonunda...:))

X