Düğün 2011 kasım gelinleri - 2011 kasım düğünleri

sevindim canım senin adına, benim evin işi bitti, eşyalar yerleşti çeyizler çıktı eve.. :) Balayına da yazmıştım yukarıya antalya side ye gidicez :nazar:

süper canım sizin işler bitmiş mis gibidir şimdi evin :nazar: biz daha yeni başlıyoruz =)
kışında balayına gitmek ayrı bi dertmiş hergün araştırmama ragmen bi yer bulamadım
ağva diyoduk ama görümcem ordaki en lüks otele gitmiş ve memnun kalmamış:97:
balayı için fikri olan var mı kasım gelinleriiii :KK52:

süper canım sizin işler bitmiş mis gibidir şimdi evin :nazar: biz daha yeni başlıyoruz =)
kışında balayına gitmek ayrı bi dertmiş hergün araştırmama ragmen bi yer bulamadım
ağva diyoduk ama görümcem ordaki en lüks otele gitmiş ve memnun kalmamış:97:
balayı için fikri olan var mı kasım gelinleriiii :KK52:

antalya bodrum marmaris taraflarına bakabilirsin canım

Merhaba kızlar,
Ben de 20 kasım gelini olacağım nasipse.:KK69:
Bugüne kadar herşeyi sorunsuız hallettik içimize sinerek oldu, keyifle. Ama 2 gündür beynim çatlıyor artık kiralık ev bulmak ne zormuş. Hayatımda hiç yaşamadım kiracılığı ev aramak nedir bilmem ama paranla rezil oluyormuşsun bunu anladım.
Kendimize göre bi yer bulamadık kiralık ebv yok piyasada İzmirdeyim. Tayinlerden dolayı kıtlık var diyorlar.
Dün bi yer beğendik bugün ailelerle ghittik bakmaya ama gerzek bir emlakçı yüzünden iş bozuldu. kendini ev sahimi sanıyor salak:KK47:
Bir de 20 kasımda eve gececeğimiz için şimdiden kira vermek biraz koyuyor ,insana 1 kira bedeli emlakçı+1 kira bedeli depozito sıfır bina olmazsa badana boya olayları :KK19: Aşkım tabak çanak bakmak daha kolaymış diyorum.:KK60:
Gelinliğim de dikilecek dün kumaşları aldık gerçekfransız danteliyle:KK69:
Davetiye ve nikah şekeri siparişlerimizi verdik.
Kuaförümü secmedim daha balayı yeri de belli değil. Ev tutulunca mobilyalar alınacak. Beyaz eşyalarım ve tüm elektrikli aletlerim tamam.
Zor işlermiş vesselam:KK50:

Merhaba kızlar,
Ben de 20 kasım gelini olacağım nasipse.:KK69:
Bugüne kadar herşeyi sorunsuız hallettik içimize sinerek oldu, keyifle. Ama 2 gündür beynim çatlıyor artık kiralık ev bulmak ne zormuş. Hayatımda hiç yaşamadım kiracılığı ev aramak nedir bilmem ama paranla rezil oluyormuşsun bunu anladım.
Kendimize göre bi yer bulamadık kiralık ebv yok piyasada İzmirdeyim. Tayinlerden dolayı kıtlık var diyorlar.
Dün bi yer beğendik bugün ailelerle ghittik bakmaya ama gerzek bir emlakçı yüzünden iş bozuldu. kendini ev sahimi sanıyor salak:KK47:
Bir de 20 kasımda eve gececeğimiz için şimdiden kira vermek biraz koyuyor ,insana 1 kira bedeli emlakçı+1 kira bedeli depozito sıfır bina olmazsa badana boya olayları :KK19: Aşkım tabak çanak bakmak daha kolaymış diyorum.:KK60:
Gelinliğim de dikilecek dün kumaşları aldık gerçekfransız danteliyle:KK69:
Davetiye ve nikah şekeri siparişlerimizi verdik.
Kuaförümü secmedim daha balayı yeri de belli değil. Ev tutulunca mobilyalar alınacak. Beyaz eşyalarım ve tüm elektrikli aletlerim tamam.
Zor işlermiş vesselam:KK50:

canım ben de senle hemen hemen aynı durumdayım. kiralık ev bulmak cidden cok zorr biz de hala bulamadık. her günümüz ev aramakla geçiyor. inşallah Allah yardımcımız olur da buluruz... balayı yerini biz de düşünüyoruz hala .. napsak acaba...:97:

canım ben de senle hemen hemen aynı durumdayım. kiralık ev bulmak cidden cok zorr biz de hala bulamadık. her günümüz ev aramakla geçiyor. inşallah Allah yardımcımız olur da buluruz... balayı yerini biz de düşünüyoruz hala .. napsak acaba...:97:

Bugün evimizi tuttuk hem de hiç ummadığımız bir anda bulduk nasibimizi çok mkutluyum.:KK52:
Tam isediğim gibi site güvenlikçisi ve kapıcısı var yeni bina sakin bir mahalede inşallah hayırlısıdır bizm için.:KK69:
büyük ihtimal Sapancayı düşünüyorum. Güral sapanca oteline bakın internetten harika görünüyor. Büyük abant da var aklımda:KK69:

denize girme sansı falan olmıycak tabi dimi canım ? o şekilde sıkıcı olr mu acaba ege ve güney ? karar veremedik biz de...:96:

cnm izmire gitmek hep istemişimdir nişanlımda balayına oraya gidelim deyince direk tmm dedim :KK66:
inşallah yağmur falan yağmaz da güzelce gezeriz :)
gidiceğimiz otelin kapalı termal havuzu var cnm

Kızlarr evimi baya yerleştirdim 1-2 hafta içinde tamamen bitirmeyi düşünüyorum :) sizler neler yaptınız ?

13.11.11 evleniyorummmm:KK69::KK69::KK69:
kocaeli izmit teyim.gelecek ay Hatay'a memleketime gitcem kalan hazırlıkların devamı için işallah..nikah işlemleri ozaman başlayacak :))

asyacım dert etme nasibinizde vardır nasıl olsa güzel bir yer :) İnşallah gönlündeki gibi olur :)

Son düzenleme:
Esmer'cim cok şükür oldu yaaaaa :) biz de hemen boya badana işine başladık. esya bakmaya da anca yeni başladık yani. inşallah Rabbim hepimize kolaylıklar verir...

ay çok sevindim senin adınaa..benimde çok istediğim ev oldu çok şükürrr..yorgunluk telaş belki ama çoookkk eğlencelii insan gerçekten hiç umursamıyo yorgunlğu..aminnn herşey gönlümüzce olsunnn...

X