Düğün 2011 kasım gelinleri - 2011 kasım düğünleri

miinnoşum darısıda bana inşalalhhhhh yaa atanamadım gitti(43:

Merhaba kızlarrr

uzun zamandır foruma giremiyorum benim de 19 kasım da düğünüm var düğün salonunu dün tuttuk o kada çok yapılacak iş varki hemen buraya girip sizlerinde neler paylaştığını görmek istedim allah hepimizin yardımcısı olsun çok telaşlı günler ama güzel keyifli geçmesini diliyorum hepimiz için

Amin canım inşallah... Beraber geçirecez bu süreci

bu senenın modası bu. seneye son 12 12 2012 olacak :)))) hepimize o günleri biran önce görmek nasip olsun :)))

11.11.2011 DE İSTANBULDA PLAJ DGÜNÜ YAPICAM HEMEN DAVETLERİN ÖNÜNDE GMYE BNP YUNANSTAN TARAFINA BALAYINA GDCEZÇOK SPER OLCAK YA

heyyyy nerede bu kasım gelinleri hazırlıklar ne aşamada arkadaşlar gelinlik siparişini veren varmı
nikah işlemlerini tamamlayan varmı? varsa bana anlatabilir mi sırasıyla neler yapılıyor çok az bi süre kaldı
hafta ya başlicaz bizde işten güçten ancak fırsat kaldı

Merhaba:)
Ben de Kasım geliniyim, 13 Kasım'a gün aldık bir iki gün öncesinde de 8 Kasım gibi memlekette düğün olacak ama orayı daha ayarlayamadık
Çeyiz hazırlıkları bitti sayılır, bir-bir buçuk milyarlık bir şey kaldı.

Oturacağımız evi bir-iki gün önce tuttum. Temizlik işleriyle uğraşıyorum.
Mobilyayı bu haftasonu sipariş edeceğim inşallah, perde siparişi bugün verildi, halılara da bu akşam iş çıkışı bakacağım.

İki gelinlik denedim ama daha çok seçenek görebilmek adına almadım henüz.
Nikah işlemleriyle ilgili bilgi almak için nişanlım bugün belediyeye gidecek, ayrı şehirlerdeyiz prosedürü tam olarak bilmiyoruz

Davetiye, gelinlik, ayakkabı, kuaför işini bayram tatilinde halledeceğim inşallah. Yetiştirebilirsek nikahı da o zamana yapmak istiyoruz. İnşallah rast gider işlerimiz.

Son düzenleme:
merhaba,
ben de 20.11.2011 de evleniyorum..Nikahım oldu..tayin için erken yaptık.. ama daha ne çeyizim tamam ne de diğer hazırlıklar.. gelinlik bakmaya falan başlamadım daha..çok mu rahatım acaba

Benimde 30 Kasımm

11.11.2011 evleniyoruz

hayırlı olsun arkadaşlar

Valla çeyiz bitti, gelinlik alındı, evin tadilatı maalesef sürüyor. Eşya konusunda avize eksiğim var başka eksiğim yok çok şükür. tüller perdeler halılar vs. hepsi hazır. Evimin tadilatı bitince nasipse yerleştiricem herşeyimi..

Nikah işlemleriyle ben ilgilenmiyorum nişanlım ilgileniyor henüz sadece randevusunu aldık. Salonda olacağı için düğüne 1 ay kala evrak teslimi yaparız diye düşünüyorum.
nikah işlemlerini öğrenmek için ikametinin bulunduğu belediyeye ya da nikahın kıyılacağı belediyeye soracaksın canım.

Almilacım çeyizlerin bitmişti zaten, hepsi de çok güzeldi :) Umarım geri kalan işlerin de istediğin gibi olur.

merhaba,
ben de 20.11.2011 de evleniyorum..Nikahım oldu..tayin için erken yaptık.. ama daha ne çeyizim tamam ne de diğer hazırlıklar.. gelinlik bakmaya falan başlamadım daha..çok mu rahatım acaba

hayırlı olsun canım valla ben sıkışmayı sevmiyorum o yüzden 1 yıldır uğraşıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…